някой пил ли е"фибракс"

  • 29 915
  • 63
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 40
   Здравейте мили майчета, След като изчето подробно темата:"някой пил ли е"фибракс" взех окончателно решение и от днес започвам да го пия. От мненията по темата разбирам, че при някои гладът не намалява, за това искам да споделя а вас една диета от която съм много доволна (а аз имам огромен апетит и не издърйам на глад дори 12 часа   Cry) Ето я и нея:
    Рецепта за супа, изгаряща мазнините
6 големи глави лук
2 зелени пиперки
1 целина (зелена)
6 обелени домата
1 зелка
1 кубче пилешки бульонПо желание може да се прибави сол, къри, чеснов сос.
Всичко се нарязва на парченца и се слага в голяма тенджера. 10 минути се вари на силен огън, след което се намалява на по-ниска температура и се вари докато се разварят зеленчуците.
Тази супа се яде при всяко огладняване.
Колкото повече се яде от тази супа, толкова повече се отслабва.
Тази диета е разработена за сърдечно болни, които са оперирани, след което трябва бързо да намалят теглото си без риск.
Тайната на тази диета се състои в това, че предизвиква изгаряне на повече калории, отколкото човек поема. Отбягва се неприятното чувство на глад, което се появява при спазването на другите диети, човек се чувства чудесно.
Трябва да се избягват някои неща:

1. Не е разрешено поемането на никакъв алкохол, тъй като той възпрепятства изгарянето на калориите. Когато се започва диетата трябва да са минали поне 24 часа от последното поемане на какъвто и да е алкохол.

2. Също така са забранени всички видове газирани напитки. Пийте само вода, чай без захар, кафе без сметана и захар, натурални сокове и обезмаслено мляко.

3. Също така са забранени всякакви тестени изделия, както хляб, така и всякакви продукти, които съдържат брашно, захар или захарни продукти.

4. В дните, които диетата разрешава месо, може да се яде пилешко месо без кожата или риба.
Според болницата, в която е разработена диетата, може да се свалят до 7 кг. за една седмица.

ПЪРВИ ДЕН:
Яжте само супата и пресни плодове, с изключение на банани. Най-добре дини или пъпеши, тъй като те съдържат най-малко калории. Пийте само натурални сокове, вода и чай или кафе без захар.
ВТОРИ ДЕН:
Този ден не яжте никакви плодове – само зеленчуци. Яжте пресни зеленчуци или консервирани. Никакво масло или олио! Яжте зеленчуци със зелени листа. Яжте зеленчуците заедно със супата. Вечерта може да запечете един картоф във фурната със съвсем малко масло.
ТРЕТИ ДЕН:
Този ден се прави комбинация от предишните два дни. Може да ядете зеленчуци и плодове (без банани). Вечерта може да изядете един картоф.
Ако сте спазвали правилно диетата вече ще сте свалили между 2.5 и 3.5 кг.
ЧЕТВЪРТИ  ДЕН:
Яжте само от супата, банани и обезмаслено мляко. Вечерта изяжте до 3 банана и две чаши обезмаслено мляко и толкова вода, колкото можете да изпиете.
ПЕТИ ДЕН:
Този ден може да ядете месо. Може да ядете до половин килограм месо – пилешко, без кожа и 5 пресни домата. Трябва да изпиете 5-8 чаши вода.
ШЕСТИ ДЕН:
Този ден яжте колкото искате зеленчуци и месо. Месото може да запечете. Яжте и много салата с месото, но без картофи.
СЕДМИ ДЕН: 
През този ден яжте ориз (за предпочитане е нечистен – с люспите). Пийте прясно изстискани плодови сокове и зеленчуци. Яжте докато се наситите.
Ако сте спазвали правилно диетата, в края на седмицата ще сте свалили между 7.5 и 8.5 килограма.
Ако искате да свалите още, трябва да починете два дни, преди да продължите с диетата.
ВНИМАНИЕ! Трябва да ядете от супата поне по веднъж дневно!
   УСПЕХ НА ВСИЧКИ КОИТО Я ПОЛЗВАТ

# 31
Ами то това е зелевата супа, има много писано за тая диета.

# 32
  • Мнения: 8 769
Фирбракс - поредната щуротия на "професора" в билко-хаповете д-р Тошков?!  ooooh!
Кой е тоя д-р? И аз тъкмо се замислих за тия дроги, макар да съм много скептично настроена....и сега пък тоз доФтор...какво му има? Shocked Rolling Eyes

# 33
  • Мнения: 419
Тоя доктор Тошков, произвежда един вагон видове "билкови" таблетки. 100% си чувала за някои от тях - Лактовит, Пективит, абе за всички видове болести има по един вид Тошкови таблетки, само дето от което и да съм пила ефект няма. Явно и останалите имат такова мнение и затова са скептично настроени

# 34
  • Мнения: 8 769
Ух, няма да ги купувам явно тез "вълшебни" таблетки! Mr. Green

# 35
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Тоя доктор Тошков, произвежда един вагон видове "билкови" таблетки. 100% си чувала за някои от тях - Лактовит, Пективит, абе за всички видове болести има по един вид Тошкови таблетки, само дето от което и да съм пила ефект няма. Явно и останалите имат такова мнение и затова са скептично настроени

Абсолютно. Какво ли не съм пила от него и всеки път ме е яд че съм си дала парите.

# 36
  • Мнения: 590
Здравейте

Фибракс - незнам дали има ефект от него, но знам със сигурност ,че СИЛ е страшно ефикасен.

Една моя позната  продължение на 4-5 месеца го приемаше и отслабна с около 25 кг.

Е,  и аз пих СИЛ преди две години, но ефект особено голям  нямаше Cry   

# 37
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
А сега де.... newsm78 newsm78 newsm78
Фибракс или СИЛ кое от двете да взема се чудя? Thinking

# 38
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами доста е офф, но все пак искам да кажа - баща ми пие от таблетките на д-р Тошков за простата и е МНОГО доволен.
Сестра ми пък си взе едни разхлабващи и редуциращи теглото/Лаксит май се казваха/, ама твърде разхлабващи и дойдоха Toilet и тя пък не е доволна.
При всеки е различно, просто трябва да се пробва.

# 39
фибракса е пален боклук искам да ви кажа Tired ooooh! май направих грешка като си го купих а сега ще пробжам Сил и ако и тои не ми помогне....... Thinking

# 40
  • Мнения: 1 120
Пия Фибракс от почти месец и резултата е нулев. Килограми нито свалям ,нито качвам...Не съм доволна:(

# 41
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Килограми нито свалям ,нито качвам...
Ефектът му е в намаляването на апетита. Ама има ли такова действие наистина?

# 42
  • Мнения: 40
При мен не се получи   
Цитат
Ефектът му е в намаляването на апетита. Ама има ли такова действие наистина?
   smile3515  Все така продължавам да си имам завиден апетит дори и в тия жеги #Splat 

# 43
  • Мнения: 353
Момичета,я пишете за състава на тия таблетки,по-точно на Сил!
На Д-р Тошков таблетките са ясни,че коси с с косата я люцерна,я други плевели и пасле бам на таблетки. Joy

# 44
  • Мнения: 251
Да бях ви прочела вчера преди да купя Фибракс!! Аз ще го почна все пак. А някой пробвал ли  е комбинацията Фибракс и зелева супа?

Общи условия

Активация на акаунт