Празника на виното и любовта, с усмивка среща МАЙската тайфа!

  • 12 946
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 222
Ами да взема да ви кажа едно ДОБРО УТРО!

При нас нищо интересно не се случва...
Снощи направих едни вкусни спагети, пихме вино, гледахме "Гарфийлд" и през цялото това време Никола нямаше никакво желание да заспи, а доста му се спеше.... Само ме привикваше оттатък с разни негови си измишльотини - лъже, че се ударил, че иска вода и всякакви такива...
Като отидох да си легна и аз, заспа на секундата, но е спал пак цяла нощ гол!!!
Та го събудих днес към 10, пък да видим кога ще заспи след обяд и дали въобще ще заспи.

Сега се ровя из сайтове и се чудя какъв подарък да му поръчам на рд на Ники?!?!

Ами колкото и да си човъркам мозъка, друго нищо не мога да измисля да ви пиша, така че ви желая весел и усмихнат ден!  Hug

# 256
  • Мнения: 480
Добър ден от мен!
Снощи пийнахме по едно навън, купихме си книги и подарък на Марти и се прибрахме!

Люба, разбрах че повода за преместването ви не е бил хубав, но понякога е много вярна приказката - всяко зло за добро  Hug

Днес ще ходя до работа и малко ще поостана да се видя с колегите... Ееех, връща ми се вече...

# 257
  • Мнения: 4 215
Здравейте.
Гвен, радвам се, че се разписа. Изглеждаш много променена спрямо предишните ти снимки. А момчетата ти са големи сладури.
Олче, много се радвам за теб Simple Smile На мен вчера хич не ми беше до празнуване. Криси и мъжът ми са цяла седмица сами в къщи. Криси се разболя от ангина и се наложи таткото да го гледа. Вчера бях ужасно уморена от работата. Пазарувах и се прибрах чак в 22.
Бях купила готови неща и вечеряхме. Таткото почна да се гушка, цунка и тн. Но аз не исках нищо. Беше дошъл един колет от редут. И в него имаше секси бельо и докато го пробвах...  Всичко много ми хареса. Криси беше заспал, запалихме свещи и си изкарахме чудесно.
Честита годишнина на bubkata!
Люба, дано всичко да е за добро и да се чувствате все така добре в новото старо жилище.
Момичета, къде беше утрешното събиране и знаете ли наблизо до него място за паркиране?

# 258
  • Мнения: 694
Чета, чета и реших да взема и да драсна някой ред.

Повечето от вас добре са изкарали празника снощи, а аз 40 мин. разнасях снощи Велизар на ръце. Беше изпаднал в някаква истерия докато спеше, накрая го оставих на земята и в седящо състояние заспа. направо незнам какво му беше станало. Така не усетих нищо от празника, а и мъжа не се постара с нищо. Поне можеше едни бомбони да ми купи, а той ми отвърна,че съм била на диета та затова не взел.
Нашето ходене на ясла може да се увенчае с успех. След пет дневно ходене днес е ял, което отказваше да прави и се заиграл с децата. Бях много щастлива като ми казаха лелите. От понеделник ще си пробваме и да спи там, но милото гласа му е ужасно прегракнал от реването.

Отивам да поизчета малко на зад и пак ще се вклюа.

# 259
  • Мнения: 1 733
Здравейте и от мен. Аз влизам да кажа - може би си спомняте разказа ми за последната операция на Калоян и наглият анестезиолог, който за малко не уби детето ми. Е, днес са го арестували в момент на взимане на подкуп....
Обаче после...пак ни се случи идиотщина. Съседите отгоре ни наводниха чисто новия апартамент. А мислехме другата седмица да го застраховаме...Вече съм толкова отчаяна, не разбирам защо от началото на годината само гадости ни се случват...

# 260
  • София
  • Мнения: 429
Даниеле,всеки рано или късно си намира майстора.Дано това,че са го арестували те поуспокои  поне малко.
 Не си мисли лоши неща,след всичките проблеми най-вероятно скоро ще почнат да ви се случват само хубави неща.И аз ти ги желая от все сърце,след нощната лятна буря изгрява слънце.Подготви се за хубавите преживявания Hug

# 261
  • Варна
  • Мнения: 452
И ние като Танчето Арк-ова си спретнахме едни вкусни спагетки, с по чашка червено винце. Макс изяде цяла чиния спагети, плюс едно шише "вино" от негото /сок банан и ягода/  Mr. Green И ние като Страйпърчето, се сдобихме с по едно ларедутско колетче, сякаш поръчано за подарък. А мъжо се прибра рано рано с една огромна кутия шоколадчета "Мерси"  Heart Eyes Предния път като ми купи такива беше като родих Макси, ама тогава не ги и кусах, заради кърмата. Но тоя път....  Crazy ако не се опъпча от шоколада пък на  Mr. Green

Даниеле, дано скоро влезете в положителната фаза  Peace и не се вторачвай в проблемите  Hug

Гвен, радвам се, че се разписа.  Hug Прави го по-често  Hug

# 262
  • София
  • Мнения: 5 079
Преди малко звъннах на Иги да я поканя на срещичката, но за съжаление няма да може да се класира... Имат семеен ангажимент с нейната половинка. Sad
Но заяви, че би присъствала на срещичка с децата, защото много и е домъчняло, а и иска да ги види в "действие", както са интересни сега... Поздравява ви всички.

Кои останахме на линия за в събота? Rolling Eyes Гуспуджата Чемширова е порицана публично пред строя, че само си намира работа и ми се измъква като я сгащя на кю...  Crossing Arms Аз нямам прясно инфо и от безпокойство няма да спя довечера...  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms

# 263
  • Русе
  • Мнения: 526
   Добър вечер!
   Тази вечер гледах по новините за задържания алерголог и си мислех, че това е човека, за който писа и Даниеле! Добре, че са го хванали най-накрая!!! Обаче наводнения нов апартамент... Sad  Хайде вече да се свършва с лошото и само хубави неща да ви се случват, Даниеле Hug Praynig
   Ние вчера вечерта си прекарахме скромно - 3-мата вкъщи, татито ми поднесе ето тази торта:
   http://www.snimka.bg/album.php?album_id=49764&photo=132

   

# 264
  • София
  • Мнения: 429
Чемширова в 15.15 часа се беше качила в автобуса,но още не беше потеглила.Надявам се да е пристигнала жива и здрава и утре да ена линия.
Но заяви, че би присъствала на срещичка с децата, защото много и е домъчняло, а и иска да ги види в "действие
Моето е такова шило,че вече и парка не ми се ходи с него,повече се натоварвам,очите ми са на осем.Очи не само на г..а си трябва да имам,ами и вътре в него.Затова ако има среща с децата трябва обезателно да си взимам и таткото,че поне той е по-спокоен от мен.

# 265
  • София
  • Мнения: 2 671
Даниеле, пада му се на тоя гадняр, че са го арестували! Дано го осъдят, дано!!!

Имар, аз поради тая причина предлагам срещата с мъниците да е в някой приятен детски клуб, където да си поиграят децата, а ние да се видим.

Mimeto78, много ти е хубава тортата!

Моите форумски-квартални дружки също няма да дойдат  - и Юнос и Бубилина имат ангажименти за тая събота вечер  Confused

Гвен, добре се завърнала, липсваше ми из темата, а Съни колко е пораснал  Heart Eyes

Ели, как си, още ли ти призлява?

# 266
  • Мнения: 4 215
По-скоро имам отвратителен вкус в устата и с нищо не мога да го оправя. Покрай работата почти не се сещам за бремеността. Днес вечерта как се изложих, че не съм прочела едни данни, а шефа ми поиска да му ги анализирам.... От толкова много неща не успявам да свърша всичко. но поне главните ги правя.

Момичета, не мога да се ориентирам къде ни е срещата утре вечер. Дано да не вали сняг, за да мога да дойда с колат аи да не притеснявам мъжа ми. Къде е тази пицария?

# 267
  • София
  • Мнения: 2 671
Ели, пицарията е Кривото, на ул. Будапеща 8, зад ЦУМ: http://www.bgmaps.com/map.asp?sid=518840c2726033a51127c7759b3a76 … ame=&size=5x4

# 268
  • Мнения: 4 215
Благодаря и на Руми и на Таня - разбрах къде е Simple Smile До довечера.

# 269
  • София
  • Мнения: 1 877


добро утро!

мимето, много ти е хубава тортата, а вкусна ли беше ?  Wink
аз съм болна момичета, Миа е по-добре, което е важното.

духи и змейко, къде сте?

Общи условия

Активация на акаунт