Прахосмукачка робот?

  • 266 185
  • 1 692
  •   1
Отговори
# 1 635
  • Мнения: 1 080
Може ли да коментираш мострата на Агама след като я пробваш  Grinning

# 1 636
  • София
  • Мнения: 10
В интерес на истината не съм решила дали  изобщо да пробвам Agama-та, аз самата имам  стар модел на Румба, но ми се щеше да подаря на майка ми. Ако  я тествам задължително ще пиша.

# 1 637
  • София
  • Мнения: 358
След дълго търсене, проучване и чудене си поръчах ето този модел и  вече пътува към България.
http://www.amazon.co.uk/Robot-Vacuum-Cleaner-Advanced-Cleaning/d … 158827&sr=8-3
Търсех нещо по-евтино от Румба, но пък да не е орязана от към функции. Този робот се оказа, че отговаря на изискванията ми - има всички екстри - виртуални стени, дистанционно, програмиране за цялата седмица и прочие.
Чакам го до след около 8-10 дни.

# 1 638
  • София
  • Мнения: 423
На мен днес ми пристигна Roomba 555 от ибей. Намерих я нова от частен продавач на 185 лири. Сега ще я заредя, но всичко е на английски и ще търся упътване на български.

# 1 639
  • Мнения: 1 572
На мен днес ми пристигна Roomba 555 от ибей. Намерих я нова от частен продавач на 185 лири. Сега ще я заредя, но всичко е на английски и ще търся упътване на български.
Честито, ще сподлиш отзиви, нали?
Поздрави за подписа ти ... и аз искам същото, но да не спамим  Peace

# 1 640
  • София
  • Мнения: 423
Седя си и се чудя. Моята нова придобивка се зарежда, обаче дали мадамата, от която я купих, я е зареждала първоначално 15-16 часа  Thinking ? Нямам търпение да я пусна вече. Онази пише, че само я е пробвала, всичко си и беше в найлончета и ново.
Поздрави за подписа ти ... и аз искам същото, но да не спамим  Peace
Пуших над 15 г.  Shocked ooooh! , но сега съм на другия бряг  Laughing

# 1 641
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
аз я гледах в амазон  там цената беше подобна 10 лири беше доставката до тука. имаше и различни модификации на ромбата .

# 1 642
  • София
  • Мнения: 423
Много съм доволна. Сутринта в 9 си тръгна да обикаля. След работа я почистих, бая боклук беше събрала.

# 1 643
  • Мнения: 62
Момичета чудя се между роомба 555 и 581 и 770.
Намерих 555 за 600лв ето тук.Може ли някои да ми каже как стават доставките, с Бг карта може ли да се плати и трябва ли да се занимавам с митници и т.н.
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004RJVBYE/ref=s9_simh_gw_p79 … mp;pf_rd_i=468294

Много се чудя дали да взема 555 или другите 2 модела 581 или 770 ( разликата в цената е 150лв) но незнам дали има смисъм да ги давам дали са наистина по добри и с какво. Апартамента ми е без мебелите площ около 65кв. иска ми се да чисти добре защото през ден съм с прахосмукачката и вече не издържам Simple Smile Мерси за съветите

# 1 644
  • София
  • Мнения: 10
След дълго търсене, проучване и чудене си поръчах ето този модел и  вече пътува към България.
http://www.amazon.co.uk/Robot-Vacuum-Cleaner-Advanced-Cleaning/d … 158827&sr=8-3
Търсех нещо по-евтино от Румба, но пък да не е орязана от към функции. Този робот се оказа, че отговаря на изискванията ми - има всички екстри - виртуални стени, дистанционно, програмиране за цялата седмица и прочие.
Чакам го до след около 8-10 дни.
А каква марка е този робот? Изглежда почти като Румбата.

# 1 645
  • София
  • Мнения: 358
[http://www.amazon.co.uk/Robot-Vacuum-Cleaner-Advanced-Cleaning/d … 158827&sr=8-3
А каква марка е този робот? Изглежда почти като Румбата.

Да, според мен са копирали Румба. Ами казва се XR Advanced Vacuum Cleaning Robot. Навсякъде така излиза. Китайска фирма ги прави, имат доста голямо разнообразие. Преглеждах им сайта. Намират се и отзиви из нета - и то преобладаващо добри за това роботче.

# 1 646
  • Мнения: 249
Да ви споделя до какъв извод стигнах: когато пусна Скубата без вода на режим сушене, тя извършва същата дейност като прахосмукачка. Събира боклука но без да мокри. Само се притеснявам да не я повредя нещо. Навила съм се за Румба, но сега се замислих, че и Скубата може да ми върши същата работа /макар и не толкова перфектно предполагам/.

# 1 647
  • Мнения: X
Аз си взех преди 10тина дни Самсунг. Да питам сега, колко често чистите ръчно? Аз, да си призная, досега не съм, нещо се поизглезих.
Двете неща, от които не съм доволна, са: захваща ми се в едни ресни на едни чергички, които си купих за коридора, тип тези старите на нашите баби, но подобрени версии  Laughing Wink, е, налага се да ги махам. И второто, което се случи вчера - захванала ми джапанката и ми я влачила до другата стая, където върху нея блокирала...При вас получават ли се такива неща?
Ааа, заплете се в един кабел също оняден...
Иначе за чистенето - пускам я всеки ден, контейнерът си се пълни, явно общо взето няма да се пропуска ден.

# 1 648
  • София
  • Мнения: 423
Аз съм я програмирала да тръгва всеки ден в 10 ч. Не съм предполагала, че толкова мръсотия има в нас  Shocked Навсякъде сме с ламинат. Мислех, че за няколко дни ще поизчисти и ще започне по-малко да събира, но не. Иначе и аз два дни и се чудя как блокира. Вчера я намерих до единственото килимче в нас, под масата в хола, но понеже е тип Шаги и явно се е заплела. Ще се разделяме с него. А днес я намирам под един люлеещ стол с изхабена батерия. Оказа се, че майка ми изключила базата от контакта, за да вземе преходника за мостра да купи още  ooooh!. Почти всички уреди поръчвам от английския ибей и все имаме недостиг на преходници. Та Румбата горката въртяла се, въртяла се, но като не намерила къде да акостира и блокирала под стола. Още се оправям без инструкции на български. Няма ли някоя добра душа да ми линкне от някъде качена  Praynig Или дайте идея от къде да намеря и ще си я сканирам? newsm78

# 1 649
  • София
  • Мнения: 10
[http://www.amazon.co.uk/Robot-Vacuum-Cleaner-Advanced-Cleaning/d … 158827&sr=8-3
А каква марка е този робот? Изглежда почти като Румбата.

Да, според мен са копирали Румба. Ами казва се XR Advanced Vacuum Cleaning Robot. Навсякъде така излиза. Китайска фирма ги прави, имат доста голямо разнообразие. Преглеждах им сайта. Намират се и отзиви из нета - и то преобладаващо добри за това роботче.
Аз не им намирам сайта, а ми е любопитно да го прегледам, може да предлагат и други модели. Този,  който са нагласили на клипчето, изглежда доста добре.

Общи условия

Активация на акаунт