Бисерчета3:)

  • 12 623
  • 139
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 680
Сестра ми е купила на Жорко влак за Коледа. Обаче майка ми(живее при сестра ми) си нямала работа и показала на Жори влака.
Значи хем дядо Коледа носи подаръците, хем леля Дани му купила влак за Коледа. Детето е мнооого объркано.
В работата на мъжа ми има всяка година детско парти. Отиваме на партито , като през цялото време Жорко си мисли, че е настъпил мига, в който той най-сетне ще получи така бленувания влак. Дядо Коледа го вика по име, Жорко отива, рецитира му стихче и дядото му подава една раница за подарък, а Жорко изумен му казва: " Нали ти казах, че искам влака, който леля Дани ми е купила, не съм искал раница, ти не си истинския дядо Коледа". В тоя момент аз се стрелкам и го прибирам, а Жорко започва да реве и прави циркове и хвърля раницата на земята. Потънах в земята от срам, но ми беше и много смешно. Е, наложи се да му дадем влака и да кажем, че дядо Коледа бил объркал подаръците ooooh!

# 136
  • Мнения: 94
Ей страхотни са тези сладури Да са ни живи и здрави да ни веселят Днес се събудих в нещо кофти настроение, но след като изчетох тези бисери се заливам от смях  Joy
И да се включа и аз:
Ади когато беше на 3 години разказва следната приказка за Червената шапчица
..........и отишла при баба си, която е болна да и занесе кафе и цигари.....(нашата баба тези неща обича)
 Joy
Песен: мама ми купи днес нова книжка с картинки гледам я в ИНТЕРНЕТ.... (без коментар)
Joy
И писмо до дядо Коледа: не ми пращай подарък а накарай джуджетата да ми родят хъски 
Joy

# 137
  • София
  • Мнения: 2 162
И писмо до дядо Коледа: не ми пращай подарък а накарай джуджетата да ми родят хъски 
Joy

 Laughingха-ха, това си е истински бисер!

# 138
  • Мнения: 5 228
Преди няколко дни дъщеря ми ме гледа как се преобличам и дълбокомислено отбелязва, посочвайки сутиена ми: Мама има черни очила.  Laughing

Гледаме концерт на Depeche Mode по телевизията и тя много хареса една песен, танцува, скача, радва се. . . Когато свърши, отиде до телевизора и каза на Дейв: Браво, чичо красив!

# 139
  • Мнения: 857
И брат ми последно време ги ръси едни....  Laughing
Като за начало показвам му сутиена ми и го питам какво е това, а той ми отговаря плахо ЦИЦИ.
Един ден го чувам реве, реве и повтаря искам бабатката,искам бабатката и попитах майка ми какво значи това-ПРАХОСМУКАЧКА. newsm79На скоро ме изненада с фразата Fuck you Bitch finger Като макък казваше кула-кулацици(климатици) Joy има още ама не се сещам в момента  Flushed

Общи условия

Активация на акаунт