"Симеоновска" диета, за секси дупета! - 6

  • 12 206
  • 321
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 649
pivonka   bouquet много ти благодаря!!!

# 46
  • Мнения: 1 218
Абе муцки,
някоя от вас намирала ли го е туй сирене и кашкавал в тази му опаковка от линка на pivonka , че аз анджак сега го виждам тъй изглеждащо  Shocked  newsm78
Опаковката е сменена  newsm78 да не би зарад туй да не мога да го намеря ... ма чак такъв слепок не съм бе  newsm78 , 4е да не го видя ... баси  ooooh!

# 47
  • Мнения: 649
Аз не го намирам никъде. И съм сигурна, че го няма в тез магазини, защото винаги питам и се опитват да ми пробутат онова на Хелиос - свежото и още някво дет не го помня.
Но вчера вече не издържах след като и в Метро ударих на камък и си взех на Лактеа (което уж било обезмаслено ) без холестерол.

# 48
  • Мнения: 153
hayasy под Фантастикото на Бъкстон, разбираш това, което е на бул. Бъкстон, до магазина на Електра ли, близо до Борово пазара? Нали не греша?
За сиренето и кашкавала гледах вчера в Била, но не видях. Във Фантастико Красна поляна също няма. Та не знам откъде да си взема. Това на Бъкстон ми е удобно, така че ако има ще си купя оттам. Засега само си изкисвам нормалното сирене, защото не обичам извара.

Лека нощ от мен smile3524

# 49
  • Мнения: 1 218
^desika ^ а това на Лактеа , пробва ли го ???
Я кажи как е на вкус - бива ли го ??? Да знам ако закъсам и аз, ще прибегна до този избор сигурно  Peace

liony лека нощ миличка  Hug

# 50
  • Мнения: 649
Djindj екстра е, няма никаква разлика от др сирене. Щом и мъжът ми го яде.
С него не мога да се преборя за ядките. Бях си купила сурови фъстъци, снощи миличкия гледал филми и ги изпапкал. Сега от Пикадили си взех сурови бадеми и орехи ми каза да си ги скрия, че може и от тях да не похапна Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 218
^desika^  Joy Joy крий си ядките тогаз  Joy Joy
Аз като си нарежа салатката и си забъркам съответно яйцата , започва да ухае на вкусничко в кухнята... и веднага се домъква сър мъж ми и се почва ....

мъж ми:
 - мммммммм дай малко краставичка ...
аз:
- НЕЕЕЕЕЕЕЕ не може всичко е под грамаж    Crossing Arms
той:
 - Е стига де само 1 хапка  .... хрус,хрус, хрус ... я дай малко и от яйцата ....мляс, мляс .... мммммммм

И довиждане на цялата ми вечеря ... и всичко започва с начале  #Crazy мерене , режене, тефлонката ... сърдене, цупене  Joy

Щом е гоцко сиренцето, че и обезмаслено - ще сепробва задължително  Peace Благодаря ти за инфо-то    bouquet

# 52
  • Мнения: 29
Абе муцки,
някоя от вас намирала ли го е туй сирене и кашкавал в тази му опаковка от линка на pivonka , че аз анджак сега го виждам тъй изглеждащо  Shocked  newsm78
Опаковката е сменена  newsm78 да не би зарад туй да не мога да го намеря ... ма чак такъв слепок не съм бе  newsm78 , 4е да не го видя ... баси  ooooh!

Ами ти в каква опаковка го намираш аз от както съм на режима само такова взимам и не съм го виждала в други  опаковки .. newsm78 офф да ви са оплача от както прегреших кантара ме наказва и всеки ден все повече ме искарва   smile3514 май задържам вода дето ядах толкос сладкоооо  newsm61 дали е от това .. newsm78

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 08:28 от pivonka

# 53
  • Мнения: 649
Аз нямам кантар и не мога да кажа какво става. Но по дрехите си усещам, че нещата не вървят добре.
Иначе за прегрешенията със сладкото и аз не устоявам. В къщи имам една кутия бонбонки Линд  smile3508  и мина замина хоп един в устата. И става ууууу блаженство . smile3521
Добре че остана само едничък вече та скоро приключвам с греховете.
Днес съм твърдо решена да ходя да си търся кантарче и да почвам сериозната.

# 54
  • Мнения: 699
Аз съм купувала сиренето и кашкавала само в тази опаковка, даже за детето за попарата взимам пак на Маджаров, но не е нискокалорично, а обикновено, другите са ужасни.
liony Точно за това Фантастико става дума. Даже е денонощен и е супер удобен магазин

# 55
  • Мнения: 29
^desika^ Емии как да вървят на добре нещата при положение че с тез бонбонки поглъщаш само въглехидрати и никакви протеини smile3512 Сега като си земеш кантарче и караш по режима без никакви прегрешения много бързо ще видиш разликата ,особено там където последно си напълняла..пък и нали знайш Има ли желание,има и начин!Няма ли желание намираме оправдание Naughty
някъде из темите бях чела че доктора дава ако вече много премираме за сладко половин сникърс и протейни от лист 2 ама не се сещам много ..айде някой ако знае нещо по въпроса да пише ,че ако е така мисля да рискувам и да заменя някой от обядите с половин сникърсче ,нищо че после само ще гледам часовика и листите докато стане време за следобедната закуска  newsm09

# 56
  • Мнения: 649
Абе аз в къщи, че ще меря, ще меря. Но много сложно стоят нещата с обядването в работа. А нещо не ми се ще всеки ден да си мъкна обяда.
Хайде работещи девойки споделете как се справяте с хапването по време на работа. На мен вече всички ми се смеят, че хапвам много повече и по-често от преди. hahaha

# 57
  • Мнения: 29
хахха ^desika^ знам за кфо ста въпрос и ас в началото си носих закуска на училище и сички ми са смяха хахах (оги ми беше дал един ред допълнително за в голямото междучасие) обаче само първата седмица си хапвах и този допълнителен ред и се отказах от него .. много кофти да  ги гледам как си тъпчат там хамбургери и банички пак ас с една филия бонус  1 яйце и 3 бадема .. Ужас  smile3514  ма няма др начин още 5 кг ми остават и ще ги раскарам независимо всичкоооо  ideauu

Последна редакция: пн, 03 мар 2008, 10:30 от pivonka

# 58
  • софия
  • Мнения: 290
аз да се похваля от петък вечерта съм -2.200  smile3521 и още не съм прегрешила .. чак не мога да си повярвам . Crazy Crazy

п.с. и аз се чудя как ще успявам с храненето като доста време съм в университета. Да не говорим почивките , всичките колеги като заръфат фафли и пици .. трябва да се чудя къде да се дяна ...

# 59
  • Мнения: 29
аз да се похваля от петък вечерта съм -2.200  smile3521 и още не съм прегрешила .. чак не мога да си повярвам . Crazy Crazy

п.с. и аз се чудя как ще успявам с храненето като доста време съм в университета. Да не говорим почивките , всичките колеги като заръфат фафли и пици .. трябва да се чудя къде да се дяна ...
 ами в другия случай тря се надяваш да не си толкова гладна и да си на мляко с ядки .. никой ня са усети че си на режим и да се дразни .. предполагам  newsm78
п.с имаш много гоцки минусчета  Grinning аз обаче на кантара му се сърдя и мисля за тази седмица повече да не го поглеждам .. той тука два дена само са ебава с мене smile3514 дано другата седмица е по дружолюбен

Общи условия

Активация на акаунт