М & БИ - 65

  • 26 373
  • 283
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 177
  Добро утро  от мен ,да ви поканя на кафе и лека закуска.

# 46
  • Мнения: 73

Добро утро,май толкова ми се спи,че вместо кафе съм сипала котенца. Crazy
Още съм добре,само ми се гади,но следва и продължение скоро Whistling
 Хубав ден на всички арабелки  bouquet

# 47
  • Мнения: 216
ехо,Сабах ал хейр и от мен-Катя-ей много се вълнувам покрай заминавания Cry Wink

с това кафенце вълшебно-да посрещнем изгрева на хубавия априлски ден

Ей хора от Сирия,вчера с този празник и дълго стоене пред компа-цяла нощ съм сънувала Башар(президента)и жълтите човечета ухилени(емотиконите) Joy

вчера не казахме,че е много добър очен хирург -та мисля при него да си коригирам късогледството Joy-след 15-години някъде-ма май отсега ще си запиша час Wink

ЕЕЕ Снежна-какви сладки котета-ма това ли ще пием-котета-или ти от бременността ти се припиха такива работи-е невероятни прищевки имат бременните Joy

# 48
  • Мнения: 177
   Снеже ,пу за мене беличкото котенце.А ти хапвай повече лимони и не се плаши от продължението,не всеки път е едно и също.И на мен ми се спи ,ама като стана да изпращам децата на у-ще и няма лягане обратно ,а Яси днес се успа и понеже и баща му си е в къщи та успях да пия и кафе с една приятелка в квартала.Сабинка,поогледах се и за теб ,ама се сетих ,че не ходите на градина.Мароканското Кате,де да имах и аз някой проект по празниците.Ако искаш да те сменя.Ще ти оставя тримата юнаци(с калпаци),пък аз ще литна за Турция.Само после да не съжаляваш.Иска,успех на матурите и изпитите и се явявай по често да казваш как си.Преди като бях на диета все се явяваше да казваш и какво си готвила,а сега като се чудя какво да готвя хич те няма.За венецианското стъкло не зная почти нищо,но можеш да хвърлиш едно око за още модели тук http://www.unicast-bg.com/.
Хубав ден на всички ви.

# 49
  • Мнения: 800
Guma Mubarak newsm44
Дори бутилката ми кола празнува петъчния ден. Така съм я разклатила по пътя, че като я извадих и тапата изхвърча до тавана, направо като шампанско Laughing

леле, Снеже,много космато това кафе , бе Sunglasses добре, че на време си се усетила, че са котенца и не си сипала врялата вода за нес-кафе Simple Smile

Тони,и аз като мама Магда, пътувам си тази сутрин с рейсчето и мислех да те питам има ли мюсюлманска общност в Канада. Вие в провинция Квебек ли бяхте или съм се заблудила, че от френския език се оплакваше newsm78

Ето ви едно огледало от красотите /с цените  Twisted Evil/ на Тарикмам, да се оглеждате в него, и няма начин да не харесате, образа , който ви се усмихва насреща Simple Smile
  http://www.justmorocco.com/pd_princess.cfmТони, и аз искам да си направя хола в къщи арабски стил, с възглавници по земята, красоти и кинжали по стените, от ония интересните прозорчета, ама мама няма да е въодушевена, пък и няма да пасва на останалата част от къщата.
Искам и бг битова стая да си направя. Пазя черги, които баба ми е ткала, кенарени ризи, ткани престилки и всичко е чисто ново. Само ме е яд, че от къщата на баба и дядо лоши хора са разграбили раклите, трикраките столчета и глинените съдове #Cussing out

Сабинка, в Белово е по-топличко, та затова сте напред със материала. А при нас тия полярни студове, по-късно идва пролетта.Около Великден обикновено ходя за див чесън.

Я Хаяти,видия чесън са едни зелени листа, приличат на тези на момината сълза. По гористи ,хладни и сенчести местности расте, в близост до вода. Има редица лечебни свойства, понижава кръвното (мойто и без това е ниско понякога Simple Smile  . Много е хубав за салатки ии таратот, или на филийка с масълце     http://www.uni-graz.at/~katzer/pictures/alli_06.jpg


Кате,абе задължително ли е да се попарва копривата. Аз със студена водичка я премивам няколко пъти, от топлата ме е страх да не се изгубят витамините.

Лили, смей се ти с кокошкофобията, ама е ужасно. И оня ден като хвръкнаха 2 гълаба към мен с разперени крилища и аз изплашена и си закрих лицето, а 2ма хулигани вървят зад мен и викат "Дидиии, ооооооооо, ебати хищните гълъби" #2gunfire  Хищни са ми.
А интересно от никакво друго животно не ме е страх, кончета, кравички, мечка дори съм галила (вързана де).     А за момчето, той сигурно затова ме обича , че съм опърничава и опака или въпреки това де, чудя се  newsm78 Mr. Green  Ама не съм чак толкова опака де, стига само да не ме дразни някой. Е верно, че 2седмици преди МЦ и по време на него, всичко и всеки ме дразни, ама.....природа Mr. Green

Дуа,страхотен е този подводен хотел, не съм виждала снимки досега.Ами от вода не ме е страх, стига да не е по-дълбока от 1.70 някъде.
Как бе Дуа, не казахме ли, че е очен хирург президента newsm78   


Деситке-маргариткекъде си

П.П. и да питам каките... май си съсипах новото яке. Само на 40С го изпрах,а пуха се събра в долната част на якето, горната остана празна. Съвсем не става. Знаех си, че на ръка трябва да го пера Cry  леле, леле smile3518 smile3511 smile3514

# 50
  • Мнения: 110
Магде, 3 юначета - давай ги насам!! Най-много ще се радвам на Ясин, че моят любим племенник /единият от близнаците/ се казва Ясен, а като бяха малки - много се говореше за Ясер Арафат по телевизията и той все поправяше, че Ясер се казва Ясен.

Много студено, еййй, тъкмо ми поникнала кълдъръмчетата, а сега .... да взема да ги покрия с найлонче?  newsm78

Кате, Кате, с тази кока - кола.
Дуа, ти пък след 15 години късогледство ще оправяш? Ама да, лекарят си е хубавичък.

# 51
  • Мнения: 126


Изчетох рано -рано......
Ех,Снежето ме разсмя с тия котенца в чашките-те като две пухчета...
Марси ,Ра ,Сабинка  - вече сме добре.Следобед ще започна захранването с обикновенното мляко-по схемата.Много се извинявам, ако съм Ви уплашила вчера-влезнах да пиша,смених Изкукуригалата Лиза и нещо присветка и угасна компа.Предполагам ,че и той има вирус...Светка ми ви червено със знаменце антивирусната програма-ще видим днес може ли да се оправи.То, при мен днес пак заваля-рязка разлика със слънчевото време от вчера.Добре че се разходихме-ще ни държи влага една седмица.

Много интересни са снимките в албумчето...КАТЕ Марок-не остана време-заминаваш след няколко дни-ама не разбрах кога ще се върнеш.?Ще те чакаме да разказваш впечатления-и на мен ми предстои-първа среща със Свекито-една приятелка ме посъветва,като съм е видела да съм  целунела ръка!Не знам....верно че така се прави-ама пък няма ли да е пресилено.Абе ще те чакам с нетърпение да разказваш-мен ей тия дребните ежедневни неща-най-ме притесняват! А оттам на мен ми препоръчаха да си взема-Масло от Арган и килимче-то голям килим няма как  newsm78 -ама малко килимче-били много евтини и хубави....

МАГДЕ  -минала ли е вече шарката.Витамини трябва ли да даваш на момчетата сега?!Какво ти казва педиатърката....Аз вече като пише някоя мама че децата са болни и ушите ми като на магаре стават-да видя какво лечение прави! Simple Smile

# 52
  • Мнения: 216
Днес обаче се навършват 12 години от бомбандировките,вкоито загина свекър ми и още 110 цивилни-40 от семейството на мъжа ми-цял ден ще си спомням за тогава,няма да пускам ужасяващи снимки,че да не се разстроите-и без това изгледах сега един материял-та плаках-тава на снимката са журналисти,които снимат  жертвите


а това е от погребението-едва намерих по-малко ужасни снимки Cry


междудругото има Кана 1 и Кана 2първото е на18 април1996, а второто във войната 2006 Sad-масови жертви

# 53
  • Мнения: 216
Аз отивам на женски лекар сега Sick-някаква раничка имам

Шиланке,видях гъбките с царевица,а дари пуснах моята рецепта там-специално за теб -виж я Wink

Амалче, сега ще ти пиша

Приятен ден

# 54
  • Мнения: 800
Дуа, милата, всичко преживяваш отново и отново
А от това мъртво бебенце настръхнах, и не е само 1  Cry  Всеки ден по ТВ гледам как разнасят телата на шехидите ,настръхвам и ми прилошава. Това е, което си мсилим ние, които сме далече от тези събитя "Колко жалко за семействата  на мъртвите, каква трагедия, къде е междунардната общност, я да включа на музикалния канал, че е по-весело"  Embarassed


Мерси, за рецептата, щом е с гъбки, ще я пробвам. Обожавам   chef Покрай вас ще се науча да готвя. Докато бях при мама се справях само със сладкишите (и тя така)  Embarassed, а сега момчето иска да ядееееее, трудно пробутвам една манджа 3поредни пъти, най-много 2 и то със зор Grinning

Дала,   Peace за целуването на ръка. Така е редно. И аз се готвех да целуна ръката на бащата на момчето и да му взема акъла, ама той като не си я подаде, какво да го подгоня и разтърся ли. Иначе после споделил, че съм била много възпитана и скропна, хиииииииич не съм приличала на европейките. Това е най-милото нешо, което съм чула за мен  Heart Eyes
Иначе и него човека го набарах по долни-гащи Mr. Green  влизам в стаята с очакване, и едва по средата забелязвам, че човека е по боксери и потник, аз изпищях и презглава избягах от стаята. А момчето в това време в кухнята/терасата разтовараше торбите. Бащата казал "тя избяга, тя избяга", момчето хуква да ме гони, мисли, че нещо съм се обидила. Пак влзиаме, а човека вече облечен, така е като сме го изненадали неподготвен Sunglasses  Питал за какво съм избягала, а момчето обяснил, че ми е станало неодобно, че го сварвам по долни дрехи. А бащата питал, брей, ти ли си й казвал, че е неприлично, а момчето гордо заявил, неееееее, тя си е възпитана и много неща знае Mr. Green    Та и това лято бащата разправял, как така съм се засрамила и се чудел.

Такъв ми е късмета в това семейство, все по-бели гащи ги набарвам Mr. Green но башата се засрами, а вуйчото йооок

Деситка-кармелитка,появи се виждам Simple Smile  да не си била на прием в президентството

Последна редакция: пт, 18 апр 2008, 12:00 от Шилан & Шиар

# 55
  • Мнения: 48
Ай,момичета какви красоти показвате,тези стаички в марокански стил направо ме омаяха.... Crazyах,ах...за тях се иска пространство,в тези апартаменти в БГ къде ти такова,всеки ъгъл е зает с нещо ,че място не остана  ooooh!
Дуа,много се натъжих от снимките...каква несправедливост Sad
Не знаех ,че сирийският президент е лекар??Дано успееш да си запазиш час Laughing

Кате,е как може да идеш до там и да не посетиш пещерата??Никак не е страшно,само такива легенди се носят,да е по-впечатляващо за туристите Simple SmileМъжа ми много се впечатли,като идваха родителите му там ги води и те гледаха така #Crazy,къде са виждали толкова природа и красота,само прах и пясък в Кувейт hahahaЕто ти идея къде да водиш и твойта свеки като дойде,на Дяволското Гърло JoyТова за чая и Ал-Джазира и на мен ми е познато Crazy
Лиле,ма много хубава тая певица.Това дето казваш,че не яде много (и неприсъщо за арабките),много ме разсмя Joy

Ох,тези марокански лампи имат ли си име??Не мога да спра да ги гледам WhistlingОтдавна съм им хвърлила око,но в БГ не съм виждала??Мамита,има ли ги в София?Като бяхме в Истанбул ги продаваха,но много надути цени бяха.











































# 56
  • Мнения: 3 804
здравейте моми4ета
първо малко уто4нение,с предния постинг ,не исках да правя скандали-беше един вид намигване към Катя и Амал както се видя не споменах имена ,именно за да не стават скандали,а после написах при4ината коради която Амал е писала,Катя направи същото,съжалявам 4е се полу4и така,ще пиша на Амал на ли4ни
кате не съм го изяла целия сладолед,казах дфа запазят 4е съм поканила гости
ето тук снимки от Босра-там кадето беше Сами на екскурзия
http://www.stoa.org/gallery/slideshow.php?set_albumName=album370
а ето къде бяхме ние с останалите 2 броя
http://jeffpflueger.com/dameasy/photography/pictures/images/Midd … d_City/flash.html
http://www.twip.org/diaporama-ar-12469-2-souk.html
http://www.flickr.com/photos/rabbee/page5/
после ще пиша още,а и ще ка4а наши снимки
нафасима-изгубила съм ти мейла-пусни ми го пак
лек и успеше ден на вси4ки
аз имам 2 котарака-йжалти-някой да иска newsm78 Laughing

# 57
  • Мнения: 800
еее, Деси, щом са ти руси котараците, сирииците ще ги разграбят Mr. Green не Знам свеар какво направи с нейното черно коте, не го искаше май Sad
Моя тигър е горд баща на 2 комшииски котета, токущо прогледнали. А майката е малолетна-котка. То и моя, още годинка няма, ама развит, какво да го правиш  Mr. Green   Само дето комшийчето, 3и клас пита "како Кате, а защо вашия Мърчо не идва повече в нас, не е дошъл да си види децата". Как да му кажа, че нашия Мърчо вече други хоризонти открива, видях го в 4 улици през нашата Mr. Green а майката на децата му горката идва по няколко пъти в нас да го търси, чака го на стълбите с часове и посърнала се прибира. А кажете не са ли като хората същински, а той се крие да не дава издръжка 2мишки на ден..... типично по мъжки, само веселби иска и бяга от отговорност #Cussing out

 Ева,и да дойдат тук, в пещерата няма да ги водя, че да вземе да се подхлъзне, после мен да ме обвинят в опит за убийство. Пък и те по Сирия имат някакви хубави пещери , гледала съм ги на снимки фемилиото там.

Лиле, не я знам тази певица.Ама много прилично изглежда, а е и хубава

# 58
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
оле, какви красиви неща! кафенцето си го пийнах и с котаците и с оная прелестна 4аша на дуа!полегнах, ама пусто спретване на дома си 4ака моето ставен! ей, подайте една ръка!
ако знаете как ме болят  костите и мускулите, като сма4кана съм! Tired ooooh! Sick
 другар4е, мисля,4е това да ти е за пример да си вадиш сливите, 4е аз закъснях и възпаленията минаха по ставите!умната ,пази си здравето! Naughty
 Hug
само да се върна назад малко за хаяти! тя каза,4е само свидетели има при годежа й, а де факто брак няма нито граждански,нито религиозен, тоест записан в аналите на москето и изваден сертификат!моята препоръка е да си го узакони, ако самата тя иска! с тези свидетели няма гаранции,няма ли 4ерно на бяло договорност пред имама! поне така мисля, защото не съм 4ула подобен слу4ай да се признава, освен за времен(консумативен)брак! извинявам се за офа! Peace
кате,ти нямаш ли клаустрофобия?4е по пещери ще ходиш? newsm78 hahaha
нафасима как сте сега, споко ли е ве4е атмосферата? Peace

# 59
  • Мнения: 800
Мраси, явно практиките са различни за браковете. Наш приятел турчин, много религиозен и спазващ, вика, по-добре да вземе 2ма свидетели и в стаята да ни оженят, защото ако ходим при имам поне стотарка щял да иска (то и в църквата венчавката е около 80май че).

Дори да има документ за религиозен мюсюлмански брак, той не е валиден за пред БГ власти. Нали сега тенденцията е да се уеднакви европейското законодателството, и говореха, да се прокара закон даващ еднаква тежест на религиозния и гражданския брак. Ми така трябва, пък всеки да си избира какъв брак иска и дали изобщо иска Mr. Green

Така се получава колизия, идва семейство с деца от Ирак, Сирия, Ливан с религиозен брак, нашето законодателство не го признава и какво се получава- тия деца според нас са извънбрачни Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт