Давайте цветни идеи за детски стаи - 3

  • 49 902
  • 265
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 44 223
xenia - освен теб тук никой не е с претенции да прави чертежи и реални проекти на стаи, още от първата част това си е тема за обмяна на идеи, на интересни линкове към стаи, мебели, аксесоари, и т.н. за детски и бебешки стаи.
даите идеи за по бебешка стая. на мен не ми звучи, като "направете ми проект за моята бебешка стая", а като дайте нещо интересно бебешко.
Линка ми е харесал, не е пускан, споделям го. Ако някой го хареса и купи, както и да ги подреди, ще му е весело и приятно, мебелите са сладурски и бебешки....
Не всеки има време цял ден да рови и да търси линкове да гледа стаи, да купува по пачка списания и да се рови и з блогове...понякога няколко красиви неща на куп, са достатъчни, за да си изясниш какво искаш за себе си.......


Ако толкова всички те дразнят с тъпотата си тук...предлагам ти да пишеш в някой дизайнерски форум...там може би по ще те разберат....

# 226
  • София
  • Мнения: 11 121
Гледам стаите ви,но аз имам бебе ,даите идеи за по бебешка стая.

Ето една идея...
http://www.aiko-bg.com/pictures/tomi_15113616_big.jpg

Ето и нещо полезно  Hug
http://moetobebe.net/index.php?option=com_content&task=view& … =89&Itemid=43

# 227
  • София
  • Мнения: 958
Момичета, моля ви да не заприличаме на тема от Клюкарника....... Praynig

Нека да споделяме идеите си и търсенията си с добър тон............Xenia  е права донякъде поради това, че ако човек наистина търси нещо конкретно, което желае да направи е необходимо да бъде ясен и точен. Помолих я да ми помогне като дадох размери и предложението й е изключително добро и професионално. Благодаря й отново!!!  Hug
Това, което прави според мен е истинско подпомагане на този, който търси..........И то доброволно! Заслужава адмирации понеже в нашата страна са рядкост тези хора!

Честно казано аз доста се рових и имам около 100 разгледани идеи и това хич не ми помогна, понеже всичко зависи от конкретната стая, от цялостния облик на апартамента, от броя на децата, пола......Накрая се оплетох доста сериозно и даже се отчаях...............


Темата е страхотна! Нека да продължи така!

# 228
  • Мнения: 824
Охххх и аз съм в голяма чуденка ,как да обзаведа стаята на двете си момченца
Колкото повече разглеждам ,толкова повече се обърквам
Стаята е с размери 3м на 4 м
Идеята ми е да са легла тип сандвич ,но да не са едно под друго,а едното да е на подиум и другото да излиза в другия край на подиума(малеееее дали се разбра какво мисля Crazy)Това да е на  3м. стена.Под прозореца искам плот който да се използва за бюро.
И друго не знам дали ще се събере в стаята
Ако някой има стая с подобни легла,нека да покаже как изглежда  bouquet

# 229
  • Мнения: 217
Момичета, моля ви да не заприличаме на тема от Клюкарника....... Praynig

Нека да споделяме идеите си и търсенията си с добър тон............Xenia  е права донякъде поради това, че ако човек наистина търси нещо конкретно, което желае да направи е необходимо да бъде ясен и точен. Помолих я да ми помогне като дадох размери и предложението й е изключително добро и професионално. Благодаря й отново!!!  Hug
Това, което прави според мен е истинско подпомагане на този, който търси..........И то доброволно! Заслужава адмирации понеже в нашата страна са рядкост тези хора!

Честно казано аз доста се рових и имам около 100 разгледани идеи и това хич не ми помогна, понеже всичко зависи от конкретната стая, от цялостния облик на апартамента, от броя на децата, пола......Накрая се оплетох доста сериозно и даже се отчаях...............


Темата е страхотна! Нека да продължи така!
Не я издигай на пиедестал-не го заслужава. Naughty

# 230
  • София
  • Мнения: 11 121
Оф.

По умният отстъпва ...

# 231
  • Мнения: 217
Оф.

По умният отстъпва ...

Права си Peace

# 232
  • Мнения: 2 891
Охххх и аз съм в голяма чуденка ,как да обзаведа стаята на двете си момченца
Колкото повече разглеждам ,толкова повече се обърквам
Стаята е с размери 3м на 4 м
Идеята ми е да са легла тип сандвич ,но да не са едно под друго,а едното да е на подиум и другото да излиза в другия край на подиума(малеееее дали се разбра какво мисля Crazy)Това да е на  3м. стена.Под прозореца искам плот който да се използва за бюро.
И друго не знам дали ще се събере в стаята
Ако някой има стая с подобни легла,нека да покаже как изглежда  bouquet


Нещо като тези ли? 

# 233
  • Мнения: 824
не ,на една линия ще трябва да са
за да спестя място и да не е толкова високо горното

# 234
  • Мнения: 1 425
Момичета според вас какъв цвят да направя стените,при положение че мебелите ще са в синьо и ванилия...Искам да са боя и да сложа фризове......Но нещо не мога да реша цвета на стените...... newsm78

# 235
  • Мнения: 294
не ,на една линия ще трябва да са
за да спестя място и да не е толкова високо горното
Знаеш ли в Студентски град бяхме направили общежитието по подобен начин, но под леглото имаше бюро.
Това, което мен ме притеснява е, че съдейки по снимката в подписа ти, дечицата ти не са много големи и трябва да обезопасиш сериозно горното легло.....

Иначе това, което аз мисля да сложа в стаята на Елена е легло, бюро, гардеробче + някаква секцийка /за книжки и други такива неща/ и един фотьоил.
Помисли ти какво искаш да има в стаята на децата и давай да мислим групово:)))
Мисля си, че може би не е добре да слагаш леглата до вратата, за да не се е захлупващо, ..... ама пък от друга страна те не са дълги 3м, така, че няма да стигнат до края и всъщност може да се получи доста добре Simple Smile

# 236
  • Мнения: 824
така,сега ще обясня стаята как е
влиза се през вратата която е на стена 4м и стаята остава в ляво от вратата ,срещу вратата са прозорците и там под тях мисля да е плота за бюра
оххххх  ще нарисувам и ще пусна снимка
 снимката на децата е стара ,сега са на 7г. и 4г.

Последна редакция: ср, 16 юли 2008, 16:32 от bistra

# 237
  • София
  • Мнения: 11 121
не ,на една линия ще трябва да са
за да спестя място и да не е толкова високо горното





# 238
  • Мнения: 824
много добри предложения
снимката ми още се обработва от сайта и не мога да си кача чертежа

# 239

Общи условия

Активация на акаунт