*Точкова диета - 4*

  • 26 070
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 111
 Lindita, да, за 100 грама са. Правилен ти е примера с мялкото. Така си позволявах и половин шоколад (не цял  Naughty, макар че другата половина много ме изкушаваше).

# 46
  • Мнения: 319
А примерно 100 гр чипс - разнява ли се на 100 гр картофи?

# 47
  • Мнения: 4 111
А примерно 100 гр чипс - разнява ли се на 100 гр картофи?

Не, не може да се каже, че е същото. И чипс съм яла, просто погледни на пакета на чипса колко грама въглехидрати съдържа не 100 грама, а каквото количество е в опаковката - примерно за 30 грама - толкова са и точките.

# 48
  • Мнения: 154
Правилно ли съм разбрала,че количеството въглехидрати на 100 гр са всъщност точките които гледаме  и броим?

# 49
  • Мнения: 4 111
Правилно ли съм разбрала,че количеството въглехидрати на 100 гр са всъщност точките които гледаме  и броим?

Да, но ако приемем 200 грама от даден продукт удвояваме точките, съответно на 50 грама ги разделяме на 2.

# 50
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Добро утро , момичета,

Мерси Лилянчо, значи вчера не съм прекалила с точките, хем че си позволих и картофки и хляб, но малко. Crazy
Но вчера вечерта излизахме и бая се опиянчих  Mr. Green, не знам сега не ми се търсят точките за алкохола.
Абе пияница, кво да се правя  Joy Joy hahaha

# 51
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Lindita , не се притеснявай, защото диетата е много либерална към алкохола. " Водка и сельодка " Wink Crazy

# 52
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Айде бе точки, къде сте?
Веднага ме успокойте, че сега пийнах едно кафенце без захар, но не можах да устоя на една шоколадова бонбона Sick Колко ли точки има въпросната бАнбона newsm78?

# 53
  • Мнения: 3 314
здравейте ,  Simple Smile  аз днес си развалих диетата за6тото ходихме на разходка до друг град  travel и изядох пар4е пица  cook Weary

# 54
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Абе някой подложи крак тука, и мен днес не ме бройте, че си хапнах доволно количество шоколад следобеда, даже не ми се вечеря сега.. Sick
От утре продължавам Crazy

# 55
  • Мнения: 3 314
и аз от утре  Peace 

# 56
  • Мнения: 3 314
Добро утро  Flutter точици

   

# 57
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
Привет и от мен. Рових се, търсих диетка, но май тази ми се струва най-приемлива. Така че се присъидинявам към вашите редици. Да си пожелаем УСПЕХ, че иде пролет и трябва да се излагаме на показ smile3521

# 58
  • Мнения: 319
Вчера - сутринта 3 в 1, наобяд свинско със слата краставица и домат - ама хииииииич не им знам точките Twisted Evil

# 59
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Добър ден , спорна и весела седмичка, дотук 15 точки Peace

Общи условия

Активация на акаунт