Празника на виното и любовта, с усмивка среща МАЙската тайфа!

  • 12 938
  • 290
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 671
Добро утро!

Ванилка, мерси за кафето  Simple Smile

Пловдивската групааааа, къде се губите наистина? Добре, че Люба ви отсрамва от малко-малко!

# 271
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 539
Добро утро,сладурани!Олче,спокйно тук съм кака Heart EyesСега ще ходя да се поразходя и в 14.00 имам среща с гуспУджата Таня,а се надявам вечерта да ви видя всички в цветущо здраве и настроение Hug

# 272
  • Варна
  • Мнения: 452
Добро утро, момичета...
Трябваше и аз да дойда май към София, ама дечко ...
Мъжо снощи се прибра в 9 и нещо от работа и ми заяви, че тръгва за София след 2 часа  Rolling Eyes Наместили им командировка... Тръгнаха снощи в 12, а сутринта в 8.30 тъкмо влизаха в София, бая са покарали из снега, че са и с един дърт микробус, щото новия на ремонт  Whistling

Айде приятна ви среща днеска, и да успеете да се снимате, преди да се опиете много  Mr. Green

# 273
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 539
Айде приятна ви среща днеска, и да успеете да се снимате, преди да се опиете много  Mr. Green



Виф,бе чуваш ли се кви ги говориш /пишеш/ аз през живота си не съм пила/освен като кърмех лочех бира,ама то за кърма де,не ,че ми харесва/  и сега ти ново двеста да се опием те Таня,Дени и Имар амкохол не са слагали в устите си

# 274
  • Мнения: 2 214
Айде приятна ви среща днеска, и да успеете да се снимате, преди да се опиете много  Mr. Green
Виф,бе чуваш ли се кви ги говориш /пишеш/ аз през живота си не съм пила/освен като кърмех лочех бира,ама то за кърма де,не ,че ми харесва/  и сега ти ново двеста да се опием те Таня,Дени и Имар амкохол не са слагали в устите си

Естествено, че алкохол не слагам в устата!!!! Mr. Green (само други работи слагам)
Аз дори и бира не съм пила през живота си.... Като кърмех пиех айрян!  Blush

Сега седя и се чудя да изведа ли Никола навън, да не го ли изведа... Наплашиха ме с прогнозата за времето и не знам какво да правя?!? Освен да взема да пия един айрян и то решението само ще си дойде!

# 275
  • Плевен
  • Мнения: 973
Привет!
Влизам да ви замоля за малко положителна енергия към Тери. Болна е от сряда и снощи беше с 40 градуса. Педиатърката каза, че ако и след обедния сън е все такова положението , може би ще се наложи да влизаме в болница, за да й слагат лекарствата венозно. Силно се моля и се надявам като се събуди  да не поддържа толкова висока температура и да започне да оздравява  Praynig

# 276
  • София
  • Мнения: 429
Люси моля се Тери да свали температурата и да не се налага да влизате в болница PraynigОт какво се разболя и тя миличката?Аз чаках да се включиш,но с хубави новини,а то какво ти било на главата.Горещо се моля скоро да сте здравички и в добро настроение.Силни прегръдки от нас с Иван Hug

# 277
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Ура!!!

Отпадна ни ангажимента за довечера и ще дойда на събитието...

Само дето не разбрах от колко часа е...

Олче, май си си сменила телефона.... Sad

# 278
  • София
  • Мнения: 1 488
Стискам палци Тери да не вдига повече температура и да не се наложи влизане в болница Praynig

Момичета, и аз ще съм на линия довечера. Дори разбрах къде е пицарията, обаче се притеснявам дали  ще има достатъчно места, че в последния момент се сещам...

Ние днес се разходихме в мола в Гео Милев и Румката доста културно се държа в кафето, определено съм доволна, че излязохме малко от вкъщи.
До довечера!

# 279
  • София
  • Мнения: 2 671
Igi, в 8 ч.
Люси, дано вече е по-добре Тери!  Praynig

# 280
  • Мнения: 4 182
Люси, дано не се наложи да влизате в болница и Тери да оздравее бързо.
Не помагат ли свещичките ефералган, компресите с оцет и подобни методи?

# 281
  • Варна
  • Мнения: 452
Люси,  Praynig нека бързо спадне температурата и ви мине всичко Прегръщаме ви сииилно  Hug

Анита чете, ама не иска да ни каже как е  newsm78 Naughty Mr. Green

Абе Сисе, Танче, аз споменала ли съм някъде думата алкохол, вие с приказки ще се опиете и омаяте, знам ви аз....

# 282
  • София
  • Мнения: 5 079
С Велизар изпращаме много положителна енергия (и голямо количество от неговата дивотия, което е в сила и вол да вдигне на
крака...  Crazy) на сладката Теринка, да оздравява бързо малката душица... Praynig Praynig Praynig

На всички лека и приятна вечер.

Последна редакция: сб, 16 фев 2008, 18:47 от ol4eto

# 283
  • София
  • Мнения: 1 877
 за миличката тери  Hug

# 284
  • Мнения: 932
Мили мамчета,здравейте!
Първо да пожелая на Тери да оздравява бързо ВКЪЩИ и мама да не се притеснява!Люси,съчувствам ти и се моля душичката утре да е съвсем добре.
Скъпи ни Ивчо,честит празник на влюбените!Много те обичаме и ни липсва твоята компания!
Мамчета,не съм писала от втората световна,но имах разни нещица за вършене,брат ми дойде,т.н.Петър си е в Бг отново да взема изпит,но и на него не му е лесно.
Не съм чела нищо,освен набързо последните 2 страници,ама нали съм Мара-клюкара,ще се върна назад-няма да пропускам нищо!
Сега ще пиша едно лс на сватята да ги видя,че нещо ме шокират с новини.
Обаче трябва да се похваля.Ел беше болна и отказваше дори любимата бутилка-реших,че е прекрасното време да я скрия.И сега сме вече големи хора,пиещи мляко от чаша GrinningИ не само-ето тук идва моята гордост.Намазах й палеца/с който спяхме по цяла нощ/ с едно гадно нещо/продават го в Бг по аптеките/ и о,чудо!Повтаря 'гадно' няколко пъти вечерта и през нощта спа много спокойно!От тогава не се е и сещала за него.Направо не мога да повярвам!

Общи условия

Активация на акаунт