"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 14

  • 13 985
  • 321
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 422
И един въпрос свързан с режима.
Може ли за следобедна закуска да заменям киселото мляко с прясно /пак 0,1 %/ + 3 броя ядки. А кафе вътре може ли да сложа???

# 31
  • Мнения: 3 118
Абсолютно можеш, КрисеFlutter

# 32
  • Мнения: 1 218
Oх Крисе, забравих мила да ти кажа да си хапнеш нещо още сутринта в деня на сватбата, щото с това и ще си останеш  ooooh!
Представяш ли си ако всеки ден бяхме булки, какви фиданки щяхме да сме...

А и нали в ритуалната дъмкаш една чаша шампанско, при попа гаврътваш винце и аз както по-принцип никога не съм пила алкохол  ... и по едно време вързах кънките -хем гладна - хем омешах алкохола здраво.
Ааааа и в ресторанта като посрещат булката и младоженеца пак има горчиво и наздравица с кумовете и там също се пие до дъно ииииииииииииииииии  Crazy Crazy Crazy взе да ми се движи пода по едно време. Добре, че една приятелка ме усети и насила ме накара да си клъвна 2-3 хапки от яденето и туй ми беше за цяяяяяяяяял ден , като гледам и при тебе същата работка  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 699
Къде изчезнахте бе момичета? Ебаси скуката.

# 34
  • Мнения: 31
Здравейте, момичета! Редовно ви чета, но не пиша поради липса на време! Само да ви стимулирам малко -  свалих 11 кг. до сега от теглото си и ми остават само 5-6 кг. до мечтаните. Успех и не се давайте на мазната храна  Grinning

Последна редакция: пн, 19 май 2008, 21:51 от Lioni

# 35
  • Мнения: 1 218
Lioni    , страхотна новинка  Hug
Еееееех я кажи сега , не е ли гот да си разкарваш гъзето с такова голямо минусче ааааааааа  Mr. Green
Браво миличка само така  Peace

# 36
  • Мнения: 3 118
Здравейте мацки!
Да ми се ненадява човек толкоз късно да с включа машината  Whistling
Чекаме господинът Оги да се прибере да видим ко ша прайм и с моя остатък от 5 кила или колкот реши той де, че знам ли го....
Лиони, браво мила! Евала!

# 37
  • Мнения: 422
 newsm45 newsm45 newsm45 smile3511 smile3514
момичета току-що моя мъж донесе снимките от сватбата. Ще ги пратя на и мейла на Джинджи тя да ги качи че съм зле с техниката.
Но обещавате, даже се заклевате да не ми коментирате фигурата.  smile3516
Такова чудо просто няма - такъв слон и в Африка не вирее.
Ужассссссссссссссс!

# 38
  • Мнения: 3 118
Е стига де! Не се самонавивай. Няма грозна булка! Всички са съвършени!

# 39
  • Мнения: 422
Не е вярно Питче аз съм доказателство на какво приличаш като неможеш да се спреш да ядеш

 newsm61 smile3514

# 40
  • Мнения: 3 118
Абе и аз съм голяма сладокуса и обожавам шоколад и разни там въглехидратни бомби....
Не е лесно. Знам. Важно е да не се предаваш. Знам колко са изтъркани тези фрази, ама са си самата истина
Представи си как ставаш привлекателна и такава каквато и в мечтите си не си била. И го прави всеки ден, без значение вярваш ли го или не!
Няма да ти отнеме усилия и време.
Важно е да си позитивна! Като минеш през огледалото всеки път си казвай: Боже, колко съм хубава!
Представи си хилядите снимки които ще направиш като изглеждаш секси
И ще видиш как нещата стават! Намери радост във всички останали други прерасни неща в живота и онова което искаш само ще дойде!
И щи се карам!
В меден месец си! Твоя момък иска да те направи щастлива! Бъди такава!
 Hug Hug Hug
Това са незабравими мигове, не ги пропускай!

# 41
  • Мнения: 699
Крисеееее, какво е това тръшкане бе мило, недей така. От тук всички сме били дебеланки, а някой още са. Спокойно няма да ни уплашиш. Малко повече инат и упоритост и малко желание и всичко ще е наред. И скоро ще отчиташ по 1 кг. в минус на ден. Пък това може да е повод да си облечеш пак роклята и да си направиш нови снимки с булчинската рокля, които после да показваш. Аз така се бях стегнала първите 2 месеца не съм близнала сладко и забранени неща, после се поотпуснах, но пак се спирам, много ме е страх да не ми се лепна на дупето и да ми стегнат дънките и това ме възспира от преяждане с шоколадови и сладки неща. Горе главата, радвай се на живота и давай на режима вече.

# 42
  • Мнения: 3 118
Здравейте пак. Оги се появи в 12 Simple Smile
Опасна фога е, ей! Каза, че трябва да увелича блоковете. И на закуска и на обяд....
и ми писа 6+  Crazy

# 43
  • Мнения: 1 218
Лелей много късничко бе  Crazy
Ама има логика ше знаете  newsm78 Задържаш ли теглото - организма значи се е уплашил един вид сам за себе си и нали е хитра гадина минава дирекшън в режим на задържане - сакън да не загине  Crazy
Но ... ти му вкарваш повече манджа, той се успокоява - видиш ли тая най-сетне загря да яде повече нема страшно и ... пак продължава да си сваля  Crazy
Ебаси обяснението дръпнах кът за в 00:41 часа  Flutter

Крисе сигурна съм , че си била невероятна булка - виждала съм те каква си хубавица  Peace

# 44
  • Мнения: 699
Добро утро. Пак ли аз съм най-ранобудна и пак ще е от мен кафето и закуската.
Заповядайте.



Браво Питче, казах ти, че ще има смисъл от разговора с Оги.
Хубав ден.

Общи условия

Активация на акаунт