"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 14

  • 13 987
  • 321
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен мили момичета,
аз сега пийвам кафенце заедно с Хаяси и който друг се присъедини Simple Smile

Крисе разказвай за сватбата , искам и снимки. А пък ако кажеш нещо и за Египет грешка няма да имаш. Ние с моя мъж сме решили някои ден и на там да захванем, ама ще видим кога ще да е.

Джиндж радвам се да те видя. Свиквай мила с корема, че от тук нататък само ще расте, защото и бебка ще расте.

Лиони браво и честито за килограмите. Много готско. Продължавай само така!

# 46
  • Мнения: 699
Леле добре че Десито се появи иначе до обяд сигурно сама щях да си пия кафето, но накрая ще се обидя и няма да приготвям нищо.

# 47
  • Мнения: 649
Не така Хаясче, на мен ми е супер приятно да си пийваме за едно кафенцето.
Но напоседък нямам много време да пиша и наминавам по 3-4 пъти само.
Имам доста работа, сесията започна - абе ужаст.

# 48
  • Мнения: 3 118
Ама Хаясче, как тъй! Толкоз вкусна закусчица си спретнала, че отдавна й се нахвърлих  Mr. Green
Аз ся със и без повече блокове се съм си гладна ooooh!
Вчера следвах примера - ако си гладен мушни нещо от лист 1 и аз на два пъти се възползвах.
И днес -500 гр  Shocked

# 49
  • Мнения: 699
Видя ли сега, Питче, аз к'во ви разправям. И аз така ям и свалям, въпреки че вчера си пропуснах следобедната заради зъболекаря и се надумках после със нещо, което не трябваше да ям и сега съжалявам, а и съм в + днес. Ама и аз съм си виновна, че бях пригладняла и се надумках яко. А и то пред ТВ - то и не се усетих колко съм изяла щото и от тавата ядох направо. Друг път не съм правила такива глупости, ама поне пораженията не са големи.
Айде няма да се сърдя, но нещо народа никакъв го няма, пък аз тичам да приготвям маса сутрин рано.

# 50
  • Мнения: 649
Момичета мен такова вълнение ме е обзело.
Нали тази седмица заминаваме за Виена. Ох нямам тъпение вече да идем да поразхдим дупетата.  Party

Нито за изпити ми се мисли, нито за работа. Сутринта тъкмо бях започнала да сив ърша едни нещица и като започнаха да ме атакуват с едни карти на виена, снимки и край.

Аз вече се чудя какво да хапвам. Нещо напоследък всичко ми е омразнало. Карами се като цяло само на плодове и зеленчуци ама пустите му протеини как да ги набавям  Thinking

# 51
  • Мнения: 1 218
Добро утро сладурки сладинки  Hug
Яяяяяяяяяя има и кафенце със закусчица, това Хаясито нема грешка беееееееееее  Hug Hug
И аз се вмъквам в компанията на масата , сиренцето като гледам не е обезмаслено тъй , че не ми го барайте, сичкото си е за мен (месото сичкото е за вас  CrazyMr. Green

Питче , ааааааааааайде честито ти новинко минусченце  newsm10,  само така до достигане на заветната цел  Hug
Ох, чак ми се прииска и на мене , нямам търпение да дойде ноември и да почна пак офанзивата , много мерак за отслабване имам. Що така  newsm78
Докато си бях на режима, чак толкова мерак нямах, а сега ...  Crossing Arms

hayasy , ти ко папа бе детенце ? Няма лошо, сега тоа плюс е фалшив не му се връзвай - водичка се задържа веднага, но още утре нма да го има  Party Hug

desika многус гаднус , че си в сесия  ooooh! Направо ти съчувствам   Crazy
Ми как ще съчетаеш сесията и Виената  newsm78 Майната и на сесията май ще се получи  Party
Искаме мноооооооооогооооо СНИМКИ , от всяко храстче, от всяка забележителност изпречила се на пътя ти.
Лелеееееееее голямо гоцко, охххххххх искам и аз  Crazy Ще бъде разкошно просто  Party

Ади оставям ви сега и да сте режимни ЕЙ   Heart Eyes Heart Eyes

# 52
  • Мнения: 699
Ехааааааа, малко за четене, не може да бъде.
Ама то станало време за обяд, дали да ви го предложаааааааа или да оставя на някой друг newsm78 newsm12
Айде от мен да мине аз ще сложа масата за обед. Заповядайте!
салатката
месцето
биричката, за тези които не са на работа
 десерт за тези които са на работа и за бременните Симеоновки

и кафенцето накрая като сокчето и курабийките са за бременните Симеоновки
Дано съм успяла да задоволя всички вкусове.
Да ви е вкусно и приятен следобед.

# 53
  • Мнения: 1 218
hayasy страхотен обяд ммммммммммммм МЕРСАЖ  Heart Eyes

Абе мацки, нали за понеделник беше операцията на Сбъдваща мечти   newsm78
Леле дано всичко е минало безпроблемно  Praynig и скоро да ни пише как са и тя и бебка   Praynig
Хубавото в цялата работа е , че поне няма да я оперират  БГ касапи  Crossing Arms

Ох,  а аз май най намазвам, ставам в такова време, че хващам и закуската и обяда  Crazy
Нема такава друга гладница като мене, сутрин омитам де що видя нещо изпречило се на пътя ми  Whistling
Ламята Спаска пасти да яде  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 699
Джинджи нормално е да ти се яде така, още помня как ме налягаше внезапен глад и ми се ядеше от всичко. А какви количества сладко и сладолед съм изяла не е истина. Сега не е лошо да прочетеш какво точно трябва да ядеш, за да си набавяш всичко което  бебето смуче от теб. Сирене, кашкавал, мляко задължително всеки ден, месце за да си набавяш желязо, че да не те тъпчат с хапчета после. Бадемчетата и те са полезни за теб и  бебчо, а и рибката да не забравя. колкото и да не ти се иска ще се наложи ако трябва и да се насилиш, но да ядеш поне по малко.
Пак се отнесох. Ма в нета има статии и препоръки и ще ти е от полза да прочетеш.
Аз вчера ядох вчера макарони на фурна, ама те многоооооооо сладки и вкусни (нали аз съм си ги правила) и като една тъпа патка не си сипах малко в чиния а от йената направо и нямам идея колко съм изяла докато съм зяпала в ТВ то. Да вземеш да ме набиеш. Но вече няма да правя такива неща за да не се изкушавам.

# 55
  • Мнения: 1 218
hayasy   с това месо ще е голям проблем ...  А за рибата пък да не говорим ...
Ама си хапвам други работки де и все уж гледам да е по малко ...
Сега ще прочета какво ядат бременелките, за  да не лишавам бебо от нещо , после ще отслабвам тая се е видяла  Blush

Не се притеснявай въобще за макараонките - утре всичко ще е ок , давам ти гаранция 100 %, няма да се плашиш и не се упреквай. След толкова дълго време на режима, е абсолютно нормално да си те кара да си хапваш по-различни неща  Peace

# 56
  • Мнения: 422
Здравейте!
Изпратих няколко снимки на мейла на Джинджи.
Когато ги качи ще ме видите. Аз също много на бързо ги видях, така че не са най-хубавите.

# 57
  • Мнения: 699
Дано е така Джиндж, че досега такава глупост не бях правила, все съм се удържала донякъде. Ама пак няма да се дам и ще проявя воля.
Айдееееееее дайте снимките, умряхме от любопитство.

# 58
  • Мнения: 1 218
Малко търпениеееееееееее , работим по въпроса  Mr. Green
А булката ееееееееееееееееееееееееее  приказна, не я слушайте какви ги ръси  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 59
  • Мнения: 699
Споко Джиндж майтапя се. Не се и съмнявам, че ще видим булката и ще е хубава.

Общи условия

Активация на акаунт