ПЛЕВЕН - 52

  • 16 180
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 854
Здравейте момичета. Някоя от вас поръчвала ли си е неща от LaRedoute. В сайта има доста интересни неща, но съм доста боса. В "На пазар" има теми, но те са 61 и ще е доста трудно да изчета всичко. Та мисълта ми е, че търся помощ Embarassed

# 286
  • Мнения: 5 026
Аз пак ще поръчвам тия дни, ако искаш, давай на лични  Peace

# 287
  • Плевен
  • Мнения: 973
Добър ден!
Tess  Големи любовчии още от малки, от къде ли им идват тези мисли  Thinking?

Да ви споделя нещо, на което попаднах -сайт с приказки - сигурно го знаете вече, обикновено нищо не ви убягва.  Grinning. Има и озвучени направо за слушане през компа http://www.prikazki.com/?k=8&sk=55

# 288
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Aз съм поръчвала и други има,които поръчват.Питай каквото те интересува,ще ти отговоря!
Михаела е добре вече. От вчера няма температура и разтройство.
Атракция,как е Бужи?

# 289
  • Мнения: 2 070
Мацки, днес правят прегледи без направления и безплатно - профилактика на рак на кожата - гледат бенки, ако имате съмнителни. Пуснах тема в Клюкарника, там има линкове. Може и тук да поровите, има списък с лекарите и местата, където приемат в Плевен -

www.derma.bg

# 290
  • Мнения: 22 453
ДеЩо, мерси много, аз ако успея ще се замъкна до там, че имам един куп бенки. )))

Мириел, и аз поръчвам, питай ако нещо конкретно те интересува, даже се чудя тези дни да не пусна една поръчка.

# 291
  • Мнения: 2 556
Да ви кажа, аз миналата година реших да се възползвам от тази профилактика на рака на кожата и не останах очарована. Ходих в Кожната Клиника, още я имаше тогава. Всъщност си беше чисто и просто рекламна кампания на някаква фирма - производител на слънцезащитни средства - Авен ли беше или нещо подобно, дори нямаше и опит да прикрият истината. Не ме прегледаха с апарат, защото не работел. Затова пък ми предписаха 4 различни кремчета за мен, за мъжа ми и за двете деца - за всеки различно, да си ги купя. Е, дадоха ми е и 2 тестера в интерес на истината. Дано тази година да е по-добре организиран прегледа, ама едва ли.

# 292
# 293
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Здравейте,да взема да се разпиша,че напоследък само чета.
И ние към списъка с болните деца,имаме сополи едни такива воднисти
и не спират да текат,придружени със сълзи.... Tired
Дано се разминем само с тях.
Мислите ли че като и текат сълзи на Меги,може да е алергия newsm78
На Ларедут и аз съм му се наточила от доста време. Peace

# 294

Общи условия

Активация на акаунт