Покупка на мострени мебели с намаления? Отзиви?

  • 3 107
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Какво мислите за мебели мостри? има страхотни намаления в някои магазини - някои да сподели опит? добър лош . мнение някакво?
Харесали сме няколко неща, но звучи прекалено хубаво за да е истина 50 % намаление Simple Smile

# 1
  • Мнения: 0
ей от тук сме си харесали кухнята - http://www.intento.bg/promo.html
пасва като размери, правиха ни оферти по поръчка и под 8000 за гланц нямаше. може би трябваше да ви питам за фирмата някои дали знае?

# 2
  • Мнения: 13
Ние купихме мострена кухня и после се наложи да я върнем . Мострените уредите, които са били вградени бяха  много грубо демонтирани,плота беше пукнат ,а две от трите стъкла бяха счупени.



# 3
  • София
  • Мнения: 8 002
Купувала съм мострен гардероб и трапезарска маса. Нямахме проблеми, но и те не са нещо кой знае колко претенциозно
Кухня не бих си взела, тъй като за посочената цена можеш да си поръчаш нова с пуш механизмите и т.н. За мен кухненските шкафове са мебели, които се правят конкретно за помещението, не търпят кой знае колко монтаж и демонтаж, а след като има МДФ гланц, един Господ знае в какво надрано състояние ще ти го докарат.

# 4
  • Мнения: 0
благодаря, за отзивите.
Ами попитах  гарантираха ми че ако по време на транспорта нещо се одраска ще се направи наново. А за цената, нали ви казвам ни правиха оферти на няколко места, за кухня 6 метра с мдфи и механизми - цена 3500 (горе долу толкова се получава) нямаше да ви кажа. А това изглежда добре.
Когато сте купували тези мостри - писали ли сте нещо като договор или приемо-предавателен протокол ? Аз мисля че трябва да си има нещо такова да се опише състоянието - и ако има проблем  да се отстрани?

# 5
  • София
  • Мнения: 8 002
Купувах мострите от Айко и от Комо, така че там беше стандартния договор, без опис на състояние и т.н....

# 6
  • Мнения: 210
svetla_juss, показаната кухня ми харесва и за тази цена е перфектна! Огледай добре мострата и си прецени. А иначе при транспорт винаги има риск от поръжения и щом си поемат ангажимент за гаранция, какво толкова?! А договорът си е задължителен и трябва да включва всички устни договорки и обещания:D

# 7
  • София
  • Мнения: 12 554
Какво мислите за мебели мостри? има страхотни намаления в някои магазини - някои да сподели опит? добър лош . мнение някакво?
Харесали сме няколко неща, но звучи прекалено хубаво за да е истина 50 % намаление Simple Smile

Преди шест години си купихме спалня-мостра от изложение в НДК. Не е мръднала.

# 8
  • Мнения: 112
  Преди 4 г си купихме гарнитура с голямо намаление.Основно гледайте  от застояване да не се  напрашила много/като я тупнеш си личи Mr. Green/

# 9
  • Мнения: 515
в Айко не съм виждала да се продават мостри или изрично трябва да се пита дали определна мостра се продава  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 0
eee tova ne e Aiko
te sa malko studio, mebelite sa leko dizainerski Simple Smile
sega ni pravqt oferta za spalnq da ni pravqt - pak takava bqla glanc i posle 6te se pazarim za cenata
vse pak tva ve4e e golqmo koli4estvo  Laughing

# 11
  • Мнения: 0
http://www.intento.bg/moderni_mebeli/index.html - ей тука е бялата спалня, на снимката пише "style_sleeping_float" или нещо такова ...  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт