някой пил ли е"фибракс"

  • 29 906
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4
Здравеите,всички.Аз от 4 месеца пия Фибракс и има ефект,спрях да ям сладко и хляб.Всяка сутрин докато стана веднага пия една чаша горешт чаи.И след това пия хапчетата Фибракс.През деня хапвам ябалки или други плодове а вечер си хапвам салата и малко от сготеното.Аз сам доволна за сега сам отслабнала 8 кг.Simple Smile

# 61
  • Мнения: 164
Здравейте!Поздравявам тези, които са отслабнали с Фибракс,но аз за съжаление преди 1 год го пих и качих 5 кг от него.Е,не спазвах точно всичко Embarassed

# 62
Здравейте  Rolling Eyes,
Аз пия ФИБРАКС,тоест пила съм и бих искала да обесня с няколко думи на всички вас,заинтереосвани млади дами,4е този продукт не само пре4иства и разхлабва ами направи 4удо с теглото ми.Всъщност аз го взех с друга цел-имам проблеми с корема си-исках да го ползвам като разхлабително, и изведнъж без никакви ограничения в храненето си свалих близо 10 кг за 5,6 месеца.Изпих една опаковка зимата и после лятото пих.Очевидно действието продлъжава и след спиране на продукта!!!
Пробвайте-наистина всеки организъм е различен, тези неща са доста относителни, но замисляйки се дори и само върху достъпната цена,на която се предлага продукта - не виждам причина да не се опита  Laughing
КЪСМЕТ ДАМИ желая на всички вас! Joy

# 63
  • Мнения: 1 318
Пих преди време, но не с цел отслабване. Как няма да има ефект - преди ядене го пиеш с много вода и убиваш апетита Mr. Green Съставките са за разхлабващ ефект (доколкото си спомням имаше сена). Мои приятелки отслабнаха и не си върнаха килограмите, но те се бяха втелили на тема диета и според мен и без Фибракс щяха да заслабнат Laughing Не пречи да се пробва. Лично аз имам една опаковка от майка ми и така си стои на рафта. Ако закъсам с килограмите, ще се пробвам пак Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт