ПЛЕВЕН - 52

  • 16 183
  • 294
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 9 866
Как се пресича,Нади?В смисъл не те разбрах точно-като сложа плодово степче или плодове и степче?Аз четох във форумите,че може да се сможат плодове и мислех да пробвам,знам ли....А и на машинката има нарисувано точно квасено мляко с плодове в него-ябълка и подобни.

# 46
  • Мнения: 2 136
Силви, на какво е тази глава, която се подава между яйцата? Много е пораснала девойката и е голяма сладурана   Heart Eyes

главата е на едно пиле или пате, не мога да определя точно породата от ТСМ. Не мога да устоя като вляза там и да не си купя поредната джунджурия. А нали ми е на път всеки ден влизам  Simple Smile И пак в същия ТСМ има много видове комплекти за различни апликации и картички. Ама аз като съм с две леви още не мога да си избера

Последна редакция: ср, 30 апр 2008, 23:28 от Silvipl

# 47
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
От плодовете няма да се пресече,разбирасе Laughing Но от степчето 100%. Веднъж когато квасих реших да направя плодово мляко и добре,че сложих степа в малка част от млякото,че щях да го съсипя всичкото. Явно има лимонена киселина и тя пряви тоя проблем.

# 48
  • Мнения: 765
Момичета, мислите ли вече за морето?
Запазихте ли някъде места?
Някой ходил ли е някъде он инклузив,че се чудя, къде да си харесам нещо?
Дайте някакви отзиви, моля........ Heart Eyes

# 49
  • Мнения: 4 390
Аз чакам само да се стопли, за да заминаваме. Sunglasses
Никъде ол инклузив в България не съм ходила, но прегледай "На път, море, почивка, екскурзия"  - има доста информация.

# 50
  • Мнения: 5 026
Горещ първомайски привет!

Дали зоологическата ни градина я ремонтираха? Вече се чудим къде да заведем беболинчо  Rolling Eyes

# 51
  • Мнения: 1 951
Момичета, мислите ли вече за морето?
Запазихте ли някъде места?
Някой ходил ли е някъде он инклузив,че се чудя, къде да си харесам нещо?
Дайте някакви отзиви, моля........ Heart Eyes

Не само мислим, а вече резервирахме. С Митко ще ходим във Влас, с приятели с техните деца. Не сме ходили там, защото винаги ходим на север, но те ходиха миналото лято и останаха доволни от хотелчето.

А после ще ходим без деца на Албена. За четвърти пореден път ще ни е, в един и същи хотел, all inclusiv, казва се Ралица Супериор. Курорта  не бих го заменила за турски такъв.

Дали зоологическата ни градина я ремонтираха? Вече се чудим къде да заведем беболинчо  Rolling Eyes
Май още не.  Confused

# 52
  • София
  • Мнения: 9 866
Атракция,заведете го в Ловеч в зоопарка,хем и ще се разходите. Peace
Моят мъж тази сутрин го пращам до магазина за баница Царица със сирене,той се връща с Царица с тиква. ooooh!Все нещо недоразбрал.Откъде,вика,да знам,че има и други освен със сирене.Ми да чете.И после ходих да я сменя.
Да ви кажа за млякото-стана спер гъсто и с кисела жилка.Уредчето е супер.Нади,ще го имам предвид това за степчетата.

# 53
  • Мнения: 5 026
Атракция,заведете го в Ловеч в зоопарка,хем и ще се разходите. Peace


Ее, чак до Ловеч не ни се разхожда, пък и ходихме скоро и го водихме там.
 А мъниче кашля ужасно. Аман вече. Не е ходил на ясла, а пак болен. Караме на хомеопатия, дано мине.

# 54
  • Мнения: 5 278
Валенце,колко струва този уред? На мен ми го носят направо сквасено,но за плодово не съм се сещала ,че мога да си направя.То и после да сложа плодчета пак ще стане де Simple Smile Чакам само да излязат ягодките,че ги обожавам,а миналата година не съм изяла една ,заради малките,да не се обринат нещо.Но тази година мисля да ги тествам Simple Smile
Евче,ние запазихме вече на Китен,тази година отрано,че миналата тръгнахме с децата без резервация и голям шаш беше като не можем да намерим нищо и заваля един дъжд.Е,имаше и свободни ,за по 100 лв на вечер,но в последния момент ни излезе късмета Simple Smile Но ние ходим на бунгала. На мен също ми се ходи на хотел с всичко включено,но пък така си вързан само в хотела да стоиш,което много не ме привлича.

# 55
  • София
  • Мнения: 9 866
Джина,27лв струва.За един литър прясно мляко е,с 6 малки бурканчета.
Ние никога не резервираме предварително.Днес решаваме-утре тръгваме.Само за Рибарица бяхме запазили места.И тази година така  ще е-смятаме пак да се разходим до Гърция за два три дни,на нашето черноморие може би също за малко,но отново ми се ходи на планина,на истинска почивка.Ще видим къде ще ни отвее вятъра Laughing.

# 56
  • Мнения: 22 453
Здравейте и от мен момичета. ))))

Времето на вън е супер, пак ще сме по улиците цял ден. ))))
Валенце, радвам се, че млякото е станало супер, аз тогава го гледах този уред и се почудих, но може да взема, то едва ли са останали повече от 1-2бр още. )))

За море, при мъжа ми има карти, но са за 15дена, а на мен това ми е много. ((( Май тази година ще пропуснем, аз и без това не обичам, предпочитам планина. ))

Момичета, искам да ви попитам къде си поръчвахте тортите за рожденните дни на децата, на Дикси си спомням, че беше много хубава, и на Атракция също. Че една приятелка ще прави РД и иска торта по поръчка. )

Последна редакция: чт, 01 май 2008, 11:16 от Mirama

# 57
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте и от мен!
Гледам за моренце ,вече си мечтаете.Ние по принцип по това време,
вече сме запазили апартамент,но тази година ще отскочим до Италия,
при леля на гости Mr. Green
http://www.portal.bg/category/otdih/ Ева виж тук,дано си харесаш нещо..

# 58
  • Мнения: 1 951
но пък така си вързан само в хотела да стоиш
Какво имаш предвид?

Валенце, а закваска каква ползваш? Ще ме запалиш сега и аз да си купя такъв уред, макар, че много си обичам купешкото кисело мляко, каквото и да има в него  Crazy

Мира, от сладкарница "Романтика". Намира се.... до една детска градина "Чучулига", под "Астория"...аз не мога да обясня добре, но Миленка ако се включи ще ти каже  Peace

# 59
  • Мнения: 5 026
Ми тя Дикси ти е казала за "Романтиката", по-добре надали ще обясня  Crazy
Аз , мляко, не се наемам да квася, не че няма да се справя, но нали сме на нискомаслено  Wink
Ние още не сме планирали почивка, малко по-важни неща имаме сега. Като решим, скачаме и тръгваме  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт