някой пил ли е"фибракс"

  • 29 909
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 391
а да сте чували нещо за "Златно чудо"
има ли ефект???
това дето Ути Бъчваров го рекламираше

# 46
hora fibrax e hranitelna dobavka nikade ne pi6e 4e 6te svalite 10 kila ot nego az bqh sa6to debela za izvesno vreme no sega figurata mi e pod4ti stroina tova se dalji na fizi4eskiq trud taka 4e gladuva6 ne gladuva6 marzeluva6 li vse 6te si razplut

# 47
  • София
  • Мнения: 5 289
Да споделя мнението си и аз.От седмица и 2 дни пия СИЛ,пия по 2 капсули 3 пъти на ден,т.к. имам за сваляне повече от 10кг.СИЛ наистина страшно много потиска апетита ми,дотолкова че пропускам по 1 дори понякога 2 хранения,но гледам поне залък да сложа в устата си понеже ме е страх да не си върна после килцата обратно,ако гладувам.Пият се 30мин. преди хранене,ако имате за сваляне до 10кг.,се пие по една капсула три пъти на ден.За една седмица съм свалила 3кг,отначало доста често ми се п.ш..ше,но то е ясна че първо губиш течности,спазвам си баш диета-без сладко,без газирано,без пържено,тлъсто,мазно.Знаете ли никак не ми е трудно да спазвам стриктно диета,когато пия тези хапчета-напротив много е лесно даже,понеже като нямаш апетит не се сещаш да ядеш.Никога досега не съм спазвала диети!Смятам да пия хапчетата 3 мес,и надявам се да си възвърна предишната фигура.Сил са съставени от червени водорасли и пектин от ябълка,освен че подтискат апетита те също разграждат мазнините.
 Относно Фибракс нищо незнам,а и не съм чула кой знае какво за тях.
  ай ви обедих какви хапчета да пиете,а? Joy Joy

# 48
Az sym pila kakvi li ne hranitelni dobavki i se uverih v edno - triabva da si postoianen! Pone 2-3 meseca. I poneje rezultat ne se vijda pyrvite 2-3 sedmici, chovek mnogo byrzo se otkazva.
Po edno vreme pih Herbalife i sym mnogo dovolna. No mi e skyp.
Ot edna sedmica pia FIBRAX. Apetityt mi chuvstvitelno namalia. Smiatam da prodylja!

# 49
az piq fibraks ot 9 dena naistina pomaga pone pri men / razbira se pri wseki e razli4no /  apetita mi dosta namalq i obmqnata na we6testwata mi zna4itelno se podobri . efekta za 9 dni ne e golqm no go ima . za po-dobri rezultati  me pos1wetwaha da izpiq dwe opakowki i posle po moe jelanie moga da prod1lja da piq i o6te .no s1m pitala mn jeni predi da si go kipq kakwi za rezultaite , za6toto i az bqh skepti4na k1m takiwa tabletki i kapki  za otslabwane. nakraq re6ih da opitam  i 6te widim kakwo 6te stane Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 6 743
Пила съм и фибракс и Сил и при мен ефект от тез треволяци нямаше НИКАКЪВ!
Сега съм на Ксеникал и мисля,че това е истината  Mr. Green

# 51
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз лично не съм го пила,но моя приятелка го пи доста време,но без ефект.

# 52
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
а да сте чували нещо за "Златно чудо"
има ли ефект???
това дето Ути Бъчваров го рекламираше

Аз не съм пила,но четох една статия с Лили Иванова и тя много го хвалеше.Каза,че била във страхотна форма/и здравословно/откакто го пие. Уж не беше платен репортаж,знам ли. То в днешно време всичко е реклама.

# 53
az sym pila Fibrax...
kupih si go, za da namalq apetita si i smeq da tvyrdq, 4e pyrviq den, kogato go pih (pri tova pih samo 1 tabletka) qdoh na sila 4ak sledobqd. stori mi se dosta silno. dokato 4etoh 'opytvaneto' ne bqh zabelqzala, 4e se pieli po 3, 3 pyti na den. a  az misleh 4e e po 1, 3 pyti!!!
ne go pieh redovno, no be6e lqtoto, qdqh glavno poldove i kiselo mlqko i sportuvah 3 pyti sedmi4na shaping!!! ako e vyzmojno da se otdeli pri4inata za tova da svalq 3-4 kilograma...Simple Smile

# 54
  • Мнения: 270
здравейте и от мен и честита ви нова година!!!
Аз пробвах с тоя фибракс, ама да ви кажа нищо подобно на това, че убивал апитита Naughty
има друго нещо много по-ефикасно при мен действа, а и при почти всички, на които го препоръчах. Казва се Калорекс, убива апетита за сладки неща, защото се явява като естествен заместител на инсулина и топи мазнините, но само на корема и талията. Пробвайте го, дано ви хареса и помогне!!!

# 55
Изобщо не действа това нещо  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
Само дето го пих един час преди ядене и се измъчих докато свършиха тия хапчета
 Naughty Naughty Naughty

# 56
  • Мнения: 472
vassileva ,
a можеш ли да кажеш колко струва този калорекс и как се пие ?

# 57
  • Мнения: 8 769
Сил са съставени от червени водорасли и пектин от ябълка,освен че подтискат апетита те също разграждат мазнините.
 Относно Фибракс нищо незнам,а и не съм чула кой знае какво за тях.
  ай ви обедих какви хапчета да пиете,а? Joy Joy
Май има нещо такова. Wink Колко струва тоз СИЛ?

# 58
  • Мнения: 160
   Преди 4-5 год. пих Мазиндол. Наистина отслабнах и то за около месец. Вече не ги произвеждат. Някой знае ли дали има заместител?

# 59
  • Мнения: 120
   Преди 4-5 год. пих Мазиндол. Наистина отслабнах и то за около месец. Вече не ги произвеждат. Някой знае ли дали има заместител?
Да.Редуктил.Само че цената му е към 160 лв.

Общи условия

Активация на акаунт