Отговори
# 45
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Иви  Laughing ами започвайте да работите по изпълнение на късмета.  Crazy

Бейби Или твоя работа,но аз не бих следвала съвета на педито ти да слагам захар и сол в пюрето.  Rolling Eyes

# 46
  • Видин
  • Мнения: 685
Бейби Или, Hug.
Чудя се кога да го започна. Май наистина трябва първо да се съветвам с педи. Може след нова година когато ходим за Пентаксим 3.
Айде чао за сега. Може после пак да пиша, че кума ми е на гости, а утре имаме събиране на класа. Дано само майка ми се съгласи да гледа Марти Mr. Green

# 47
  • Мнения: 3 388
Maми,
Весела Коледа и от нас на всички   bouquet

Ира, ние сме на смесено - кърма и ам, аз нищо друго не давам. Пробвала съм го с вода- не иска.

Аз захар и сол няма да добавям поне до 1 г.

# 48
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Здравейте и от мен  Hug
Мнооого празници бе, не мога да смогна да купувам подаръци за малки и големи  #Crazy
А на всичкото отгоре съм лепнала гаден вирус и се пазя от патето да не го заразя, ама май без антибиотик няма да се размине. Sad

Ние хапваме само пюренца и за момента сме опитали картоф,морков и тиква. Смятам да му дам и броколи ама от Понеделник натам.Почнахме по препоръка на педито с каша, безмлечна, оризова. Гого изобщо не я иска и толкова е отвратен, като че ли има хинин в нея Rolling Eyes Дали проблема е в кашата или просто не му е време да я давам ?
Голям проблем ми е това захранване...вече се оплетох като пиле в калчища  ooooh!

Дайте ми идея за подарък на 35 годишна бременна жена  Praynig Канена съм на зълва ми на рожден ден ама нищо не мога да измисля интересно. Мислех си за комплект от кремове за бременни мами, ама ....става ли за подарък  Blush

# 49
  • Мнения: 1 554
Хари 77 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА ПОЖАЛЕВАМ ТИ ПРЕДИ ВСИ4КО МНОГО ЗДРАВЕ,ЛЮБОВ, ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ, А НАЙ МИЛОТО ТИ ВЕЧЕ СИ ГО ИМАШ ТВОЯТА ДЪЩЕРИ4КА ВЛАДИСЛАВА  bouquet

# 50
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Хари, честит празник- много радостни мигове с любимите хора ти пожелавам    bouquet

Кики на мен ми изглежда подходящ този подарък. Може и някаква подходяща дрешка за коремчето. На мен на този ми рожден ден, мама ми подари много хубава туника от индийски памук и много я харесах. После като ми порасна коремчето, с голям кеф я носих.  Peace

# 51
  • Мнения: 1 554
ЗА ПЮРЕНЦАТА, аз по4нах с плодови взела съм и зелен4укови, ще го пробвам и от двата вида ще видя кои пове4е му харесват и от тях ще давам за сега Peace

малко снимки и от нас
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4796161 не им ли омръзна ве4е да ме снимат
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4796162 дядо коледа в къщи
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4796163 под елхата
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4796164 още съм под елхата
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4796165 ей тук съм много готин bowuu

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 01:01 от ФранЧеска

# 52
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Ами почти всички, кото питах ми казаха че има вероятност след плодовите Гого да откаже зеленчуковите. Все пак до голяма степен си зависи и от детенце. Педито ми го каза същото. Иначе се бях приготвила с плодови ама нищо....пак ще си ги изпапка скоро. Grinning

# 53
  • Мнения: 82
Хари,Честит Рожден Ден!Бъди здрава,много обичана и щастлива!
Честит Имен Ден на всички именници и малки и големи!Да сте ни живи и здрави!
Херка,честит първи имен ден на Слави!Много да ти е здрав и да го нагушкаш от мен и Мирката!

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 01:54 от sirenna

# 54
  • Видин
  • Мнения: 685
Хари, честит рожден ден. Много здравеи щастие.

Честито и на всички именници

# 55
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Хари, Честит Рожден Ден ! Мноого усмивки, запивки, здраве и любов    bouquet

Честит Имен Ден на всички именници днес ! Да им е свято името и дъъълго да си го празнуват     bouquet

Честит Имен Ден на Слави! Хери, дано малкото ти съкровище расте здраво, заобиколено от вашата любов...и мнооого да те слушка   Heart Eyes  bouquet

# 56
  • там някъде...
  • Мнения: 235
Добро утро от мен   bouquet

Черпя ви с кафенце, за да се събудите по-бързо  Grinning

# 57
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug

ХАРИ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! БЪДИ ЗДРАВА, МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА!


ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ  Hug От здраве да не се отървете!

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 08:25 от mentina

# 58
  • Мнения: 1 069
Вие слагате ли захар??? А картофите как ги разреждате с вода ли?
Мойто педи каза на един средно голям картоф да слагам щипка сол и половин лъжичка захар. Разреждам с мляко и аз на оче, толкова че да стане достатъчно редичко  Peace


Захар, може - в родилния дом водата е подсладена, а и първите дни е желателно да се слага заради жълтеницата. В повечето пюрета я има.

Но солта е хубаво по-късно да се включи - може би някъде след годинката  Laughing

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ХАРИ! ОТ здраве и любов да не се отървеш!


Моя СтаниМърко и баща ми  имат имен ден! Черпя ви по случая!




ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ОСТАНАЛИ!

# 59
  • Мнения: 1 440
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!

ЗДРАВЕ,КЪСМЕТ,ЩАСТИЕ И ЛЮБОВ ДА ИЗПЪЛВАТ СЕМЕЙСТВАТА ВИ!

ХАРИ,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!
ВСИЧКО НАЙ-ДОБРО В ЖИВОТА ДА ТЕ СЪПЪТСТВА!

ЧЕСТИТО И НА ИМЕННИЦИТЕ!!!
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ!

Общи условия

Активация на акаунт