Празника на виното и любовта, с усмивка среща МАЙската тайфа!

  • 12 929
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 4 370
Люси, пиши как е Тери!? Дано да сте си в къщи и Тери да е по добре!  Praynig

# 286
  • Плевен
  • Мнения: 973
ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ ЗА ПОЛОЖИТЕЛНАТА ЕНЕРГИЯ МИЛИ МАЙКИ И МАЙЧЕТА!   bouquet
Засега сме си в къщи. Тери няма гнойни налепи - сиреч гнойна ангина, и поради тази причина няма да ни вкарват в болница. Вече се справя по-добре и с проклетата температура (пу,пу,пу), въпреки, че и в момента е с 38,5 гр. За съжаление обаче ми съобщиха, че е с генетична обремененост към такива заболявания, сиреч и аз съм боледувала много от гърло и то на същата възраст (малко преди навършване на 3г. са ми махнали 3 сливици и от тогава съм спряла да боледувам така често), а баща й в малко по-късна, та да се настройвам и да събирам сили и готовност за още подобни страхотии. Само се моля да не се стига до болници и се надявам, че медицината е напреднала и все нещичко ново е измислила, което да е в помощ и да облекчава положенията.

Ирка много се радвам за отказването от палеца - БРАВО НА ЕЛЛА! Аз исках да пиша на Бубката как ние засега се справяме със НЕсмукането на палеца. Преди около 1-2 месеца реших да й предложа биберон преди сън и тя я прие. И досега й я давам преди сън и тя като заспи я изплюва, а през деня не съм я виждала скоро да си смуче палеца. Мисля си, че така е по-добрия вариант - бибата, отколкото палеца. Дано откриете и вие начина за вас за отказване от любимите залъгалки. Жаси и тя беше или е от отбора на палцесмучещите и незнам при тях какво е положението.

Сега ви желая лека нощ и отивам да си сипя една водка, защото ми дойде много тези дни и съм не на ръба , ами незнам вече къде.
Много як купон на форумската сбирка и утре обилен снимков материал.

# 287
  • Мнения: 4 370
Люси,радвам се че Тери е по добре! Много неприятно това с фамилната обремененост.  Sad Пожелавам ви до сутринта да сте напълно здрави и да забравите за болести вече.  Heart Eyes

Надявам се нашите съфорумки - купонджийки да си изкарват добре и да има повече за разказване утре!  Wink

# 288
  • Мнения: 51
Дано Тери бързо да се оправи и да свали гадната температура напълно още тази нощ!
Мерси Люси за съвета да пробвам с биба, ама не работи при нас. Опитвам периодично, но няма успех. Пръст, та пръст. Бибата я възприема като играчка, а и очаква да пусне нещо и почва да се ядосва и сърди като не става. Когато се роди, лекарката му като го видя първия път ми каза предлагайте му постоянно биба, защото е с много силно развит инстинкт за сучене и ще почне да си смуче пръста. Ползва биба около 1 месец и после бам пръста в устата и до тук бяхме, какви ли не биби купувахме като модел и марка белким си хареса някоя, не и не. В същото време е доста привързан към шишето си с вода, казват ми че е заради биберона, но според мен си обича да пие вода /с литри/ и самия процес на пиене го успокоява, а не самото смучене на бибероните. През деня му давам от чаша /но все още бебешка  Embarassed/ и пак си иска постоянно. Та ще видим какво ще правим и аз много се замислям за това мазило напоследък.

Благодаря на всички за хубавите пожелания за 14. Да се изфукам получих много готин подарък - сребърна халка, същата като златната, ама аз си мрънках периодично, че през високосни години трябва сребърни бижута и милото се сетил и ми купил.

Лека и спокойна на всички! Чакаме купонджийките с разкази и снимки!

# 289
# 290
  • София
  • Мнения: 5 079
Момичета, пуснах нова тема.
За срещата снощи мога само суперлативи да сипя. ВСИЧКИ мами бяха много хубави, готини и приказливи.  lalalala Времето ми мина страшно бързо, а душата на къмпанито  Laughing беше, разбира се Гастролът ни от ВТ - Сисата...  Heart Eyes Видяхме и прочутата Прада. Mr. Green
Въпреки, че и Боби (пилето) не и отстъпваше по лафове. Wink
Прекарах супер приятно (не съм снимала, защото апаратът ми не изкарва качествени снимки на тъмно, ама така е, като не съм слушала за нов...), времето ми мина супер бързо, а после с М продължихме в един клуб (нямаше други желаещи да разпускат с нас... Thinking)
Надявам се скоро да повторим, а защо не преди това и с децата да се видим някъде...? Flutter

Общи условия

Активация на акаунт