Отговори
# 30
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Аз всъщност каша още не съм давала. На обяд само зеленчуково пюре, всичко останало е мляко.

# 31
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз си останах в къщи,баба ми падна а и високо кръвно та се уплаших като чух как силно се изтропа някъде нещо по стаите Sadдобре,че си бяхме в къщи. Сега не може и да стане, схванала  се е:( оффффффффффф.......... ooooh! Старост,нерадост Confused Rolling Eyes
Бейби,много сте сладки Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 105
Ние се захранихме с картофче, после след 1 седмице вкарахме морковче, а днес за сефте и пюре от картоф, морков и пащърнак. За сега върви нормално, но за кашите и аз се чудя с какви да почна. Голямата и давах бананова на слънчо и от всички други само нея ядеше, а и нямаше никакви проблеми - обриви, храносмилателни и тн.Сега се чудя. Да не говорим, че повечето пюрета готови нещо не ми харесват за бебе под 6 месеца newsm78

# 33
  • Мнения: 82
Честита Коледа мили мами!Бъдете живи и здрави,много усмивки и щастие да стоплят сърцата ви,нека всички любими хора около вас бъдат заобиколени от любов,топлина и радост!
Имам въпрос:Моя маймун не харесва нито картофеното пюре,нито морковите,а пък за смес и дума не може да става,за да не го ядосам и да не иска изобщо да яде реших да му спра яденето на пюре до началото на януари,но не знам с какъв зеленчук да започна.Бихте ли ми дали идея за нещо различно от морков и картоф?

# 34
  • Мнения: 4 546
Сирена, тиква и тиквичка също се водят зеленчуци, тиквата май се харесвала от повечето бебета  Thinking броколите също са подходящи, ама не се харесвали особено много
Гита, как презеняш по колко мляко да слагаш?
Димяни, кофти работа, дано бързо се оправи баба ти   bouquet

# 35
  • Мнения: 564
ВЕСЕЛА КОЛЕДА

Най-прекрасни пожелания за вас и мъничките слънчица!

# 36
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353

Гита, как презеняш по колко мляко да слагаш?


На оче  Wink

# 37
  • Видин
  • Мнения: 685
Димяни, много е гадно това с баба. Дано се оправи по бързо Praynig
Абе гледам вие вече сте захранили с каши. А ние сме само със прясно изцеден сок и кърма. Може от нова година да започна. Имам тиква и мисля да сваря и да пасирам и да я замразя. Вие слагате ли захар??? А картофите как ги разреждате с вода ли?

# 38
  • Мнения: 26
Да питам,майките които са на адаптирано и смесено хранене и вече захранват,давате ли вода или чайче някакво на бебето,имам чувството,че вече сигурно е жаден,вчера му направих чай от копър и анасон и изпи 100мл наведнъж...
Вие какъв чай давате и какъв може за 5 месечно бебе...
Иначе ние днес бяхме много нервни,само крещи,и ги бута тия ръце в устата настървено да чеше и да хапе,мятка се в ръцете ми,какво е такова нервно това мойто дете,може да е от зъбите,айде да избиват,че е ужас... Embarassed
За каши и на мен педиатър ми каза 2 пъти в седмицата да не напълнява много,каза че може бананова от 5  месец,макар че на кутията пише дори от 4.

# 39
  • Мнения: 1 456
А то всъщност какво е млякото в тези каши?  newsm78

Млякото е адаптирано. Онзи ден гледах от кашите на Милупа и в съдържанието пише сухо адаптирано мляко. И аз се чудех защо не трябва да е млечна кашата  newsm78 . Аз дадох на Али на Бъдни вечер малко тиква- две зрънца  Heart Eyes Хич не я хареса и много се мръщи. Това беше само да си начеша крастата че ми се искаше да го пробвам вече, но сега спирам до средата на януяри поне и тогава ще му давам морков  Grinning ДЗано да го хареса.
А сега като съм му дала тиква брои ли се че е захранен с тиква и после направо мога да му дам тиква с нещо си или заради малкото количество и дългия период между храните няма да се брои  newsm78 Вярно голямо объркване е с това захранване  Laughing

# 40
  • Мнения: 1 069
ВЕСЕЛА КОЛЕДА и от НАС! Много ЗДРАВЕ желая на всички!

СТРАХОТНИ СНИМКИ, НЕВЕРОЯТНИ БЕБЕТА и прекрасни МАМИ!!!!!!!!!


МариЕТА  Hug

# 41
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 Grinning

# 42
  • Мнения: 243
Вие слагате ли захар??? А картофите как ги разреждате с вода ли?
Мойто педи каза на един средно голям картоф да слагам щипка сол и половин лъжичка захар. Разреждам с мляко и аз на оче, толкова че да стане достатъчно редичко  Peace


А сега като съм му дала тиква брои ли се че е захранен с тиква и после направо мога да му дам тиква с нещо си или заради малкото количество и дългия период между храните няма да се брои  newsm78 Вярно голямо объркване е с това захранване  Laughing

Според мен не се брои това  Naughty

# 43
  • Мнения: 3 595
познайте какво ми се падна от баницата  ooooh!  smile3504

# 44
  • Мнения: 116
познайте какво ми се падна от баницата  ooooh!  smile3504
от колко пъти?  Mr. Green  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт