Има ли мераклии за едно "Японско чудо"?

  • 9 160
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 142
Хайде, сега и аз да се похваля. Не съм отслабнала много- 2кг. за 6-те дни, не очаквам някакви драстични разлики в следващия ден, но съм доволна и на това. Следващата седмица съм решила да съм на черешова. После, ако съм жива, може пак да се пробвам с "чудото". Така че, има ли желаещи за "черешова диета" , докато не са авършили черешите. Laughing

# 46
  • Варна
  • Мнения: 618
Момичета, включвам се и аз! Само дето още се чудя каква да ми бъде диетата-дали да почна с Японското чудо или да мина на череши.Както и да е, до утре трябва да реша и да започна от понеделник, че имам близо 20 кг за смъкване.
Коя диета е имала най-голям ефект при вас? Коя ще ми препоръчате?

# 47
  • Мнения: 3 861
Аз бих заложила на "Японското чудо", но в комбинация с упражнения - коремни преси, тае-бо, аеробика и т.н.
Освен това не се старай да ги смъкваш бързо изведнъж защото така по трудно се задържат...Направи я 1 седмица. Колкото смъкнала, смъкнала. Почини поне 2-3 седмици, задръж сваленото като продължаваш  да тренираш и така малко по малко ще стане ама трайно. Иначе рискуваш целия глад да отиде на кино и да си прецакаш организма...Аз така постъпих и при мен се получи Laughing
Успех!!!

# 48
  • Варна
  • Мнения: 618
Благодаря Лили за съвета! От днес започвам-да видим до къде ще я докарам. Аз за след това да знаеш разделното хранене на какъв принцип е? Много ще се радвам ако някои може да ми напише как се съчетават храните.

Общи условия

Активация на акаунт