ПЛЕВЕН - 52

  • 16 186
  • 294
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
tony25 , аз и преди съм разказвала даже и снимки съм пускала,ако искаш ще ти дам линк. На кръщенето на Михаела бяхме извикали клоуни,много хубаво стана, супер доволна съм. Мъжа ми беше против отначало,но после се съгласи и не съжали. Децата много се радваха ,а и възрастните не по-малко. Имат игри и с тях Mr. Green Но има едни клоуни,които били много кофти,плашели децата. И някой друг го беше казал тук освен мен.

# 31
  • Мнения: 4 390
И аз съм "фризьор" от величината на Дикси и Дип.  bowuu
Майка ми и тя - наследствена черта ни е.  Mr. Green
Татко разказва, че след едно подстригване от майка ми, бръснарят го питал тоз, дето го е стригал, пиян ли е бил? Laughing

Я, кажете за коя точно Красимира говорите, че там в близост са две - едната е в блокчето отстрани на Централ, русичка, светлоока, работи на смени със сестра си Ели.
Другата Красимира е до химическото чистене в една червена къща, работи с продукти на Лореал.
Та, за коя от двете става въпрос?

# 32
  • Мнения: 1 196
В пощата на малките пакети има 2 от Ларедута. Който чака да тича да си ги вземе   Peace
Голям смях с тези пощаджийки. Прекръстили ме на Веселина Христова, от Василева Христина   hahaha
И ме пита: "Какво толкова поръчвате от този Интернет? Има ли сметка? Целия град започна да пазарува от там!"  Явно много работа им създаваме   Joy

# 33
  • Плевен
  • Мнения: 854
Здравейте Плевенски мами! Пиша за да се похваля, че моята Андреа я има в "Моето дете" и пичели книжка. Много съм горда и щестлива!  newsm44 newsm68 newsm18.

# 34
  • София
  • Мнения: 9 866
Анито,чудесно е това. GrinningДа ти е жива и здрава щерката. Hug
И аз да се похваля-купих си го този уред за мляко.Мира,мама Ася,благодаря,че ми казахте,че го има в магазина на пл.Македония. HugДаже имаше два различни модела.Сега сложих да се подквасява мляко.Смятам ако съм доволна от резултата да правя и плодово млекце Grinning.

# 35
  • Мнения: 5 278
Тина,аз чакам едно колетче,но на адреса на Дружба,дали там ще го пратят? От пощата ми казаха така,а получих една поръчка,кояо бях направила на същата дата още преди седмица.Дано да няма проблем.
Нади,къде сте си правили рожденния ден и от къде наехте клоуни?Много ми се иска тази година да си направим истински детски рожден ден.

# 36
  • Мнения: 2 136
Здравейте момичета. Чак сега успях да прочета всичко и да пиша.  Ние за Великден бяхме в Априлци. С такова нетърпение чаках да заминем и си представях как малката мишка спи на слънце а  аз дремя на пейка до нея. Обаче  3 дни не спря да вали, а тя да мрънка. Полудяхме затворени в хотела. Мъжът ми си игра на карти, синът ми с други деца обикаляше из хотела а ние се носихме по цял ден. Знам, че вече е малко късно, но да се похваля с яйцата си и аз.


Пожелавам ви весели празници и хубаво време. Валенце сподели хубаво ли става млякото да си купя и аз такава машинка.
Аз вчера си взех поръчката от Редута. За пръв път поръчвам и съм доволна от избора си.

# 37
  • Мнения: 5 026
Силви, много е сладка Натали  Heart Eyes

Анито, поздравления   bouquet

# 38
  • Мнения: 1 951
И аз чакам две за поща. Дали пък не са моите, макар, че скоро ги пуснах. Поръчала съм бански на Митко, стягам го за морето  Laughing

Силви, на какво е тази глава, която се подава между яйцата? Много е пораснала девойката и е голяма сладурана   Heart Eyes

Валенце, ако сложиш степче в прясното мляко дали могат да станат направо "плодови" млекца, Данонино един вид  Grinning ?

А мен пощаджийките ме питаха козметика ли поръчваме от тази Франция. И то когато взимах огромния кашон с акумулаторния мотор на Митко  Joy

# 39
  • София
  • Мнения: 9 866
Благодаря за идеята,Дикси! HugПо принцип ползваме степчетата у дома само за направа на пластелин Wink,но може и да се прежаля някой път.Свекърва ми правеше едно време плодово мляко със степчета-става.Добива същия вкус като купеното.Обаче задължително ще направя плодово мляко,само че с истински плодове,примерно мисля да си купя замразени малинки или нещо от сорта.

# 40
  • Мнения: 1 951
ползваме степчетата у дома само за направа на пластелин Wink
От какво го правите  този пластелин?

# 41
  • София
  • Мнения: 9 866
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=261688.msg6313241
Ето тук,Дикси,има рецептата.Най-добре става с Танг вишна.Перфектен аромат  се получава.Пластелина става безвреден ,аз оставям моите да мачкат и да правят каквото си щат с него.

# 42
  • Мнения: 1 951
А, благодаря ти! Това пък изобщо не ми е хрумвало, че може да го правя. Ще пробвам, но от към цветове ще е малко трудно. Кафявото как да го направя, а?  Mr. Green

# 43
  • София
  • Мнения: 9 866
Еее,чак пък кафяво Laughing.Ти направи първо това с танг вишна и ще си умреш от кеф.аз ходех като наркоманка да го душкам в детската стая. Mr. Green

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Валенце,да не вземеш да се опиташ да квасиш плодове степче.  Прясното мляко се пресича.
Джина ,кръщенето го правихме в Корона,а мъжа ми се обади на клоуните,беше взел телефона от познат. Те са актьори в театъра.

Общи условия

Активация на акаунт