М & БИ - 65

  • 26 367
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 800
Другарче, малко си хитра, от обикновен шеф към президент си се ориентирала Simple Smile  

Симпатичен е верно, че и доктор, в Англия е учил. То президнетството май не му е по сърце, ама какво да се прави като го е получил по наследство, тежка е короната. На мен лично много висок ми идва. А президентшата е хубавица. Само принц Чарлз се изложи с тая камила, ама англичани, какво да ги правиш, странно чувство за хумор имат Mr. Green  Аз харесвам йорданското кралско семейство.

Дуа, дуа, какъв монолог си врътнала с президента, съмняваш ме нещо Ела , ако искаш да ти дам от мойте хапчета Joy

Ясмин, тия чинийки , дето си сервирала хапването, имаме в нас същите, а гледам и в ливанския ресторант сервират в такива. А сега, къкъв е прозихода на чиниите newsm78  Joy

# 16
Хаяти и аз седях кротко и чаках DUA да се цопне първа в темата, че я видах каква е голяма и страшна на живо  smile3534 и не искам вместо  Другарче  да ме подхвърля мен за назидание на останалите  Mr. Green

DUA  Laughing Hug

Jasmin, много хубава двойка са президентът и президентшата на Сирия, на тия снимки президентът ми прилича на Де Гол на млади години  newsm78, а съпругата му изглежда много фина жена, разкажете ни повече за нея.   

# 17
  • Мнения: 720
да се тупна в новата тема...

Катя 2 ,мерси ,че ни харесваш. И ти си колоритна личност,личи си ... Peace твоя човек няма случайно да е с теб. Simple Smile
това с ездата и терапията е мн. интересно и полезно, бих искала след време да мога да направя същото само, че във вода (там ми е силата на мене Simple Smile ). Другата ми болна тема е (и на мъжа ми) да можем да създадем помощ на объркани ,самотни жени да не абортират а  да си родят бебето и да  им се даде помощ и подслон и възможност за реализация....кое,как, кога... Бог знае,но се надявам скоро да можем да мислим и в тази посока.

Амалке споко, аз те разбрах напълно каква ти е била идеята сега като го обясни.  Wink  Аз не случайно не давам много коментари и съвети на Катето...защото ми е непонятно да съм в подобна ситуция, не съм в нейните обувки така да се каже. но определено вярвам ,че много от нещата в живота ни зависят от нас самите , както ние ги допуснем така ще са .

Не си спомням вече отговорих ли на Ра newsm78,та ще повторя -онази марка  чай органика не ги знам,те са американска продукция явно,но наистина изглеждат добри.

Аз също много харесвам Йорданската кралица.Разкошна е! Тер и двамата с мъжа и са мн.хубава двойка и децата колко бяха 3 ли ,повече ли? newsm78


# 18
  • Мнения: 100
Dua, ти може да си говорила с президента, аз пък говорих с моя приятел, и ето - изпраща поздрави до всички вас!!



А как можа, бе мила, да сложиш такава снимка - брррр не на Катето, ами моята фобия се изостри - казвала съм колко ме е страх от вода...ама много вода без дъно  Laughing  Та, моля те, пощади ме следващия път  Wink Laughing Иначе сигурно е много вълнуващо....  Heart Eyes

Честит празник на сирийските мами (и татковци)!    bouquet



# 19
  • Мнения: 610
Добър ден момичета !
След обяда на Жасмин  Hug заповядайте и плодово десертче от мен  Party
Амал браво за изпита   bouquet  От сутринта ме побъркват малките  Crazy сто бели направиха, днес са на вълна да ходят заедно на тоалетна,идват и казват в един глас-ще пишкамеее, няколко пъти ме разкараха напразно де  Whistling и на следващия им казах- пак ме лъжете, и те , не не те лъжем мамо, при което аз - не ви вярвам, и те- тогава ще се напишкаме в кухнята и само чувам от спалнята че казват- 3 ,4 хайде заедно, изтичах и гледам на земята две локвички  Crazy  Simple Smile  Whistling
Кате  Hug хубаво че си си изказала снощи нещата, крайно време беше  Peace
Самира  Добре дошла, много сладки дечица имаш   bouquet
Снежна  по-добре са малките, но аз май нещо се разболявам, лека бременост мила, и щом си мечтаеш за момченце, дано  Praynig  Hug
Дала как е малкия ?
Мароканското Кате симпатяга е мъжа ти , и наистина много усмихнат, добричък ми изглежда  Peace
Отивам да приготвям на малките закуската, хубав ден на всички   bouquet

# 20
  • сред маслини и портокалов цвят
  • Мнения: 1 265
Абра, Асма ал Асад е родена 1975 г. във Великобритания. Там е израснала и учила.
Иначе произходът на семейството и е от Хомс, баща и е известен кардиолог.
Тя е завършила компютърни науки и френска литература в Кралския колеж Лондон.
Омъжена е за Башар Ал Асад от 2000г. Имат 3 деца- Хафез 2001г., Зейн 2003г., Карим 2004г.
Занимава се със социална дейност и разни благотворителни каузи.
Асма е сунна, Башар е аляуи - добър пример за религиозната толерантност в Сирия.

Кате, хич не ме интересува произходът на чиниите, съдържанието им е това което ме вълнува. Mr. Green

# 21
  • Мнения: 800

Нафасима, хич не съм му натрила носа, тая дебела слонска кожа чувства ли нещо, сигурно се радва, че ме е предизвикал и доказал на момчето, че съм неуравновесена, не мога да прегллъщам, нямам респект към възрастните роднини и следователно негодна за жена Mr. Green нейсе. Ама снощи предупредих момчето, че на всяка заядка на родата имам по 100мои към тях, а той се хвана за стомаха, че го сви язвата при мисълта какъв екшън ще се разиграе Simple Smile

Сабинка,значи 2 гьолчета имаше под децата ooooh!  Много са задружни, ей

Ясмин, а мен ме вълнуват тези огромни къббета, като топки за ръгби Simple Smile

Деси, изкупи пазара бе, остави нещо и за мен да остане, като ходя там да се саморазправя лично с родата Joy

Дезърт,значи си набелязала лилава блуза с черни дантели. Ах тииииии, колегите се майтапят, че лилавото било света на разврата.
Аз харесах цикламен пуловер без ръкави, ама цената не беше приемлива Joy Каквото и да правя, все по спортни дрехи се заглеждам, не ме бива да се издокарвам женствено и това си е Thinking

# 22
  • Мнения: 725
Честит празник на сирииските мами и много хубава президенша имате .красавица,
Ра ,кой е тоз красавец?

# 23
  • Мнения: 100

Ра ,кой е тоз красавец?


http://www.youtube.com/watch?v=s1SdStDrGhw
http://www.youtube.com/watch?v=gt65iHzj9tw     bouquet

Последна редакция: чт, 17 апр 2008, 17:39 от Eye of Ra

# 24
  • Мнения: 48
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ СИРИЙСКИ МАМИ. желая на тях и техните семейства много здраве,щастие и любов.добре дошли на всички нови момичета и то мен.тук ще ви хареса.една песен поздрав от мен за всички изпълнявана от приятелят на Ра. Wink Wink Wink http://www.youtube.com/watch?v=HmNRm2uTt9U&feature=related

# 25
  • Мнения: 216
Рали-брейии колко сме известни-Амар Диаб да ни поздрави  bouquet-да ти кажа и аз въпреки ,че плувам имам страх от това,което може би си плува под краката ми докато съм на дълбокото-откакто хванаха една малка акула миналото лято в Ливан-като плувам навътре ме прихващат и мен страхове Whistling-гледам да има някой по-напред от мен,че да хапне(нещото)първо него Joy

Кате Peaceзаедно-така-топкаме си в хуммоса,после малко от фатуша,после табули и туршийката...
ей и аз трябва да си взема такива чинийки  chef

Жасминка
-давай още инфо за Сирия-обичам я!
  и др.сирийки-хайде Hug

Амал, Heart EyesБлагодаря ти,че ме изгони от компа- hahaha-изчистих и наготвих много вкусен грах с месо и гарнитура пилаф-сега трябва да те поканя  bouquet
ей така изглежда като се смеси с пилафа Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 206
На пръв поглед трамваите в Кайро не се различават по нищо от тези в София. Когато обаче се загледаш, разбираш, че те нямат прозорци. Причината - невероятната жега през лятото. Температурите в Кайро през юли и август достигат до 40 градуса на сянка. Така почти цяла година мотрисите се движат по релсите без прозорци, а от тях стърчат десетки глави на пътници. Истински лукс е да се возиш седнал в релсовия градски транспорт. Късметлиите винаги са пътниците от първите две спирки на трамвая. Въпреки не толкова комфортното пътуване придвижването с трамвая е два пъти по-бързо от това с кола. И въпреки че половината улици в Кайро имат по 6 или 7 ленти в едната посока, задръстванията са невиждани. А клаксоните са най-употребяваната част от автомобила по време на движение. Всяка една минута хората на улицата чуват стотици свиркания с причина или без.



Пазарът Хан ал-Халили е място със съмнителна хигиена и е претъпкан с търговски дюкяни. Някои са тесни и неугледни, други са пример на източно разточителство и разкош. Докато разговаряте със собственика, ратаи ви носят кафе или чай. После ви показват такива неща, че не вярвате на очите си. Стоката основно е една - злато. Предлага се като накити, като сервизи или просто на слитъци. През 1400 г. емирът Ал-Халил в желанието си да построи на това място хан за търговците унищожил гробищата и изхвърлил оттам костите на покойниците. Това свое скверно действие той обяснил с тяхното някогашно отстъпление от праведния ислям. През 1511 г. султанът Ал-Хури разрушил постройките на емира и наредил да се построят на това място магазини и лавки. Целият пазар бил ограден със стена. Влизало се през три строго охранявани врати, разположени една след друга. В общи линии пазарът се е запазил в този си вид и до днес. В него има 2000 магазина и лавки. Казват, че е най-прочутият на Изтока.

# 27
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Хей мацета, хайде и аз пльок в новата тема пък после ще наваксвам с четенето.

Айде настанете се в тази стаичка да ме поизчакате, пък ако някой донесе и хапване супер лафче ще си направим.

# 28
  • Мнения: 126
 

Честита ни нова темичак
Да драсна няколко реда набързо.ВЕЧЕ сме по-ДОБРЕ.Времето е топло-пролет.....използва та разхождам бебо-да си върне цвета....че попрежълтя!
Още сме на диетичното млеко....но е спокоен и чак си гука  baby_neutral
Не смогвам да изчета...... Извинете   bouquet
Сеа се прибирам-...трябва да се сготви ....Ще гледам надвечер да изчета....какви са тия снимки ,какво е туй-нещо......БРЕЕЕЕЕЕЕ усеща се Пролетно настроение  Laughing Laughing Laughing
Целувки и силни прегръдки    bouquet

# 29
  • Мнения: 48
Браво на вас момичета,цял час чета писаното от вчера,ей опасни сте Heart Eyes

Първо,ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА СИРИЙСКИТЕ МАМИ И ТЕХНИТЕ СЕМЕЙСТВАbouquet

Кате,браво за смелостта.По-добре в началото да се изяснят нещата,че да не ти се качват на главата вече,стига NaughtyДано вуйчото си вземе поука,че да не е някои непукист? ooooh!

Самира,много трогателна история,дано намериш роднините си Hug

Светлеееее,как я караш?Малкия е добре с неизчерпаема енергия,направо се чудя как няма умора,машаалах Simple SmileМоята свеки не е от най-щедрите ,но старае се жената..виж,щом твойта щерка знае арабски може и към нея по дащна да е JoyИма си моя още двама свободни братя,единия набор '82 ,другия '86.За теб по-доброто е момчето дето е '82 ,стига да си съгласна да пуснеш щерката в Америка ThinkingЗълвата е фармацевт,и съвсем се уредиха нещата за теб и щерката,нали иска това да учи ...има кои да и каже hahaha
Майка ти още ли ви е на гости?  bouquet

Ясмин Hugи на теб лека бременност,като гледам не остана много!Задължително ела към Смолян,ще му се отрази добре на бебчо иншаалах.Като да идваш да ми пишеш пак.Лятото времето е приказка,кристално свеж въздух и спокойствие.Посетила ли си Триград?Там са Ягодинката пещера и Дяволското гърло.Мисля Катето казваше че е ходила newsm78 Невероятно е !

Ох,исках и още неща да пиша ама нейсе забравих....от миризмата на яденето ще да е bowuu,мъжо готви някакво ядене Капса???Не съм го яла ,но мирише вкусно  chef

До после,и на всички красавици  Peace

Общи условия

Активация на акаунт