"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 14

  • 13 980
  • 321
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 812
Де ги тез таблици? Какъв диетолог? Как тъй ще муам на корем и ще тънея? Интересно...

# 316
  • Мнения: 699
Lebeduna може може да ядеш и да слабееш, аз свалих 14 кг. много е хубаво. Повече данни за диетолога на 1 ва страница.

# 317
  • Мнения: 1 218
Lebeduna , айде бе девойче убаво, от кога те чакам  Hug Hug Hug
Режима ни е просто уникален, нем такъв големус кефус - хем търбуха пълен, хем и си слабееш .... еееех мечта ...
Хич не се мъчи да гладувкаш  - и кака ти Джиндж олекна с 12 килца преди да  ...  Blush надуе платната  Mr. Green

iletovp ,  аз готините козирогчета ги надушвам отдалече  Hug

hayasy ,  ааааааааааайде честита ти нова роклиЦка  Hug Трябва да си най-хубавото мамче за рождения ден и кръщенката на бебка , в което не се и съмнявам  Hug Много се радвам, браво на мъж ти, ех тия деви бееееееееееее, немат грешка и туй то ...

# 318
  • Мнения: 812
Джиндж, аз да разбирам ли, че требе му се явя лично на тоя диетолог? Той в кой град практикува таз арна професия? Аз се мъча тук от известно време с НВД, обаче все нещо оплесквам пейзажа и ми се карат. Тъй и не можах да разбера по колко и в каква комбинация да муам. Ходя гладна и дебела. Аз искам 10 да сваля. Wink

# 319
  • Мнения: 367
Хаясче айде честито миличка , ех че хубаво така като ама много си харесаш нещо да идеш и да си го отнесеш.
Да пратиш снимчици . Голямо честито Hug Hug Hug
Браво на твоя мъж пу пу - все тъй да си те гледка.
Как да не заслужаваш - какво слънце си му родила.

Ейййй Лебедуна най-после варненска мома в те  bouquet
Цъквай се при Оги в Скайп за консултация да ти направи режимче и айде на слабеенето.
Преди беше 50 лв сега не знам.
10 килца ще ги махнеш със сигурност.
Аз вече 7 свалих ,още 2 остават.
Джинджи и аз искам да ги сваля и да надуя платната ха ха ха

# 320
  • Мнения: 1 218
Лебедунче , не е необходимо да му се явяваш лично, може и по скайпа да стане работата .
Иначе е в Софето де ...
В скайпа е dietolog, ще те пита там разни мерки и теглилки , ще смета известно време разни работки ... и после ще си получиш режима-2 листа с разни храни и грамажи и ще ти каже как да си ги комбинираш  ... много сложно звучи, но е елементарно за приложение де.
При Оги няма глад, ако почувстваш глад, веднага си хапваш нещо от листите без проблем и пак ще си слабееш.

Едно примерно меню ако искаш да ти кажа за деня :

Сутрин ставаш и пиеш чаша топла вода.
Следва закуска: 1 варено яйце, 1 филия Бонус и 3 бадема
Обяд: 60гр. пиле, 150гр. доматки,150 гр. краставици , 1 филия Бонус и 6 лешника
Следобедна закуска: 1 филия Бонус, 40 гр. сиренце
Вечеря: Омлет от 2 белтъка и 1 цяло яйце + 40 гр сирене, филия Бонус,краставици, доматки и 100гр. ябълка
Късна закуска : половин кофичка млекце с 3 бадема и т.н. - много и най-различни комбинации.

Между храненията при глад пак си хапваш  Peace

Абе хапва се здраво по 5 пъти на ден и се слабее , нещо като Зоната си е (ако си попадала на този режим на отслабване де, по книгата на Бари Сиърс "Зоната " ), но тук е малко по-различно ... Един вид леко видоизменена Зона  ...
Готвим си разни манджурки ... не е само сухоежбина де Crazy

Фелинче чакам те в надувния отбор и тебе   Hug

И по мое време беше 50 лв, привеждат се по банков път , ма дочух по едно време 60  newsm78 , ама дали 60 е на место, 50 по скайпа  newsm78
Някой има ли представа да каже , верно кач пара иска сега Оги  newsm78

# 321

Общи условия

Активация на акаунт