Отговори
# 255
  • Мнения: 195
marsidi и Jujka, дано по-бързо да приключват нещата, по най-добрият начин.
Марти,Беличка бързо оздравяване на бебоците Praynig
Венера, за хомеопатичното не мога да отговоря, местно пюре мисля към 7 мес. да включа или заек, или пиле. Все още не съм заместила цяло хранене със зеленчуково пюре. За нощното будене.... ooooh! не питай, 3,4,5 пъти. Суква малко и заспива.
Ние се прибрахме от разходка, по време на която носих Вики на ръце Sad Реве в количката и това си е, направо не знам какво да правя вече. Бях решила, че сега като я сложа полулегнала ще и е интересно да гледка и няма да плаче, но не Confused Има ли и друга мама с такъв проблем? Мисля да накарам мъжа довечера да я качи в апартамента и да започна да я слагам в нея, вместо в столчето и', та дано посвикне. Батко и' беше луд фен на количката, той пък там спеше, ядеше, а тя...... .. Е само такъв проблем не съм вярвала, че мога да имам ooooh!

# 256
  • София
  • Мнения: 302
беличка как се справи с тази температура... панадол ли даде.... мерси мерси

# 257
  • София
  • Мнения: 302
диди.... аз имах лятотоедин единствен път... когато бяхме на разходка.... но май го бях прегрял беше му много жега и после целият стана в пъпчици по главичката... беше топло и аз го бях завила.... това беше пърото или второ ни излизане на разходка и от тогава не го навличам кой знае колко...

# 258
  • Мнения: 1 460
Здравейте пак от нас   bouquet
В тази тема успях да се включа два пъти  Mr. Green
Ние днес бяхме на консултация и Али е станал 8кг вече. Направо не можах да повярвам  Whistling И е порастнал с половин см, но според мен педиатърката не го мери хубаво, аз вкъщи се го изкарах порастнал с 3  Naughty Биха му ДТК- то и той дори не заплака този път Grinning На мама героя  Heart Eyes Само почервеня и се напъна, но то вече беше свършило Wink
С хрането продължава да не иска. Днес се опитах да му дам морков с картоф, ама той много гаден. Като че ли повече морков има. Ще си му правя домашен картоф  Hug
За обличането да кажа- вкъщи винаги е с боди с къс ръкав и отгоре някое комплектче или панталон и блузка. Навън като излизаме ако е много студено му обличам боди с дълъг ръкав, панталон блузка, космонавт отгоре или гащеризон и яке. Ако е по- топло му обилач по дебел подплатен панталон и яке. Чорапогащник слагам много рядко. Честно казано не виждам логика чорапогащника да го запарва над памперса. То всичко над памперса може да спарва. Ама знам ли  newsm78 Не съм компетентна  Laughing
За нослето на мен ми казваха че Нисит е много добро, но на нас ни мина от Стеримар-а
За флуорираното мляко- ако майката не е съгласна да се дава, то какво яде тогава детето  newsm78 Според мен в яслата/ градината така или иначе си му дават. И аз несъм съгласна, но като гледма всеки си прави каквото иска в тази държава  Crossing Arms #2gunfire

И нещо друго- Гледах кашите на всички фирми и не знам дали сте забелязали но всички млечни каши, освен Милупа съдържат сухо пълномаслено мляко. Само Милупа е с АМ. Нали прясното мляко се въвежда доста по- късно. Как така го слагат в кашите  newsm78 По тази причина аз се ориентирах към Милупа и ще давам от нея  Stop

Ами засега това се сещам  Wink Чао и лек ден на всички   bouquet

# 259
  • Мнения: 564
беличка как се справи с тази температура... панадол ли даде.... мерси мерси

Да Панадол, въпреки, че доста бавно действа за жалост...Но нали казват, че е най-щадящото децата средство...Абе лудница е бебе с температура  Tired

# 260
  • Варна
  • Мнения: 567
Здравейте!
didisv благодаря, добре сме малкия е добре наддава доста.
За количката това е идеален вариант, може така да свикне да стои!

# 261
  • София
  • Мнения: 302
офффф като го гледам моят син как бута всичко в устата.... дори иска да ми гризе пръста и реве като не му го давам (не ползвам залъгалка)...чакам и аз всеки момент температура за зъби... а ти не виждаш ли отдолу да се подава някой зъб..... дано днес да нямате темп. да спиш защото е наистина кофти

# 262
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356

И нещо друго- Гледах кашите на всички фирми и не знам дали сте забелязали но всички млечни каши, освен Милупа съдържат сухо пълномаслено мляко. Само Милупа е с АМ. Нали прясното мляко се въвежда доста по- късно. Как така го слагат в кашите  newsm78 По тази причина аз се ориентирах към Милупа и ще давам от нея  Stop

Аз за това търся и взимам безмлечни каши. Слагам от нейното АМ в тях.

# 263
Ние се прибрахме от разходка, по време на която носих Вики на ръце Sad Реве в количката и това си е, направо не знам какво да правя вече. Бях решила, че сега като я сложа полулегнала ще и е интересно да гледка и няма да плаче, но не Confused Има ли и друга мама с такъв проблем? Мисля да накарам мъжа довечера да я качи в апартамента и да започна да я слагам в нея, вместо в столчето и', та дано посвикне. Батко и' беше луд фен на количката, той пък там спеше, ядеше, а тя...... .. Е само такъв проблем не съм вярвала, че мога да имам ooooh!
Привет на всички Hug
Didi и ние сме така.При нас проблема е май, че мрази да е облечена и протестира.Разходките са безкрайно реване, ноооо трябва да се излиза.И аз смятам да я повдигна за да вижда и дано има ефект....

# 264
  • Мнения: 4 546
с тия пишки ме разбихте. само нашата ли не е забелена?  newsm78 педи каза, че ако сама не се забелела слд годинката имало кремчета и ако те не подействали чак тогава се ходело на хирург. а уролозите били твърдо против забелването. въпреки, че от както стана на1 месец уж дърпам докъдето може, то нищо не става , въобще не се вижда главичката  Confused

# 265
  • София
  • Мнения: 5 738
Аз взимам само на Милупа млечна бананова и на Хумана безмлечна ябълка и добавям АМ  Peace и да питам Гита колко каша даваш като количестви о колко АМ добавяш newsm78

# 266
  • Мнения: 751
Момичета, благодаря ви Hug,

Взех решение. Ще захраня с месо като навършим 6 месеца или няколко дни преди това, ще погледна пилето на Семпер и заека на Гербер Simple Smile.

Марти, Беличка, да оздравявате скоро Praynig.

Ние още нямаме зъбки, но четох, че това хомеопатично лекарство много помага.

Току що установих, че всички менюта на Хип са със сол/това са месните пюрета/.
Има едно изключение- тиква с картофи и пуешко. Информацията ми е от тяхната книжка"Календар на покупките". Това изобщо не ми хареса, защото бях решила да давам от тази марка пюрета Embarassed.

# 267
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
.... и да питам Гита колко каша даваш като количестви о колко АМ добавяш newsm78


Точно аз не съм критерий, защото всичко е на око. Слагам около 100мл вода+3-3 и 1/2л АМ, слагам и плодово пюре и след това каша до сгъстяване.

# 268
  • София
  • Мнения: 5 738
.... и да питам Гита колко каша даваш като количестви о колко АМ добавяш newsm78


Точно аз не съм критерий, защото всичко е на око. Слагам около 100мл вода+3-3 и 1/2л АМ, слагам и плодово пюре и след това каша до сгъстяване.

Аз слагам 120 вода,каша до сгъстяване  + 2 л ам newsm78

# 269
  • Мнения: 105
Каша от елда има на ХИП. От едно квартално магазинче я купих. Само дето не я яде
Междудругото на хип също има каши с адаптирано мляко. Имам една май беше с банан и праскова. Само нея не съм пробвала дали ще яде.
Но май проблема с неяденето на каша днес беше, че иска да и дам купичката с каша, а аз естествено неискам Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт