Второлачето на мама буквички яде!То е мойто миличко дете!

  • 23 730
  • 283
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 62 595
Мамо Цоцоланке,
Не си го слагайте на сърце. Другия път ще е по-добре. Все пак идва състезанието по математика и дотогава ще се освести какво се иска от него.  Hug
За нашия се бях притеснила доста, защото за пръв път се явява на състезание и може да се е стреснал и да не е писал нищо. Затова първо тайно им видях резултатите и чак после ги извиках да им кажа.
Детето знае ли? как го приема?

# 271
  • Мнения: 11 607
ПР на щерка ми:

Естествено руса, със сини очи госпожица, оправна, домакинства перфектно, знае всичко в къщи къде се намира, не се срамува и притеснява от нищо.. - напротив.. - знае, не знае навсякъде да огрее, малко яде, не е болнава, ще търси след време учен мъж, който да я носи на ръце(в буквалния смисъл ще му е много лесно, и в преносния!).

# 272
  • Мнения: 858
ПР на щерка ми:

Естествено руса, със сини очи госпожица, оправна, домакинства перфектно, знае всичко в къщи къде се намира, не се срамува и притеснява от нищо.. - напротив.. - знае, не знае навсякъде да огрее, малко яде, не е болнава, ще търси след време учен мъж, който да я носи на ръце(в буквалния смисъл ще му е много лесно, и в преносния!).

Искрено ме разсмя Joy Joy JoyИ моята е така ама е черноока и не може да домакинства-та освен умен ще ни трябва и мъж домакин Mr. Green
Мама Цоцоланка те са по много деца с еднакъв брой точки и са наредени по азбучен ред-ако я беше кръстила Ани щешеда е на по предно място Blush

Моята е със 71 точки - по зле от миналата година но това е положението нещо акъла не и е хич в уроците Twisted Evil
RadostinaHZ браво на младежа Peace

# 273
  • Мнения: 1 030
Поздравления,за всички състезатели!!!Да продължават все така напред!! Hug
Мамич,да нагушкаш Рая от мен! Hug
Мислете,МОЛЯ ВИ заглавие,че ме е налегнала пролетната умора. Mr. Green

# 274
  • БГ
  • Мнения: 351
Привет момичета.
Изпуснала съм няколко теми, но моето второкласниче беше с пневмония и стояхме 2 седмици в болница.Днес беше за първи ден на училище след едномесечно отсъствие.
Вижте каква гатанка имаме за домашно и никой в къщи не се сеща

Ту съм прав и ту съм крив, но по нрав не съм бодлив.
някой да има идея

# 275
  • Мнения: 4 447
Ту съм прав и ту съм крив, но по нрав не съм бодлив.
някой да има идея

Път. Предположение, не съм сигурна. Rolling Eyes

# 276
  • Мнения: 1 163
De4i,и ние така бяхме  в болница но януари месец Sad   дано болестите стоят далече от вас

# 277
  • Майничка
  • Мнения: 12 583
Камъче, жива да си!  bouquet
От петък го мислим това животно.

# 278
  • Мнения: 4 447
Благодаря, точно от това имам нужда.
Скапана съм, правя ремонт, трябва да оцелея де.
Чета ви редовно, но не ми се пише нещо, или по-точно няма какво да кажа май.

За Мама Цоцоланка:
П.Р на мойто мъниче:
Рус (засега) Очи сини, сиви, зелени (не мога да ги определя точно), понякога са толкова светли, че виждам само зениците. Атлетично тяло, нито дебел, нито слаб - строен. Буен нрав, никакви лигавщини на публично място, иначе е много любвеобвилен когато сме насаме. Не обича много да учи, но пък е сръчен. Обича да разглобява и сглобява, да помага на мама в готвенето и в сервирането. Отсервирането обаче не му е любимо. Малко си пада конте - на детски рожден ден, или празник и всякакъв повод извън къщи или на гости се гелосва и иска да се парфюмира. Ще носи шина на зъбите. От сега момите го закачат, а той не разбира и фраснал едната, щото видите ли, скубнала го няколко пъти. Тече македонска кръв в него. Може би трябва да тренира кеч, ръгби или нещо такова, което да тушира страстите му. Все още не може да губи - реве или налита на бой.
Не обича да яде. Но като се умори много помита де що види. Такива моменти обаче се случват рядко.

# 279
  • Мнения: 11 607
Камъче......твоя син и моята щерка......и двамата имат македонска кръв..Хм.......

Иначе - днес се прибра с Грамота за участие в състезанието дето сме на 969 място..... Party Party Party
По домашен бит правели сандвичи и само за това приказва - как яли и се веселили. Имат от днес студенти на стаж.

И да си кажа - днес най-накрая си получихме парите от другия клас за пособията.
Птица - незнам за заглавие..но ако искате в другата тема да си направим едно хваление за децата - всеки да напише най-типичното за гарджето си!

# 280
  • Мнения: 1 030
Птица - незнам за заглавие..но ако искате в другата тема да си направим едно хваление за децата - всеки да напише най-типичното за гарджето си!
Аз заглавието го измислих! Peace
Относно,предложението сам  ЗА......! Wink
И браво на госпожата,за върнатото.

# 281
  • София
  • Мнения: 1 724
Божкеее, ние пък сме на 517 място, 72 точки от 77  ooooh! Срам!Птица, кво да хваля,бе , само на ски знай да се вейка, т,ва българския за нищо го няма.... Embarassed

# 282
  • София
  • Мнения: 62 595
Това не са места, а децата с еднакъв брой точки са подредени по азбучен ред.

# 283

Общи условия

Активация на акаунт