"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 6

  • 12 212
  • 321
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 218
Aди ма Бомбо, де са губиш ????
Опустя темичката без тебя , бива ли таквози нящо ???
Спешъли за тебя един поздрав от меня:
цък 
и един сладур как главозамайващо, умопомрачително и кръшнопобъркващо денси : цък

# 31
  • Мнения: 649
Момичета къде се губите?

Давайте идеи какво да се яда, че вече започнах да кудкудякам и да муча.
Не мога да си намеря все още везничка за някакви прилични пари. Според вас макар че в момента карам на око дали постигам някакви резултати?
Оф леко взех да се отчайвам. Този корем си седи все така подут, а дрехите и те прилепват  Cry

# 32
  • Мнения: 29
Момичета много рядко зехте да пишете неещо .. newsm78 Да не сте сгафили нещо с режима АААА?!? Аз вчера тъкмо стана месец от както съм на режима без никакви прегрешения и най-накрая неможах да издържа на изкушенията и си хапнах  малко от забранените неща ,тка де не много малко   newsm29 Днес обаче съм режимна и съм решена да си продължа режима до край .. smile3521 И сега да ви кажа каква вкусотийка си направихй преди малко
Разбърках си две яйчица на тефлонката после добавих 40 гр Крема сиренце(маджаров light) + 3 ч.л маслинена паста и 3 филийки Бонус  eat мм стана мноооого вкусноо само незнам дали не съм обаркала мазнините някаде бях чела че 3 маслинки са равни на 1 ч.л обаче сиренето ми беше 40 гр и ас сложих 3 лажички щото пък например ж лист две имам 1 яйце +40 сирене и влист 1имам 1 яйце обаче в др случай се едно зимам от лист 1 само сиренето(нали избора на протейни ако е само сирене не добавяме мазнини) а от лист 2 яйцата иииии .. офф незнам май нещо много са обарках и незнам дали ще ме разберете ..

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 22:29 от pivonka

# 33
  • Мнения: 699
ООООООО аз съм си режимна, все още, днес от над 30 дни си хапнах за първи път сладко, нооо........ беше от режима, т.е. изварка с мед и бадеми. Даже ходих на детски р.д. и там пих само вода, независимо, че имаше и торта и сандвичи. А ма съм и аз само ви изкушавам. Даже си сготвих зеле с месо днес и така сладко си вечерях. На обед си правя варено яйце с 50 гр. извара и ги намачквам като пастет да стане и с 2 филийки и 6 маслинки обядвам прекрасно, но това е когато варя яйце за детето, иначе измислям разни други неща (слагам печени чушки в изварата) и то на момента или за най-лесно, ако много се чудя мушвам 1 кисело мляко. За утре съм замислила руло "Стефани" , после и една пилешка супичка, после и една доматена и много салати с печени чушки. Имам и замразени броколи и брюкселско зеле, но се чудя как да ги направя, задушени не ги обичам. Преди ги готвех с пилешко месо, но се добавя сметана, а сега няма как да стане и ще чакат по-добро време, когато ще им намеря приложение. Хайде момичета бъдете по-активни, дадох ви 100 идеи, сега е ваш ред.

# 34
  • Мнения: 649
hayasy за какво руло стефани става въпрос, то не се ли прави с кайма  Thinking. Аз кайма, колбаси, луканки не мога да ям.
Сега вечерях една препечена филийка Бонус, със сирене и доматки. Това сирене на Маджаров не го намирам никъде. Търисх във Фантастико, ЦБА, Пикадили и нищо  Confused А да не пропусна ходих вчера бях и в Метро и там нямаше. Казаха ми за едно на Лактеа, че било обезмаслено, без холестерол и си взех от него.
Кажете от къде да си го купя.
За утре си взех един зеленчуков микс за супичка и броколи (ще си ги направя задушени със сиренце)  chef

Кажете всички ли мерите на ел. везнички?

# 35
  • Мнения: 29
ООООООО аз съм си режимна, все още, днес от над 30 дни си хапнах за първи път сладко, нооо........ беше от режима, т.е. изварка с мед и бадеми. Даже ходих на детски р.д. и там пих само вода, независимо, че имаше и торта и сандвичи. А ма съм и аз само ви изкушавам. Даже си сготвих зеле с месо днес и така сладко си вечерях. На обед си правя варено яйце с 50 гр. извара и ги намачквам като пастет да стане и с 2 филийки и 6 маслинки обядвам прекрасно, но това е когато варя яйце за детето, иначе измислям разни други неща (слагам печени чушки в изварата) и то на момента или за най-лесно, ако много се чудя мушвам 1 кисело мляко. За утре съм замислила руло "Стефани" , после и една пилешка супичка, после и една доматена и много салати с печени чушки. Имам и замразени броколи и брюкселско зеле, но се чудя как да ги направя, задушени не ги обичам. Преди ги готвех с пилешко месо, но се добавя сметана, а сега няма как да стане и ще чакат по-добро време, когато ще им намеря приложение. Хайде момичета бъдете по-активни, дадох ви 100 идеи, сега е ваш ред.


Я кажи нещо повече за това роло Стефани ..Как точно го приготвяш  newsm78
Продължавай все така да остояваш на искушенията и съм сигурна че съвсем скоро ще се похвалиш с големи минусчета  Hug

# 36
  • Мнения: 29
hayasy за какво руло стефани става въпрос, то не се ли прави с кайма  Thinking. Аз кайма, колбаси, луканки не мога да ям.
Сега вечерях една препечена филийка Бонус, със сирене и доматки. Това сирене на Маджаров не го намирам никъде. Търисх във Фантастико, ЦБА, Пикадили и нищо  Confused А да не пропусна ходих вчера бях и в Метро и там нямаше. Казаха ми за едно на Лактеа, че било обезмаслено, без холестерол и си взех от него.
Кажете от къде да си го купя.
За утре си взех един зеленчуков микс за супичка и броколи (ще си ги направя задушени със сиренце)  chef

Кажете всички ли мерите на ел. везнички?

Кауфланд ,Била ..Даже днес от Кауфланд си взех някакво ново Крема сирене на Маджаров
Мм доктора казва че е задължително за режима да имаме ел везни
аа и не се притеснявай за корема бъди си режимна и няма да усетиш кога се е прибрал .. той най-бързо ще се пребере така че не се отчайвай  Hug

Последна редакция: нд, 02 мар 2008, 22:28 от pivonka

# 37
  • Мнения: 649
pivonka я по-добре се обади на Оги да го питаш за кремата сирене, защото си мисля, че не трябва да ядем. На мен ми каза само обезмаслено сирене, кашкавал и извара.
Надявам се този корем да се поприбере вече. Аз как кача някое килце и веднага се отразява на дупарата и коремеца. Animal Pig

# 38
  • Мнения: 699
^desika^ Аз ям  кама, но си я правя от месо (готова, опакована не купувам от години) Влизам в магазина избирам си нетлъсто месо и от него пред мен в магазина ми мелят кайма. Като бях при Оги му казах че така правя и ми разреши, но каймата в случая ми замества месото, защото тя самата е от месо.
pivonka Много е ласно и ще ти дам 2 варианта, защото аз си избирам 1 от тах според времето с което разполагам.
1. Слагам в каймата лук, черен пипер, сол,1 яйце (може и 2-3 с.л. галета), омесвам я и я разстилам в/у фолио (алуминиево) на  около 1 см. дебелина. Сварявам си яйце и нарязвам малко кисели краставички нареждам ги в средата на каймата и с фолиото завивам на руло и пека. Аз не обичам варени моркови и не слагам. Сега смятам да не ям и от яйцето и краставичките, но понеже храня още един човек в къщи и не ми се приготвя отделно за мен и за него.
2. Същото само че не го навивам, а 1/2 та кайма я разстилам в йенска тава слагам плънката и после слагам и другата 1/2 от каймата и пак пека. Това си е мързеливо руло, за майки с малки бебета. За гарнитурка може всякакви зеленчуци от режимните. Вместо мазнина в тавата може да се сложи вода (аз поне така правя). Сега и галета няма да сложа, въпреки че на цялото количество тези 2-3 л. няма да се усетят.
Това е.
Научих се да готвя по принуда преди 2-3 г. не помня и аз вече, след като в няколко заведения ни сервираха миризливо месо и много гадни салати и се заканих да се науча да готвя и да не ядем по ресторанти (че и скъпи даже) миризливи гадости и да ви кажа много добре се чувствам така и знам какво ям, а и така се ошлайфах вече, че не ми и тежи и става бързо. Сега като искам да не готвя просто се поръчва нещо от близката пицария, там поне има винаги много хора и не им се задържа храна и всичко за сега е без проблеми.

Аз си купувам сиренето и кашкавала от Фантастико, още преди време споменах, че в метро няма. Извара купувам обезмаслена на Дядо Либен само такава намирам пак там. А за крема сиренето ако не е обезмаслено мисля че не тр да се яде, а и без това не е най-добрия избор. И мисля че тези без холестерол не са обезмаслени.

# 39
  • Мнения: 29
Ами ужго водят обезмаслено .. пък колко е обезмаслено един Бог знае  newsm78
пък 6том се отнася до ролото .. мм много съм малка да готфя още хаха май ня са опрая сама ми освен да накарам майка да ми напрай че още като го спомена и ми са приядиии   smile3506 офф кфот и да чуя се ми са прияжда  goodandevil ама аз и за тва ся съм на туй диридже smile3560

# 40
  • Мнения: 649
[Аз си купувам сиренето и кашкавала от Фантастико, още преди време споменах, че в метро няма. Извара купувам обезмаслена на Дядо Либен само такава намирам пак там. А за крема сиренето ако не е обезмаслено мисля че не тр да се яде, а и без това не е най-добрия избор. И мисля че тези без холестерол не са обезмаслени.

Ти в кое Фантастико пазаруваш? Аз съм в Слатина, тук имаме 2 броя и нито в едното няма на Маджаров обезмаслено.
 newsm78Някой ако има възможност нека го щракне да видя поне какво да търся.

# 41
  • Мнения: 699
Фантастико Бъкстон.

# 42
  • Мнения: 1 218
Бе мацки, тва сирене на Маджаров наистина зачезна нещо  newsm78
Досега винаги и навсякъде го намирах в БургасТ, ама сега от сигурно 3 седмици изчезна ...в Пикадили винаги го имаше ... сега нъцки ...
Някъде назад в темите четох, че в Сф го има в Фантастико - ама ако няма производство - няма и да го намериме  newsm78
Сега с триста зора намерих в едно квартално магазинче тук при нас и накупих 4 пакетчета да се запася, че аз само това ям...и яйца де  Sick

# 43
  • Мнения: 699
Аз все още го намирам без проблеми, но според мен заради цената му зареждат по-малки количества и се изчерпва и докато заредят (и охлюва се шмугна в храстите), нали са със страхотен персонал тия магазини та......... Ако аз така си върша работата, фирмата да е умряла досега (да поясня че съм снабдител в голяма фирма, асфалтираща пътища със собствена асфалтова база и се правят огромни доставки по график и аз закъснееш 1 час става страшно).

# 44

Общи условия

Активация на акаунт