КАК ДА СТАНА ДОНОР ?/ КАК ДА НАМЕРЯ ДОНОРСКА ЯЙЦЕКЛЕТКА ?

  • 129 935
  • 758
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 249
Джул, звънни непременно или отиди на място в клиниката, естрофемът се продължава до 10-11 г.с., а прогестеронът се слага толкова дни, колкото дневен е ембрионът, т.е. ако ти трансферират 3-дневни ембриони, се почва 3 дни преди трансфера, ако са 5-дневни ембриони, прогестеронът се почва 5 дни преди трансфера, след трансфера се продължава заедно с естрофема пак до 10-11 г.с., а прогестеронът може и по-дълго, но това е по преценка на лекаря.
По принцип прогестеронът се почва в деня на пункцията на донорката, а не на предварително определена дата.

# 691
  • Мнения: 21
Джул, звънни непременно или отиди на място в клиниката, естрофемът се продължава до 10-11 г.с., а прогестеронът се слага толкова дни, колкото дневен е ембрионът, т.е. ако ти трансферират 3-дневни ембриони, се почва 3 дни преди трансфера, ако са 5-дневни ембриони, прогестеронът се почва 5 дни преди трансфера, след трансфера се продължава заедно с естрофема пак до 10-11 г.с., а прогестеронът може и по-дълго, но това е по преценка на лекаря.
По принцип прогестеронът се почва в деня на пункцията на донорката, а не на предварително определена дата.
Благодаря ти много genovevam,  има ли вероятност да са ни забравили и ако отида без час кой ще ми отговори днес се обаждах и ме пратиха в 6 глуха а с мъжа ми сме вече толкова изнервени от чакане и от това че никой нищо не ти казва

# 692
  • Мнения: 149
Аз също съм по донорска с блокаж от 15.04,преглед на 30.04 и след като доста време никой не ми се обади и се раззвънях на когото се сетих ми казаха да започна естрофем на 24.05,на 05.06 т.е вчера бях на преглед и доктора ми каза днес по обяд да му пиша смс и ще ми каже какво правим.Е писах,но отговор нямам - та чудесно те разбирам и мен вече не ме държат  нервите и утре мисля  да звъня на спешния

# 693
  • Мнения: 21
Аз също съм по донорска с блокаж от 15.04,преглед на 30.04 и след като доста време никой не ми се обади и се раззвънях на когото се сетих ми казаха да започна естрофем на 24.05,на 05.06 т.е вчера бях на преглед и доктора ми каза днес по обяд да му пиша смс и ще ми каже какво правим.Е писах,но отговор нямам - та чудесно те разбирам и мен вече не ме държат  нервите и утре мисля  да звъня на спешния
мерси сара, а от кога трябва да почнеш дуфастона и мъжа ти не са го викали таки ли? Писах ти на лични ако може да ми пратиш телефона аз съм при Стаменов

# 694
  • Мнения: 2 249
Джул, аз не съм в тази клиника, но е общоизвестен факт, че в Надежда, ако не си нахален да им досаждаш, оставаш в шеста глуха  #Crazy Така че бъди настоятелна и звъни... или отивай на място и дигай скандал...

# 695
  • Мнения: 2 263
Джул, сара, какво стана с вас? Сами ще разберете, че доста ще почакате. Аз лично първо година докато ме запишат, после още една. След което първи неуспешен опит, сега пак чакам почти година и като гледам не се знае въобще докога. Пишете, може би при д-р Стаменов става по-бързо, все пак той е шефа. Въоръжете се с търпение, ама много, друго не мога да ви кажа.

# 696
  • UK
  • Мнения: 5 999
Джул, сара, какво стана с вас? Сами ще разберете, че доста ще почакате. Аз лично първо година докато ме запишат, после още една. След което първи неуспешен опит, сега пак чакам почти година и като гледам не се знае въобще докога. Пишете, може би при д-р Стаменов става по-бързо, все пак той е шефа. Въоръжете се с търпение, ама много, друго не мога да ви кажа.

Момичета, свържете се с фондация "Искам бебе" Wink да ви съдейства за по-бързо развитие на нещата при вас. Желая ви успех от сърце   bouquet

# 697
  • Мнения: 149
При мен с блокажа нищо не стана,но ...сега се надявам нещата да се случат- поне в понеделник доктора ми каза ,че съвсем скоро ще ме включи -беше ми казал ,че от 17,06 започват стимулации на донорки,момичетата от Искам бебе също го потвърдиха,така,че надявам се наистина скоро да оплождаме,замразяваме и...после трансфер.Дано,дано,дано....... Grinning
А иначе до колкото знам списъка с чакащи е дълъг,донори има,но..........не колкото чакащи и.......
какво да се прави- както за всичко в този живот- бориш се,търсиш сили и начини да се справиш,а когато търсиш и вярваш,че няма начин да няма начин ,то.....нещата потръгват,а момичетата от Искам бебе наистина помагат , Ради е страхотен човек с голямо сърце!
Успех момичета!

# 698
  • Мнения: 2
Здравейте момичета , искам да даря яйцеклетки. На 37 години съм имам  момченце на 4. Кръвна група B+. Аз съм от София,предпочитам клиника Щерев.Пишете ми на orcabg@gmail.com

# 699
  • София
  • Мнения: 23 178
Здравейте момичета , искам да даря яйцеклетки. На 37 години съм имам  момченце на 4. Кръвна група B+. Аз съм от София,предпочитам клиника Щерев.Пишете ми на orcabg@gmail.com
малко си закъсняла, възрастовата граница май е до 34г  Rolling Eyes

# 700
  • Мнения: 2
Когато има желание,винаги има Надежда и шанс.

# 701
  • Мнения: 80
Благородно намерение, но...! Надхвърляне на възрастта е позволено само при близкородствено даряване - сестра, братовчедка ... Някои клиники смъкват възрастта до 31г.

# 702
  • Мнения: 3
Здравейте, момичета!
Имам нужда от помощта ви!
Търся си донорка, тъй като съм на 49г. и нямам ячников резерв. В списъка на чакащите съм в клиника ,,Малинов,, да ми ми намерят такава, но с оглед на напредналата ми възраст реших да се обърна за помощ към вас. Ако някоя от вас има доброто желание да ми дари яйцеклетки срещу заплащане,ще съм безкрайно щастлива.
Моля ви, пишете ми!

# 703
  • Мнения: 107
dobra наистина цели яекип на Малинов е в отпуска и няма кой да ти обърне внимание.За съжаление работата им е много напрегната и стресираща и е нон стоп и като излезнат във ваканция са във ваканция.Мисля че има дати на който ще има дежурен лекар там.Може да пробваш при д-р- Владимиров.
Случайно някой да знае какво се прави когато са махнати и двете тръби?
Какви са условията за инвитро и пример можели да се даряват яйцеклетки аз искам да опитам за бебе и пример ако е възможно да даря на някой

# 704
  • Мнения: 17
imam nyjda ot donor ako nqkoi ima jelaniq da mi pi6e sre6tu zapla6tane

Общи условия

Активация на акаунт