Има ли мераклии за едно "Японско чудо"?

  • 9 163
  • 48
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 861
В тази диета бананите позволени ли са?
НЕ
Днес съм вече 52.5 тоест -1кг. Едва ли ще се задържат така нещата докрая, но ще видим...

Последна редакция: вт, 07 юни 2005, 14:49 от Lilly

# 31
  • Мнения: 480
Много искам да направя и аз едно "Японско чудо". То няколко "японски чуда" ще ми трябват на мене, даже няколко японски магьосника, ама от опит глава не боли.
Искам обаче да попитам яйцата могат ли да се заменят с нещо друго, защото имам болна жлъчка и хич ми е противопоказно да ги ям. ако мога да ги заменя с друго я почвам.

А по горния спор кой е по и най на мерки и теглилки ето и цветно описание на моето състояние - не се търкалям, а се тупкам вече - smile3535

 Laughing

# 32
  • Мнения: 3 861
Много искам да направя и аз едно "Японско чудо". То няколко "японски чуда" ще ми трябват на мене, даже няколко японски магьосника, ама от опит глава не боли.
Искам обаче да попитам яйцата могат ли да се заменят с нещо друго, защото имам болна жлъчка и хич ми е противопоказно да ги ям. ако мога да ги заменя с друго я почвам.

А по горния спор кой е по и най на мерки и теглилки ето и цветно описание на моето състояние - не се търкалям, а се тупкам вече - smile3535

 Laughing

Мисля, че могат да се заменят с изкиснато сирене. Не съм сигурна за количеството ама предполагам, че 100-150 гр. може да изядеш Thinking. Нека и другите да кажат....

# 33
  • Мнения: 3 461
Аз зпочвам от днес,61 кг.Искам да попитам 2 седмици ли трябва да се спазва?

# 34
  • Мнения: 3 861
Аз зпочвам от днес,61 кг.Искам да попитам 2 седмици ли трябва да се спазва?

E както се казва ДОБРЕ ДОШЛА В ОТБОРА. Аз първия път, когато я правих я спазвах 10 дена, като първата седмица свалих основното 3кг, а втрората само 1 и затова я зарязах на средата... Twisted Evil.
СЕга мисля да я спазвам само 1 седмица защото гоня по - ниски резултати и се андявам 1 седмица да е достатъчна....

Днес отново съм си 52, 5....Кантарът пак залепна на едно място Confused Надявам се да отлепи по някое време тези дни

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Значи, аз диета не мога да спазвам,щот ми е много дискомфорт да ям нещо, дето не ми се яде, пък тъй пишело и бла.бла.. Диетична ще продължавам да бъда, ама тия чудеса не мога спазвам. Така или иначе слабея, щото ограничавам се доста. Пък и нали спортувам и мажа се усърдно с помади за заслабване... Crazy
Исках да ви споделя, да не се отчайвате, че за 1 ден кантаря не показал нищо, утре няма начин да не мръдне (без голямо П  Laughing ). Мислете позитивно и не се поддавайте на вкусни изкушения. Боже, като правя гимнастиката така се ненавиждам, че съм яла, тъпкала и дебеляла, че ми се отщява всичко. #Cussing out
Аз 2 деня отивам на пътешествие, пожелавам ви намаляване на проблемните зони и добро самочувствие!
Оз, чувствам се възвишена като слабея. Голям зор ще да е. Колко кюлограма ме чакат, не е истина!
Бай дружки, да не посягате тайно към чужда храна, ей! Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 2 142
Как сте момичета?! В понеделник започнах с диетата. Стартирах на 64кг. Вчера реших да подсиля ефекта и бях на лунната, днес започвам отново с "японското чудо". Много се чудих, но май че го започна от първи ден отново. Вече не съм гладна и съм почти щастлива smile3535

# 37
  • Мнения: 781
Хайде и аз се включвам от днес,че бях на гости при родата и се охраних  доста EmbarassedАз обаче тези яйца вече не мога да ги понасям,че доста диети с тях направих и мисля да карам на месо и малко салата.Преди слабеех като ядях само яйца и месо ,без никаква салата и свалях по кило на ден ,но не ми се гладува толкова вече-пада ми кръвното.Успех на всички ,след няколко дни дано има ефект Praynig Praynig

# 38
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Я и аз да си кажа. За 2 дни сьм с кило и половина по малко. До тук добре, ам много отпаднала се чувствам и нещо ме наболява корема ниско в дясно Thinking, не постоянно, ама като ме стрелне... Знам, че от диета не се умира, ама много ми е кофти на тиквата, що така?! newsm78. Иначе, не мога да кажа, че вия от глад. Тия яйца май множко ми се струват, ще мина от 2 на 1. А след диетата нормално ли е храненето или пок трябва ограничения? Аз да не се заричам, ама тоя пьт ще я карам до край, пьк да видим. Срамота! Детето стана на 1г. и 3мес. аз още не мога да вляза вьв форма  Embarassed. Мисля да си взема стягащия лосион на ДАФ, че много ми го похвалиха, вие какво ще кажете?

# 39
  • Мнения: 95
И аз се включвам. Току що си изядох обяда. Само, че без плодове, защото при мен оределено има по-голям ефект. Успех на всички.

# 40
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ехооооооо,японките....къде се изгубихте? Laughing
Днес е 4-ти ден и аз се чувствам учудващо добре.Спазвам всичко много стриктно,но не се меря още,защото чакам да видя по-големите резултати Mr. GreenЗа сега забелязвам,че ми се разшириха малко гащите,ама като се има предвид,че те са поне с няколко номера над нормалното за мен,а са ми тесни,мнооооооого още ще трябва да японствам newsm78
Тази вечер съм на телешка пържола и краставици.Освен това се увивам с фолио за цялата нощ или поне за няколко часа денем,а през деня изпивам по две-три чаши вода с лимон(отиват ми към два лимона за сока),защото ми казаха,че това подобрява обмяната и подпомага разграждането на мазнините.
Продължавам с пълен напред Simple Smile
А вие как сте? Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 3 861
Аз тази сутрин бях 51,3, а започнах от 53,5.  Дотук добре ама по обяд нещо изперках и си хапнах забранени неща... EmbarassedАми готвих за мъжо, масата му сложих и накрая се наместих и аз на нея
Вместо традиционните 2 яйца, ометох една купичка с крем супа от тиквички и картофи, няколко малки запържени наденички, салата от краставици и 2 ягоди...
Ама по този случай тази вечер само салата и нищо друго...

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Здравейте! Веднага след лунната започнах японската. Значи днес ми е 3-ти ден. Спазвам я стриктно, защото миналия път импровизирах, а после четох, че трабва да се спазва точно. Даже чай не може да се пие ако не е посочено. Много ми е трудно, но засега се справям. Оказва се, че веднага като свърша ще трябва да направя пак лунната ( така се пада ) - дано има ефект от всяичкото това гладуване.

# 43
  • Мнения: 95
На мен ми е трети ден и вече съм 1.5 кг. надолу. Много съм доволна. Само дето в момента такъв глад ме гони, че чак ми е лошо. Стискам зъби, гушнала съм си бутилката с мин.вода. Wink

# 44
  • Мнения: 3 861
Такааа, аз окончателно изъних положението Embarassed
Равносметката ми за първите 4 дни е -2кг. Стартирах на 53,5, а в момента съм
 51, 5. Е не е толкова зле. Успех на всички останали, които правят тази диета. Само ще дам един съвет...Правете упражнения, паралелно с диетата. Ефектът е много по голям Flutter

Общи условия

Активация на акаунт