Второлачето на мама буквички яде!То е мойто миличко дете!

  • 23 737
  • 283
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 607
дълбокия североизток

Къде е този дълбок североизток? Аз съм родом от североизток.......

gargamela да я нацелуваш твоята щерка от нас! Супер е детето......Може би часовника и е бил напред......И вместо 2,40 е бил на 7,40.....

В този смисъл...Децата ви познават ли часовника? Моята - не!

# 31
  • София
  • Мнения: 62 595
Познава го. Научи се преди първи клас и му подарихме часовник за първия учебен ден. Мисля, че го учат в първи клас, но на някои деца им е трудно да се справят с това 7.40 или 8 без 15. С малло повече тренировки се научава.

# 32
  • Мнения: 858
Моята познава часовника ама е толкова разсеяна ooooh!Днес се прибира от училище и казва че правили тест по френски.Госпожата ги предупредила в петък но госпожицата забравила и дрема целия уикенд Mr. GreenСега чакам да видя какво ще ми донесе Joy

# 33
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Познава го, когато й отърва. Laughing
Мамо Цоцоланке, изобщо не е бил напред, просто времето не значи нищо за нея - цялото й принадлежи.

# 34
  • Мнения: 1 030
Гаргамела,смяла съм се със сълзи! Joy
И не и се карай,щото винаги съм и се възхищавала на желанията от подобен род дийствия.
Мамич,от коя част си на Североизтока?
Щото и аз съм към Североисточна част! Wink
Чисовника до някъде го познава но много често ми задава въпроси кой час какво значи.
И наче на телефона като го гледа, знае кога е на у-ще,кага е на занималня и да кога.

# 35
  • Мнения: 11 607
Родом съм от Добрич......Второкласничката ни и тя е родом от Добрич.......Бракувана съм и в момента сме в Благоевград......

# 36
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Мразя вторите смени!!!
Капичнахме дребната след Н2О, седнахме да пием с мъжа ми (той окапа в 10, де Laughing), чувам преди малко някаква активност в детската, поглеждам - струпани книги и играчки на пода - подреждала си стаята! #Cussing out
Предупредих я, че ако в по-късните часове или утре вечер продължава да е толкова дейна, ще й тресна на място 4-5 диктовки за норматив, без право на обжалване. Mr. Green

Боже, кога ще дойде март! Praynig

# 37
  • София
  • Мнения: 62 595
Ооох, ти чакаш март да дойде, а аз чакам 1 юни, че да излязат във  ваканция.
Голяма мъка е ранното ставане за училище. Природата си го е измислила да се събуждаме като стане светло, а не посред нощите.

Последна редакция: вт, 12 фев 2008, 00:45 от RadostinaHZ

# 38
  • Мнения: 11 607

Ох...не си сама ......И аз чакам края на годината.....Но за сега това са само мечтииииииииииииииииии...................Аз чакам и да стане по-топло.....Че ми писна от студ....

А да си кажа...незнам за децата, но аз лично предпочитам първата смяна.....Докато се обърнеш и ....обяд дошъл и после повече време до лягане....А така, като е втора смяна...Пак си ляга рано,че сутрин отива на занималня...Е, вярно, става в 8,а не в 7 без 15, но тя умората се трупа...И ако пропусне 2 вечери да си легне навреме и на третата е окапала......

Незнам...на моите по принцип им трябва да се укротят за 1-2 минути и са заспали по всяко време.....Проблем със заспиването поне на този етап - нямаме.....Проблем имаме с укротяването!

# 39
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Ваканция или училище - все ми е тая. Най-далечната баба е на 10 мин.пеша и остава да спи там, евентуално, само ако са заформили компания за някакво вечерно парти тип "баби и внучки" (1-2 пъти годишно), та да не слухтя в колко се прибират. Laughing
За първа смяна, даже по тъмно, не хабя повече от 10 мин. за будене.
За втора смяна почвам от 7,15 и рядко сколасвам преди 8,15, при това вкарвам в действие военни маршове и студена вода. Не стане ли и не мине ли през всички водни процедури преди да съм излязла за работа, забрави бабите да се преборят!
А вечер посмъртно не се захваща да свърши нещо, е, освен такива черезвичайни дейности по никое време. Laughing

# 40
  • Мнения: 1 030
Йоанка,е първа от цялото семейство по-ранно ставане.
За целта за половин час е готова и дебне часът за тръгване.
Ваканцията е дълго очаквана,защото за нея са луди игри.
Море,разходки и посещение на градския басейн.
В петък г-жата им събрала бележниците.
Вчере ми донесе нанесени 18-шестици,5-петици.
Старателно се подписах,с пожелание да ми донесе същият бележник,края на учебната година.

# 41
  • Мнения: 24 467
И ние сме така, като gargamela- мразим вторите смени. Аз още като малка ги мразех, тъй като основното ми училище беше малко и ги имаше. Губехме си времето и все не можехме да се наиграем в квартала. Писах вече, че затова се спрях на училище, което ми е хем на близо и е близо и до едната баба, хем няма такива "екстри". Без друго у нас никой не се буди след 7.00 часа, а Коко започва училище от 8.30 и ще е така до края на ІV клас- време има и да се измие и да се приведе в лицеприятен вид, даже ако успея да го уговоря взема, та се сресва /тя косата му не личи кога е сресана и кога- не е, но това е друга тема- много е гъста и чуплива, та наистина не личи/.

# 42
  • Мнения: 1 279
Здравейте момичета!
И аз съм майка на една второкласничка, която направо ми скъсва нервичките...
Ранното ставане е проблем, но като че ли лягането на време е още по-проблемно! Simple SmileПо триста пъти трябва да повторя, че е време да отива да се мие и да ляга, преди да ме чуе.Особено и, ако се е разбесняла с по-малкия си брат. ooooh!
Ревлива си беше като бебе и сега продължава в същия дух.Ревем за всяка глупост...Но не това ме тревожи, а това, че понякога подхожда прекалено пораженчески към нещата.Не успее ли да реши една задача от първия път, казва "не мога" и край.А понякога е сгрешила докато е чела условието. ooooh!Повиша ли тон и тя почва да се цупи.Обяснявам, че това "не мога" трябва по-рядко да го употребява и да се старае малко повече, ама...
Чантата въобще няма да си я приготви, ако не и напомня.Отново 100 пъти! Mr. GreenСутрин задължително я попреглеждам и вадя учебниците в повече, всякакви други джунджурии и листчета...Вечер пък все нещо ни липсва...Вчера например се е прибрала от училище без учебника по музика и жилетката от униформата. ooooh!Днес ще ги издирваме!Главата си ще забрави някъде!!! Mr. Green
По български ги карат на едни листи "100 минути четене", да записват датата на която са чели, от коя книга и минутите, като ние се разписваме накрая.За седмицата е добре да съберат тия 100 минути.Тук се шашкаме и за щастие сядаме да четем, за да е доволна госпожата...Дано обикне книгите...Едно време аз много четях, ама тогава нямаше ДВД-та, компютри и мобилни телефони...
Интересно ми е, вашите госпожици контят ли се вече?Защото моята се лакирва и пръска с дезодоранти/после не се диша в стаята  Close/, а в същото време е оплескана, окапана и ризата и вратовръзката и са редовно нарисувани с химикал...Въобще не си пази дрехите...Ходи си раздърпана, незапасана...Пък мрънка да е лакирана...Как е при вас?
Те имат униформи и не може да се комбинират много дрехи, ама поне да ги пази чисти и да е по-спретната, пък то...

# 43
  • Мнения: 4 447
Голди, добра среща! Hug

# 44
  • Мнения: 1 279
Добра да е! Hug
Да видите `що изпадам в черни дупки с тия моите двама хубавци!!!
 Laughing

Общи условия

Активация на акаунт