"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 6

  • 12 211
  • 321
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 699
Djindjari не се дърпай толкова да бременееш, много е хубаво, а както е ясно за след това имаш и режим, с който да отслабнеш. И аз така се дърпах дълго, а моя мъж много искаше бебе и накрая се предадох, без бой и не съжалявам за нищо. Имам едно прекрасно момиченце, добър мъж, който много ми помага, е и много кг. за сваляне, но резултатите са налице и ще сваля. Не съм от най-малдите майки и реших, че сега е момента, а нищо по-хубаво няма от това да видиш сутрин една искрена усмивка на едно невинно същество, което знаеш, че изцяло зависи от теб и без теб не може да оцелее. Всеки ден ме изненадва с нещо ново и забавно и хия не ми е скучно, не ми тежи, че съм по цял ден с нея. И ако ме питате бих я гледала докато тръгне на училище, ноооооооооо..................... няма начин да стане, защото ми се налага да се върна и да работя.
Виктория* добре дошла и от мен. Не се отчайвай толкова бързо, всичко ще се нагласи и ще има резултати тия дни още. Само трябва да проявиш повече воля и инат.

# 16
  • Мнения: 1 218
Уф hayasy    Crazy
Като видя малко сладко бебе - искам да бременея  Crazy....
Като видя дебелата му майка  261uu Crazy - набързо ми минават мераците и не щЪ  Crazy
А и от мои наблюдения покрай приятелки и познати , имам чувството , че жената след като роди ...  newsm78 (дано не се обиди никоя мама) никога не е със същата фигура, както преди да забременее и  newsm78 съм в размисли  Crazy
И така я карам - ту искам, ту не искам . ... бе луда работа, ко да ти разправям  Whistling
Бе и мен нема да ме подмине, ама се си викам айде по натам ... четох в един вестник , че най-добре е жената да роди на 34години  newsm44 имам още време дотогава, голем кеффффффффффффф  Joy

Инак и ние сме така  ... мъж ми много иска, аз не искам и се дърпам ....  ooooh!

Ти и мамите от форума сте изключение от горните ми писаници , не искам да обиждам никой  Hug

# 17
  • Мнения: 649
djindji    вкъщи сме по същия начин. Мъжо иска, аз не. Абе пълна идилия.
Така че спокич на мъжете явно им става нещо след определена възраст.
Аз като цяло се дърпам заради килограми, работа и защото някак си не съм готова за такава отговорност  Embarassed

# 18
  • Мнения: 1 218
Джуджанкееееееееее видях те на балкона , ела да те гушкааааааам  Hug
Кажи как мина рождения ден на твоята принцеса ???
Ко му купихте на детето ???
Готина ли беше тортата???
....

# 19
  • София
  • Мнения: 2 958
Вики, добре дошла и от мен.
Джинджър Hug  bouquet Heart Eyes, искам да ме набиеш здраво. Вчера изядох 4 парчета салам /едното беше луканка де/. Много ми се дояде и предпочетох това пред парче от тортата на джуджето.
Я да ви попитам нещо : задължително ли е към кис. мляко да се добавя мазнина /орех, бадем/. Аз доста рядко добавям и май съм в грешка.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 958
РДто мина супер. Купихме и къщичка /като палатка/ и надуваемо кресло. За малко да ме убеди да спи в тях вечерта Twisted Evil Петък и събота я изпратих командировка при мамка ми и татко ми. А колко сладки изглеждаха тортите  Whistling Устоях обаче. Развалена ми е клавиатурата след напоителното и заливане от джуджето, та пиша доста по  бавно и трудно. Утре ще си купя друга и пак ще съм редовна. Следя ви да знаете! Crazy

# 21
  • Мнения: 1 218
Джудж , щастливо е било лапенцето значи  newsm68
Много се радвам, когато сладките детски очета са пълни с радост и щастие  Hug
А за теб поздравления - да устоиш на детска тортичка си е истинско геройство да знаш  Hug
И не знам дали знаеш, ама Доки винаги казва, ако ще прегрешаваме по-добре да е с протеинче - тъй че ... с твоите саламчета, не си прегрешила кой знае колкосТ  и няма да те бия виртуално, тоз път ти се размина боя   bouquet

Джудж да ти кажа честно и аз понякога не си добавям мазнинките към млекцето ...ефекта е ... сваляш си и без тях ... но по-добре си ги хапвай - може и 3 маслинки да омааш, не само бадемки и прочее ядки.

И така съм се оцъклила и не ми се спи, кът  твоя бухал, ама ококорен   wait   УжасТ драги зрители ... луда работа

# 22
  • София
  • Мнения: 2 958
Този бухал ми е от бремеността. Тогава постоянно спях. Жал ми е да си го сменя  Blush

# 23
  • Мнения: 699
DjindjariМоята фигура не се промени след раждането, същата съм си само че имам няколко кг. отгоре, но моята грешка беше, че качих преди това иначе сега щях да съм готова и свалила всичко. Но по препоръка на доктор трябваше да напълнея, защото бебето не ставаше. Е аз се изпуснах повече от необходимото. Както виждаш свалям, нямам стрии никъде (мажех се вс ден със специален крем),качвах бавно и не рязко и това също помогна да нямам стрии. След раждането 10 кг. веднага изчезнаха. Аз като сваля още 3 кг. и махам тези от бременността. Другите са от преди това  smile3511 fight за което аз съм си виновна. Но и тях ще махна. Родих 1 м. преди да навърша 30 г. и пак моя гррешка че по празниците се отпуснах да ям много и качих това, което свалих за 4 месеца ако тогава бях отишла при Оги сега щях да съм 51 кг. а може и по-малко. Но пак аз съм си за бой. Права си, че има жени които след раждането не приличат на себе си, но все си мисля, че те не искат да изглеждат добре и си търсят оправдание за това постоянно.Папкат яко като за 3 ма и само мрънкат,че не могат да отслабнат. Но имам и приятелки, които сега са по-слаби след раждането отколкото са били през целия си живот. Не те насилвам да бременееш, но не леж на тая, че било по-добре на 34. Тогава ще ти е по-трудно  да сваляш и  поемаш повече рискове (това е само от медицинска гледна точка). Решението си е изцяло твое.А ако намериш и кой да ти каже как да се храниш правилно през 9 те месеца може да качиш от 5 до 10 кг. само и после да нямаш да сваляш (което горещо ти го препоръчвам), защото аз спазвах хранителен режим последните 3 месеца и както ми казваха, че тогава най-много се пълнее, аз не качих почти нищо. А ако бях започнала така от първия месец сега нямаше да съм във форума (поредна моя гррешка), но нали съм новакв тия неща. Ако се навия на 2 ро мисля че ще има мн. по-малко кг. и след раждането, ще съм си същата.
Айде стига, че разводних темата.
Отивам да папкам и да слабея. после ще се меря и ще съобщя ако има минус.

# 24
  • Мнения: 153
Здравейте момичета Simple Smile Честита Баба Марта и от мен!

Аз бях при Оги в четвъртък и от петък започнах уж диетата. Аз исках да я започвам от 5-ти защото на 4-ти майка ми има рожден ден и ще празнуваме. Но той каза да се захващам веднага и на 4-ти да си ям каквото ми душа иска и после да си продължа по режима. Та съм си дала време до тогава да свикна и съм си позволила тук таме прегрешения, а от другата седмица стриктно.
В петък може би съм хапнала малко повече вечерта защото бяхме в едно заведение и си поръчах зелена салата и пилешко шишче, но там нали обикновено като напишат грамажа не е много истински, та не знам доколко съм си спазила нещата. И вчера не знам обеда до колко ми е както трябва, защото не бях у нас и ядох зелена салата, но ми се струва по-малко от колкото трябваше, а пък май хапнах повече пиле. Абе лека полека влизам в ритъм и тези неща ги доизкусурявам.
Сега се чудя дали мога да си хапна доматена супа, обожавам я с фиде, но ще си отсипя преди да се сложи фидето, така че ще са само домати, малко лук и моркови и подправки и малко олио. Мисля, че няма да има проблем, или поне се надявам. Но не знам дали мога да пробавя сирене, защото нали в супата ще има малко мазно, пък със сиренето не трябва да прибавяме мазнини. Това ми е дилемата в момента.
Не знам обаче кога е удачно да се кача на кантара за най-сигурни резултати. Защото вчера сутринта ми показваше -700грама, а днес +300 от вчерашното мерене. Предполагам, че е рано но нещо все ме влече към пустия кантар. Нали сутрин на гладно е най-добре да се мери? Или?

А докато сте в цикъл какво ви е положението - сваляте, качвате или не мърдате?
Тази седмица това ме чака и не знам какво да очаквам и да не взема да се разочаровам нещо  Thinking

Оххх стига съм писала, че стана дълго Simple Smile

# 25
  • Мнения: 699
liony Привет от мен. И аз мн обичам доматена супичка, даже скоро писах за нея, мисля че в предишната тема. Аз не слагам вече фиде,а по препоръка на оги (аз го знами от преди)добавям зехтина след като е сготвена супата, та ако направиш така, може вместо зехтин да си сложиш сиренце. Това с ресторантите е много сложно и аз така не можех да си спазя режима при едно излизане и сега избягвам да ходя на такива места. Смеало се мери на кантара, ще има колебания, но това не трябва да те отчайва, преди цикъл може да не мърдаш, ако задържаш вода, може и да отчете + кантара. В такива моменти мери със сантиметър обиколките. Толкова от мен.
Успех!

# 26
  • Мнения: 153
hayasy благодаря ти за бързия отговор Simple Smile значи ще си хапна смело супичката  Hug

# 27
  • Мнения: 649
Добро утро отслабващи девойки,
как е положението по почивните дни? Има ли много прегрешили?
Аз сега си варя яйчицето та да си го хапна с малко Бонус и масльонки.
После се захващам с неделната гимнастика  newsm79  1dishes  newsm71

Гунки и цунки от мен

liony привет и от мен. Попаднала си на правилното място. С постоянство и търпение ний вървим към хубавеене

# 28
  • Мнения: 1 218
Здравейте мили момиченца  Hug
Първо привет на liony и добре дошла сред нас  Hug
Мацки решила съм всяка сутрин (опа при вас може да е обед  Embarassed) да пускам по една стимулираща картинка, за да се подсещаме какви цели гоним.
Макар че, днес така ме изчеткаха ... бяхме на кафенце с мъж ми и се видяхме с едни познати, дето не са ме виждали от 100 години... с две думи нямам нужда от още отслабване  Flutter То верно, че дънките ми седят виснали на гъзеца, като подарени на беден роднина  JoyНо ... нема такива филми...
продължавам ...  имам си нова цел и ще я преследвам до дупка , както се вика ...

Та днешната картинка:



desika миличка и аз се спускам из къщата, че имам чувството ,че е паднала бомба в спалнята  Joy и котарака се постарал и е направил кочинка в неговата си стая ... бе слугинята влиза в действие ...
 
Та ще трябва да newsm79 wash hang 1dishes newsm75

Айде муцунки , лек и режимен ден на всички  Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 10 758
Изобщо не съм видяла, че има нова тема ooooh!

Честита ви баба марта Hug

Общи условия

Активация на акаунт