Прахосмукачка робот?

  • 266 149
  • 1 692
  •   1
Отговори
# 1 680
  • Мнения: 175
Ще кажа само класическите думи "защо по дяволите чаках толкова време?"  Laughing
Много съм доволна от придобивката, сега ако някой знае да има робот за миене на прозорци да казва - отивам и го вземам веднага  Mr. Green
Благодаря на всички за съветите   bouquet

Здрасти,
е, вече има и роботи за миене на прозорци Simple Smile
http://vivitar.bg/winbot730.html

Simple Smileнайс Simple Smile

# 1 681
  • Пловдив
  • Мнения: 14 069
Ще кажа само класическите думи "защо по дяволите чаках толкова време?"  Laughing
Много съм доволна от придобивката, сега ако някой знае да има робот за миене на прозорци да казва - отивам и го вземам веднага  Mr. Green
Благодаря на всички за съветите   bouquet

Здрасти,
е, вече има и роботи за миене на прозорци Simple Smile
http://vivitar.bg/winbot730.html

Simple Smileнайс Simple Smile

Да, стана дума в някоя от новите теми, но беше май по-скъп. Благодаря   bouquet

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=699068.0

# 1 682
  • Мнения: 0
онзи ден си купих Roomba 620, но ми прави впечатление, че се удря..ама много се удря в по-тъмните мебели, засилва се и бам... а където е по-светло културно намалява и много леко се удря, притеснява ме да не се счупи, при вас как е ? Мерси Simple Smile

# 1 683
  • Русе
  • Мнения: 3 711
И при мен се удря във вратата и секцията май (не съм сигурна, че работи нощем основно, но във вратата се чува от време на време), а табуретката на дивана я обикаля внимателно. Ще се загледам пак. Моята е 780.

# 1 684
  • Мнения: 718
И при мен се удря във вратата и секцията май (не съм сигурна, че работи нощем основно, но във вратата се чува от време на време), а табуретката на дивана я обикаля внимателно. Ще се загледам пак. Моята е 780.

И аз имам такава, много съм доволна, но и моята се удря. Странно как, но ми се счупи копчето за пускане. Подозирам, че някой вкъщи не си признава, че е изпуснал нещо върху моята Румбичка. Хубавото е, че в магазина ми го смениха, бяха много любезни

# 1 685
  • Мнения: 1 572
онзи ден си купих Roomba 620, но ми прави впечатление, че се удря..ама много се удря в по-тъмните мебели, засилва се и бам... а където е по-светло културно намалява и много леко се удря, притеснява ме да не се счупи, при вас как е ? Мерси Simple Smile
блъска се, но не се чупи. Отпред пружинира и обира удъра. Освен това се продавата едни гумени части, които се слагат отпред, мисля че се наричат bumper. Те по-скоро пазят мебелите от поражения. В немски амазон са по 9 евро, на други места не съм гледала.

# 1 686
  • Мнения: 1 111
 bumper универсално ли е, в смисъл за всички модели ли става?

# 1 687
  • Мнения: 27 524
Здравейте, момичета с опит,  Hug

Нямам сили и време да изчета цялата тема  Crazy Моля ви за мнение - Румба или Самсунг? Май клоните към Румба  Simple Smile Пет Серията в момента, която има е 500евро и нещо не ми се дават толкова  Rolling Eyes трябва ми основно за хола (70кв) и кучешки косми  Rolling Eyes Има два идентични модела на Румба и Самсунг по 300е, та приемам съвети  Hug

# 1 688
  • Мнения: 70
Блонди,аз съм за Румба,при всички случаи!
За пет серията,само ще кажа че са излишни 100-200лв отгоре от други модели румба.Разликата е че просто има още един  допълнителен контейнер,но аз на едно пускане единия не пълня(с котка съм и в хола,където съм с килим я пускам почти всеки ден) и не виждам смисъл от резервен,е ако си с няколко домашни любимци,вероятно може и да се наложи да смениш пълния контейнер.

# 1 689
  • Мнения: 27 524
Малвина, благодаря ти много за отговора  Hug

На Румба 630 сме се спрели, дано свърши работа  Simple Smile

# 1 690
  • Мнения: 2
Здравейте,
От доста време ви чета и съм замислила покупка и аз на робот. Живея в Солун и тук попаднах на сайт, който предлага бая марки.
http://www.skroutz.gr/s/3354642/Neato-XV-25.html
Аз лично се колебая между roomba и neato. За румба прочетох бая отзиви, но някой има ли neato да сподели доволен ли е?

# 1 691
  • Мнения: 4 936
МНого скъпо това Неато newsm78

# 1 692
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Прахосмукачка робот - 3

Общи условия

Активация на акаунт