Има ли мераклии за едно "Японско чудо"?

  • 9 162
  • 48
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 861
Нещо се ошишкавих за последните няколко дена та мисля да си спретна едно "Японско чудо". Има ли ио други желаещи да си гладуваме заедно???

# 1
  • Мнения: 1 120
Има-аз съм с теб Laughing
Две седмици бях на прословутото Японско чудо, след това една седмица почивах (като се храних разделно).Сега отново съм му мераклийка. Смятам да започна от утре-понеделник отново  Grinning

# 2
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Колко кг свали за тези две седмици?Продължавам да съм едно голямо розово топче и ми иде да ревна вече с глас...не мога и не мога да отслабна

# 3
  • Мнения: 2 142
Айде, и аз ще се включа. Миналия път, когато го спазвах, свалих три или четири кила, имам лошия навик да не си записвам и после да говоря наизуст. Започвам от утре (понеделник).  Ще докладвам обаче в сантиметри, защото ми се развали кантара. Днес ще се премеря на килограми при майка ми и ще докладвам за тях другата неделя или понеделник, когато свърша диетата. Имам едни 5 кила дето не мога още да ги смъкна.

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Уф  ooooh! ooooh! - ще ми се и аз да се включа  Sunglasses, ама дали ще стане....?!  Rolling Eyes
А може ли линк към диетата  Praynig, че не я помня със подробност  Tired

# 5
  • Мнения: 1 108
Здравейте
И аз бих се присъединила към вас - но все още ми е твърде рано.
Но ако може да ми пратите каква е точно тя - искам да я дам на сестра ми.

Благодаря ви предварително.  bouquet

# 6
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ето я диетата "Японско чудо":

С този режим няма да останете гладни. Не са посочени точни количества, защото можете да ядете колкото искате от посочения продукт. Месото трябва да е сварено или печено, през целия ден можете да ядете плодове, но не се консумират никакъв алкохол, сол и захар. Задължително изпивайте по 1 - 2 л. минерална вода на ден.
Теглото се запазва 3 години.

1 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: 2 твърдо сварени яйца
Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор

2 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар, сухар
Обяд: 2 твърдо сварени яйца
Вечеря: шунка, салата, 1 ч.чаша кисело мляко без подсладители

3 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: зеленчуци, плод
Вечеря:2 твърдо сварени яйца, шунка, салата

4 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: 2 твърдо сварени яйца, сок от моркови
Вечеря: парче сварено месо и салата с лимон по избор

5 ден:
Закуска: настърган морков с лимон
Обяд: печена риба и домати
Вечеря: не се яде

6 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: 200 гр варено пилешко месо и салата
Вечеря: 2 твърдо сварени яйца и настърган морков

7 ден:
Закуска: 1 чаена чаша кафе без захар
Обяд: парче месо, кисел плод
Вечеря: може да се яде всичко
 

А това е линк от тема,в която е коментирана диетата:

диета "Японско чудо"

# 7
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Искрице - Благодаря ти   bouquet

Помня, че един ден не се вечеряше, ама кой...  ooooh!
Още веднъж - 10Х Simple Smile

# 8
  • Мнения: 3 861
ами хайде тогава момичета. Да се хващаме и да отслабваме Grinning

# 9
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Искрице - Благодаря ти  bouquet

Помня, че един ден не се вечеряше, ама кой...  ooooh!
Още веднъж - 10Х Simple Smile
Ами то си го пише в диетата,Шани Laughing Heart Eyes


5 ден:
.......
.......
Вечеря: Не се яде

# 10
  • Мнения: 3 461
И аз се присъединявам,но от сряда,защото в момента не сме у нас и няма как да я спазвам.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Добре, в отбора съм.
АмА аз от 3-4 дни съм диетична (спазвам подобен японски режим, тъй, че ме устройва) и правя гюмнастика, размазвам се. Пък с това фолио ме побъркахте, та ис него се увивам и мажа мазило Леокрема, Свалям кг от някъде, обаче започват ми се образуват стрии. #Cussing out Явно много бързо отслабвам и не дохранвам кожата, нейната кожа. Като бременеех и качих двайсет и кусур не получих нови стрии, но имам много стари. Сега лошо ми се пише - обзавеждам се с допълнителни. Sick
Живот и здраве, тая седмица включвам и ЛъПъГъ терапия.
Записала съм си всички възможни обиколки.
Аз ако не се превърна в нормален човек пък на!  yesyes

# 12
  • Мнения: 2 142
Момичета гладувате ли? Аз започнах. Записах си мерките и аз искам пак нормален човек да съм!  261uu

# 13
  • Мнения: 23
И аз се включвам в диетата.
Сега отивам да си  chef обяда.
Успех на всички  bouquet.

# 14
  • Мнения: 3 861
Тъй. тъй...
Аз стартирам от 53, 5. Сутринта се премерих. Да видим в неделя как ще бъде newsm78

# 15
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ъх, първия день нали салата пишело, по избор. Вие какво избрахте? Ама от няколко зеленчука ли?
Ами плодова салата не мож ли?
Ух, ще умра от глад.
Абе, Лили, какви 53 килограма бе?! Ще се изпариш бе, жена?! Crazy
Мауей, аз ако напиша мерки и теглилки ще избия рибите! Sick
Хади, пазя си тайна!  newsm48

# 16
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Aлме,изобщо не се опитвай да ми взимаш предимството...видях ти снимките,така че сори,ама рибата избивам аз Mr. Green
Започнах от днес-пих кафе сутринта(гадно и горчиво),а сега отивам да ям яйцата.Само че аз няма да ям две цели яйца,а 3-4 белтъка(не ги ща тези жълтъци Crossing Arms).Довечера ще си опека на фурна малко телешко и ще си гарнирам с краставици...
Да видим докъде ще я докарам...че само се прехвърлям от тема в тема...миналия месец бях в "Лечебно гладуване" Embarassed Embarassed EmbarassedСраааааааам Blush
Смятам и да започна да се увивам с фолио,а мъжа ми обеща,че и грейка ще ми купи и яко да загрявам сланинките...
Ами това е от мен...отивам да "обядвам" Laughing

# 17
  • Мнения: 3 861
Току що си хапнах яйчицата Laughing
Абе, Лили, какви 53 килограма бе?! Ще се изпариш бе, жена?! Crazy


Ааа гоня телосложението си от времето преди да забременея... Имам за сваляне още 4 кг. и се надявам тази седмица да приключа с този проблем. Освен това аз съм вече на финалната права... Преди 1 година влязох да раждам около 75 кила Embarassed Crazy. Търкалях се така Joy. И пожелавам ви по скоро да стигнете и вие финалната права

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Мда Лили... Доста ще почакам да достигна 75... Crazy

# 19
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Искрице - Благодаря ти  bouquet

Помня, че един ден не се вечеряше, ама кой...  ooooh!
Още веднъж - 10Х Simple Smile
Ами то си го пише в диетата,Шани Laughing Heart Eyes


5 ден:
.......
.......
Вечеря: Не се яде

Точно така е -ДА!
Аз казвам, че само това с неяденето си спомням от таз диетка, която я имам като изрезка от някакъв вестник през 1995-6г.. ТА затова баш-баш не си спомням  Blush подробностите. Както и да е  Simple Smile
10Х още веднъж Искрице   bouquet

# 20
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз да питам, колко кг. да очаквам да стопя за 1 седмица от това японско чудо? От сума си време се боря с едни 6 кила и ту свалям ту качвам, ужас!

# 21
  • Мнения: 3 861
Аз да питам, колко кг. да очаквам да стопя за 1 седмица от това японско чудо? От сума си време се боря с едни 6 кила и ту свалям ту качвам, ужас!
Зависи от организма и от това дали спортуваш нещо паралелно с диетата...
Аз миналия път, когато я правих свалих 3 кг. за 1 седмица без да правя нищо друго. Сега подскачам и  тае-бо и  се мажа с Леокрема та се надявам ефекта да е по- добър... newsm78

# 22
  • Мнения: 2 142
Tуку-що си направих яйцата, надявам се да са големи и вкусни Laughing

# 23
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Е сега искате да кажете, че яйцата и салатата трябва без сол ли да ги ям ? Значи домати и краставици с олио, така ли? Как ще ги прегльщам тези яйца без сол не ми е много ясно, ама ще се пробвам, после ще кажа как се справям, пьк ще видим!

# 24
  • Мнения: 1 120
Колко кг свали за тези две седмици?Продължавам да съм едно голямо розово топче и ми иде да ревна вече с глас...не мога и не мога да отслабна
Стартирах точно 62 кг.За двете седмици свалих 5 кг. На третата седмица започнах се храня разделно,взех си велоергометър и започнах здраво да въртя сутрин и вечер по 40-45 мин на ден. В момента съм 54кг ,целта ми е да си върна килограмите от преди да забренея-50 кг. Утре ще съм на Лунната диета и след това ще продължа Японското чудо:)

# 25
  • Мнения: 1 120
Е сега искате да кажете, че яйцата и салатата трябва без сол ли да ги ям ? Значи домати и краставици с олио, така ли? Как ще ги прегльщам тези яйца без сол не ми е много ясно, ама ще се пробвам, после ще кажа как се справям, пьк ще видим!
ВСАЛАТИТЕ НЕ СЛАГАМ НИЩО ДРУГО ОСВЕН ЛИМОН!

# 26
  • Мнения: 3 861
Аууу умирам от глад. Проблемът е, че тук (на работа) само забранени неща има за ядене.  Confused А докато се прибера да си изпека една пържолка със салатка ще стане 23.00 часа. Много гадно Cry

# 27
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
След лунната и аз съм с вас .А дали могат да се ядат плодове когато много огладнееш?

# 28
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз и тук ще попитам дали има проблемация да се дъвче дъвка, ама принципно ми вълнува въпроса, при диетиране. Уж нямало шекер, ама да питам де. Все някоъ тряба задава тъп въпрос! Crazy
Не знам при вас как мина първия ден, обаче аз размених вечерята с обяда почти. Тоест лиших се от двете яйце, в полза на салата, пък вечерях голо пиле. Голям праз. Напих се с вода и ми лошо чак.
Защо тряба да дебелее човек?! #Cussing out

# 29
В тази диета бананите позволени ли са?

# 30
  • Мнения: 3 861
В тази диета бананите позволени ли са?
НЕ
Днес съм вече 52.5 тоест -1кг. Едва ли ще се задържат така нещата докрая, но ще видим...

Последна редакция: вт, 07 юни 2005, 14:49 от Lilly

# 31
  • Мнения: 480
Много искам да направя и аз едно "Японско чудо". То няколко "японски чуда" ще ми трябват на мене, даже няколко японски магьосника, ама от опит глава не боли.
Искам обаче да попитам яйцата могат ли да се заменят с нещо друго, защото имам болна жлъчка и хич ми е противопоказно да ги ям. ако мога да ги заменя с друго я почвам.

А по горния спор кой е по и най на мерки и теглилки ето и цветно описание на моето състояние - не се търкалям, а се тупкам вече - smile3535

 Laughing

# 32
  • Мнения: 3 861
Много искам да направя и аз едно "Японско чудо". То няколко "японски чуда" ще ми трябват на мене, даже няколко японски магьосника, ама от опит глава не боли.
Искам обаче да попитам яйцата могат ли да се заменят с нещо друго, защото имам болна жлъчка и хич ми е противопоказно да ги ям. ако мога да ги заменя с друго я почвам.

А по горния спор кой е по и най на мерки и теглилки ето и цветно описание на моето състояние - не се търкалям, а се тупкам вече - smile3535

 Laughing

Мисля, че могат да се заменят с изкиснато сирене. Не съм сигурна за количеството ама предполагам, че 100-150 гр. може да изядеш Thinking. Нека и другите да кажат....

# 33
  • Мнения: 3 461
Аз зпочвам от днес,61 кг.Искам да попитам 2 седмици ли трябва да се спазва?

# 34
  • Мнения: 3 861
Аз зпочвам от днес,61 кг.Искам да попитам 2 седмици ли трябва да се спазва?

E както се казва ДОБРЕ ДОШЛА В ОТБОРА. Аз първия път, когато я правих я спазвах 10 дена, като първата седмица свалих основното 3кг, а втрората само 1 и затова я зарязах на средата... Twisted Evil.
СЕга мисля да я спазвам само 1 седмица защото гоня по - ниски резултати и се андявам 1 седмица да е достатъчна....

Днес отново съм си 52, 5....Кантарът пак залепна на едно място Confused Надявам се да отлепи по някое време тези дни

# 35
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Значи, аз диета не мога да спазвам,щот ми е много дискомфорт да ям нещо, дето не ми се яде, пък тъй пишело и бла.бла.. Диетична ще продължавам да бъда, ама тия чудеса не мога спазвам. Така или иначе слабея, щото ограничавам се доста. Пък и нали спортувам и мажа се усърдно с помади за заслабване... Crazy
Исках да ви споделя, да не се отчайвате, че за 1 ден кантаря не показал нищо, утре няма начин да не мръдне (без голямо П  Laughing ). Мислете позитивно и не се поддавайте на вкусни изкушения. Боже, като правя гимнастиката така се ненавиждам, че съм яла, тъпкала и дебеляла, че ми се отщява всичко. #Cussing out
Аз 2 деня отивам на пътешествие, пожелавам ви намаляване на проблемните зони и добро самочувствие!
Оз, чувствам се възвишена като слабея. Голям зор ще да е. Колко кюлограма ме чакат, не е истина!
Бай дружки, да не посягате тайно към чужда храна, ей! Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 2 142
Как сте момичета?! В понеделник започнах с диетата. Стартирах на 64кг. Вчера реших да подсиля ефекта и бях на лунната, днес започвам отново с "японското чудо". Много се чудих, но май че го започна от първи ден отново. Вече не съм гладна и съм почти щастлива smile3535

# 37
  • Мнения: 781
Хайде и аз се включвам от днес,че бях на гости при родата и се охраних  доста EmbarassedАз обаче тези яйца вече не мога да ги понасям,че доста диети с тях направих и мисля да карам на месо и малко салата.Преди слабеех като ядях само яйца и месо ,без никаква салата и свалях по кило на ден ,но не ми се гладува толкова вече-пада ми кръвното.Успех на всички ,след няколко дни дано има ефект Praynig Praynig

# 38
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Я и аз да си кажа. За 2 дни сьм с кило и половина по малко. До тук добре, ам много отпаднала се чувствам и нещо ме наболява корема ниско в дясно Thinking, не постоянно, ама като ме стрелне... Знам, че от диета не се умира, ама много ми е кофти на тиквата, що така?! newsm78. Иначе, не мога да кажа, че вия от глад. Тия яйца май множко ми се струват, ще мина от 2 на 1. А след диетата нормално ли е храненето или пок трябва ограничения? Аз да не се заричам, ама тоя пьт ще я карам до край, пьк да видим. Срамота! Детето стана на 1г. и 3мес. аз още не мога да вляза вьв форма  Embarassed. Мисля да си взема стягащия лосион на ДАФ, че много ми го похвалиха, вие какво ще кажете?

# 39
  • Мнения: 95
И аз се включвам. Току що си изядох обяда. Само, че без плодове, защото при мен оределено има по-голям ефект. Успех на всички.

# 40
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Ехооооооо,японките....къде се изгубихте? Laughing
Днес е 4-ти ден и аз се чувствам учудващо добре.Спазвам всичко много стриктно,но не се меря още,защото чакам да видя по-големите резултати Mr. GreenЗа сега забелязвам,че ми се разшириха малко гащите,ама като се има предвид,че те са поне с няколко номера над нормалното за мен,а са ми тесни,мнооооооого още ще трябва да японствам newsm78
Тази вечер съм на телешка пържола и краставици.Освен това се увивам с фолио за цялата нощ или поне за няколко часа денем,а през деня изпивам по две-три чаши вода с лимон(отиват ми към два лимона за сока),защото ми казаха,че това подобрява обмяната и подпомага разграждането на мазнините.
Продължавам с пълен напред Simple Smile
А вие как сте? Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 3 861
Аз тази сутрин бях 51,3, а започнах от 53,5.  Дотук добре ама по обяд нещо изперках и си хапнах забранени неща... EmbarassedАми готвих за мъжо, масата му сложих и накрая се наместих и аз на нея
Вместо традиционните 2 яйца, ометох една купичка с крем супа от тиквички и картофи, няколко малки запържени наденички, салата от краставици и 2 ягоди...
Ама по този случай тази вечер само салата и нищо друго...

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 87
Здравейте! Веднага след лунната започнах японската. Значи днес ми е 3-ти ден. Спазвам я стриктно, защото миналия път импровизирах, а после четох, че трабва да се спазва точно. Даже чай не може да се пие ако не е посочено. Много ми е трудно, но засега се справям. Оказва се, че веднага като свърша ще трябва да направя пак лунната ( така се пада ) - дано има ефект от всяичкото това гладуване.

# 43
  • Мнения: 95
На мен ми е трети ден и вече съм 1.5 кг. надолу. Много съм доволна. Само дето в момента такъв глад ме гони, че чак ми е лошо. Стискам зъби, гушнала съм си бутилката с мин.вода. Wink

# 44
  • Мнения: 3 861
Такааа, аз окончателно изъних положението Embarassed
Равносметката ми за първите 4 дни е -2кг. Стартирах на 53,5, а в момента съм
 51, 5. Е не е толкова зле. Успех на всички останали, които правят тази диета. Само ще дам един съвет...Правете упражнения, паралелно с диетата. Ефектът е много по голям Flutter

# 45
  • Мнения: 2 142
Хайде, сега и аз да се похваля. Не съм отслабнала много- 2кг. за 6-те дни, не очаквам някакви драстични разлики в следващия ден, но съм доволна и на това. Следващата седмица съм решила да съм на черешова. После, ако съм жива, може пак да се пробвам с "чудото". Така че, има ли желаещи за "черешова диета" , докато не са авършили черешите. Laughing

# 46
  • Варна
  • Мнения: 618
Момичета, включвам се и аз! Само дето още се чудя каква да ми бъде диетата-дали да почна с Японското чудо или да мина на череши.Както и да е, до утре трябва да реша и да започна от понеделник, че имам близо 20 кг за смъкване.
Коя диета е имала най-голям ефект при вас? Коя ще ми препоръчате?

# 47
  • Мнения: 3 861
Аз бих заложила на "Японското чудо", но в комбинация с упражнения - коремни преси, тае-бо, аеробика и т.н.
Освен това не се старай да ги смъкваш бързо изведнъж защото така по трудно се задържат...Направи я 1 седмица. Колкото смъкнала, смъкнала. Почини поне 2-3 седмици, задръж сваленото като продължаваш  да тренираш и така малко по малко ще стане ама трайно. Иначе рискуваш целия глад да отиде на кино и да си прецакаш организма...Аз така постъпих и при мен се получи Laughing
Успех!!!

# 48
  • Варна
  • Мнения: 618
Благодаря Лили за съвета! От днес започвам-да видим до къде ще я докарам. Аз за след това да знаеш разделното хранене на какъв принцип е? Много ще се радвам ако някои може да ми напише как се съчетават храните.

Общи условия

Активация на акаунт