Бисерчета3:)

  • 12 621
  • 139
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 792
 Изникнаха ми доста ангажименти напоследък и се наложи да взимам Момчил, по-късно от детската, няколко дни подред. При едно от поредните взимания, заварвам госпожата да се хили, като ряпа защото Момчил и заявил "Тя, тая мойта майка, май няма намерение да ме взима днес" Mr. Green

# 61
  • ново
  • Мнения: 5 972
Вчера госпожата в ДГ видяла един татко пред вратата и се припознала, че е моят мъж. Казала на Стели да се облича и да си тръгва, че татко и е дошъл да я вземе, но когато Стели излязла видяла, че не е баща и, върнала се и казала на г-жата: "Оооо, госпожо, аз такъв баща никога не съм имала!" Naughty
Това г-жата ми го разказа и през цялото време се смееше Joy

# 62
  • Мнения: 2 792
   Момчил и Димана, преди малко, уж си подреждат стаята, а всъщност става голяма игра, в другата стая аз сортирам дрехи и ги слушам Wink.
 Момчил:
 -Сега ще ти кажа една гатанка, а ти познай. Лети през ноща.
 - Комар ? - Димана
 - Не.
 - Муха?
 - Не.
 - Бухал?
 - Не.
 - Вълк?
 - Не.
  Изброяването на животни и не-тата продължават, още 10 минути. Накрая се намесвам аз и казвам на Мочил:
 - Добре, не се сещаме. Айде  кажи ни.
 - Паяк -е отговора
 - Паяците, ни могат да летят- опонирам аз.
 - Да ама тоя  може- опонира Момчил.
 - Ами ние, не може да познаваме, измислени от теб животни, за това, гатанките, са за  истински, да могат да ги познават хората.
 - Уф, добре - Момчил се обръща към Димана- Сега ще ти кажа  друга, а ти се прави, че не се сещаш Mr. Green

 На мен ми беше, много весала случката Grinning

# 63
  • София
  • Мнения: 39 777
Днес бяхме в Доганово. Ще си ходим с маршрутка от Елин Пелин. Ама гледаме тя фраш, и някакъв човек казал на мъж ми, че ще ни закара до София. Качи още един войник, платихме си като за парашутка и потеглихме. И мойта Дияна почна. Гледа войника и му казва "Ти к'в си?". Казваме "войник", отговор от нейна страна "ааа, не, аз това нещо не мога да го кажа. Ти си полицай." След време се обръща към шофьора и го пита "Еййй, шофьореее, шофьореее, кака се казваш ве шофьореее?" Човека си каза името, запознаха се. Но тя реши, че Данчо не й харесва и докрая на пътуването човечеца си остана "ей, шофьоре" Simple Smile

Заглежда се във войника и му казва "ти нещо имаш много коса" и го гали по главата. А то момчето, не 0 номер, напрао си е "-1". Шофьора й казва "ако на мен ми кажеш, че имам много коса, ще те почерпя!" Той с леко рехава коса ... Дияна го гледа, гледа и отсече "ти не, но ти да" и се обръща към войничето, и пак го гепва за главата. Аз почвам да се карам "недей досаждаш на баткото", а тя само "нееее, чакай само да пипна".

Много весело пътуване Simple Smile Шофьора по едно време само попита "ама тя през цялото ли време говори?" Simple Smile Моя отговор беше "понякога я моля да млъкне" Simple Smile

# 64
Синът ми от малък занеше ,че бебетата растат в корема на мама,но си мислеше ,че ги вадят от там с операция(така се роди сестричката му).Снощи стана въпрос за това,кой колко операции има и му казах,че той не е роден с операция а по нормалния начин.Последвалия въпрос беше:Как?Повърна ли ме?
Направо паднах от смях.После естествено му обясних как става.

# 65
  • и аз незнам къде
  • Мнения: 91
Една моя бременна приятелка ми разказа следната случка с 3 годишния си племенник.
В третия месец тя им е нагости и е с разкопчано най-горно копче на дънките. Малкия я пита
-Лельо ти за6то си си откопчала панталона?
-За да не се притиска бебенцето.
-А то каде е?
-В коремчето ми.
-Да не си го изяла?

# 66
  • Мнения: 5 877
Аз едно време знаех, че бебетата растат в корема на майките си и после ги вадят оттам с операция. По същото време обаче силно се интересувах от първобитните хора и тяхното житие-битие. И един ден, малко преди да се роди брат ми, зададох на татко следния въпрос:
- А първобитните хора като не са имали болници и операции, как са си раждали бебетата?
Тук баща ми сериозно се замисли, но накрая аз си отговорих сама:
- Ами като наближало времето да ражда, майката минавала през едни мноооооого бодливи храсти ииии.... Sick

# 67
  • Мнения: 25 651
Синът ми е беше на около 4 год., когато веднъж се назлъндисваше над следобедната си закуска и в това време чухме, че мъжът ми се прибира. Аз:
 - Хайде, яж, че баща ти сега ще дойде да ти изяде закуската!
А той прави щедър жест с ръка:
- Нека яде, бе, ...  и той е човек!
 :35
Друг случай:
-Мамо, тати защо се тръшкаше снощи върху тебе?
 Joy
Връща се от гости при баба и дядо и започва да реве. На въпроса ми защо, получавам отговори от рода на тези:
 - Защото баба каза на дядо дъртак!
 - Защото дядо каза лоши думи за майката! (Дядо му е изпсувал) и т.н.
Joy
Сещам се и за други случки с познати деца.
Три-годишно момиченце остава само с баща си, защото мама е в родилния дом с братчето. Таткото отива до тоалетната и оставя вратата отворена, да не се притеснява детето. А то пита:
-Тате, ти какво поливаш там?
 Joy
Момиченце се прибира ревешком. Майка му го пита:
-Защо плачеш?
- Видях червей!!!
- И какво като си видяла червей?
-Ами той пълзеше!!!
-И какво като пълзеше?
- А като се изправи, ти знаеш ли колко страшно ще стане???
 Joy
Буйно момченце вилнее в детската градина и нищо не го стряска. Отчаяна учителката го заплашва:
-Да знаеш, довечера ще се оплача на баща ти!
Детето избухва в плач. Учителката стресната от тази реакция пита защо плаче, а то:
- Ти знаеш ли моят татко колко е страшен??? Той се кара даже и на мама!!! Shocked
 Joy

# 68
  • Мнения: 2 142
Моята Еми е още малка, но и тя е много забавна. Трябва да започна да си записвам повече, защото сега става интересна...както и да е отплеснах се! ooooh!

Действието се развива на морето. Докато си вечеряме с мъжа ми романтично, наблизо вилнее група дечица, горе долу на една възраст от 4-5, само един е по голям почти на 8. В един момент седнаха и главатаря (големия) ще им разказва гатанки, а те да познават.
"Голяма зелена къща, без прозарци, без врати, вътре с червени стени, а в нея малки черни хора живеят..."- още преди да е свършил, един от малките го прекъсва и казва- "цигани!", а големия "неее!", веднага се включва друг от малчовците "не беее, те са мъсни, сигуно са овили в бокука!", единственото момиченце "може да коминочистачи!"...  newsm78 Joy

Баткото много се разтрои, защото гатанките продължиха, а отговорите бяха все в същия дух. Цяла вечер се заливахме от смях. Накрая ги привикахме при нас, а те с удоволствие ни разказваха около час, докато не ги прибраха родителите им за детската градина

# 69
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Случка от снощи.
Аз и съпругът ми се бяхме излегнали на спалнята а Боби кротко играеше до нас.Изведнъж виждайки ме че баща му е до мен,с крясъци се втурна към мен.

Боби: "Що гушкаш Тати"?(Защо гушкаш Тати)
Аз:       Защо да не го гушкам? И аз като теб го обичам.
Боби:  "Не Тати само Боби бича го" (Не тати само Боби го обича)
След като културно станах, Боби победоносно ме погледна и каза:
"Това мойто тати,ти намелиси длуг гушкаш го"("Това е моето тати,ти си намери друг да гушкаш")
Повярвайте ми смяхме се до сълзи. Laughing

# 70
  • Мнения: 1 581
Виктор показва колата си на баща си: Мама сяда там, тара пиата (мама сяда там и кара колата).
Татко му: Мама не може да кара, щото е жена.
Виктор мисли малко: Мама не тара пиата, мама бра жена. (Мама не кара колата, мама е добра жена)  Thinking  newsm78

И моя не ми дава да се гушкам с баща му, обаче ми вика: Махий мамо, тати дявол  ooooh!

# 71
Здравейте, аз съм регистрирана като Vera33 ,но всъщност съм баба на Антон на 4 г. и съм на 60 год. Не се учудвайте, че съм във форума, аз съм от първите програмисти , които работеха в България. Искам да ви кажа, че много се радвам, че има такива хубави, умни и интелигентни млади жени. Разбира се, и за моите две дъщери мисля така. Желая ви много здраве, да сте щастливи и обичани.P
.S.Името Veronika, с което влизам в други форуми, бе заето, и затова писах Vera33, а не да ви лъжа. Laughing

# 72
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Днеска Мия вижда кръстче на синджир и казва: Я, на дядо поп дръжката.

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 179
Ето една смешно - срамна случка. Моята дъщеря Рая е на 2г. отива на пясъка да си играе, но не си е взела лопатка, чувам викове:
"Мамууу, диди патката от пичкатаааа дай ЯЯ" (Мамо, извади лопатката от пликчето и я дай на Рая)...

Е умрях от срам... тези две думи ми се иска вече да започне да ги казва малко по-правилно  Blush

# 74
  • Мнения: 218
Много се смах на тези бисери! Да са ни живи и здрави децата и все така да ни радват!
Малката ми дъщеричка:
-Това е най-любимия ми татко!
 hahaha
или тък, една вечер сме си легнали и таткото пита малката:
-Спиш ли?
от съседното легло се чува глас:
-Да!
 Joy
Голямата дъщеря още преди да сменят парите. Бащата се прибира и носи една пачка със стотачки (което сега идва май 10 ст. )На следващия ден отива на детска и разказва:
-Моят татко носи пари с чувалите! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт