Отговори
# 60
  • Мнения: 116

HARI77, бъди много здрава, щастлива и обичана!

ЧЕСТИТО И НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ ДНЕС! СЪС ЗДРАВЕ СИ НОСЕТЕ ИМЕТО   bouquet
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА И НА ЕММА, РАДОСЛАВ И ДАНАИЛ  Hug

# 61
  • Earth
  • Мнения: 1 952
ДОБРО УТРО !

Ето идва и кафетооо




А сега и закуската ( въпреки, че след тези празници изглеждам отново  бременна  Crazy



а ето и десерта


# 62
  • София
  • Мнения: 5 734

Хари,честит рожден ден миличка  Hugда си жива и здрава!  bouquet
Честит имен ден на всички празнуващи!  bouquet

# 63
Една свещичка повече гори, една сълза в очите ти блести. Не си с година остаряла, ти просто повече си помъдряла!
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН     ХАРИ
Какво да ти пожелая?Крастотата си я имаш.Щастието ти е в сърцето.Ум?Този ти е достатъчен, за да живееш така, както искаш. Любов?И нея вече имаш, щом всички около теб те обичат.Вярвай в себе си и крачи уверено по пътя на живота!Бъди непозната за да си интересна.Бъди недостъпна за да си желана!Ако говорят нещо лошо за теб-не се ядосвай. Щом говорят значи завиждат, а щом завиждат, значи има за какво. Знай си цената, но не се продавай!Работа сякаш се нуждаеш от пари!Обичай сякаш никой никога не те е раранявал.Танцувай сякаш никой не те гледа! Пей сякаш никой не те слуша!Живей така сякаш на земята е РАЙ!         love001        newsm59        newsm51

# 64
  • Враца
  • Мнения: 173
Леле разплаках се. Танче  newsm51 newsm51 newsm51
Момичета много благодаря за пожеланията  newsm51
Ето да почерпя, от онзи ден тренирам да слагам вкусотийки  Mr. Green


# 65
  • Видин
  • Мнения: 685
Вие слагате ли захар??? А картофите как ги разреждате с вода ли?
Мойто педи каза на един средно голям картоф да слагам щипка сол и половин лъжичка захар. Разреждам с мляко и аз на оче, толкова че да стане достатъчно редичко  Peace
Захар, може - в родилния дом водата е подсладена, а и първите дни е желателно да се слага заради жълтеницата. В повечето пюрета я има.
Но солта е хубаво по-късно да се включи - може би някъде след годинката  Laughing
Знам че може да се дава захар, но също така съм чувала, че като свикнат да ядат със захар и после много трудно приемат другата храна. За това исках съвет  bouquet
Хари, заплювам си ягодите bowuu

# 66
# 67
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
hari_77

на всички, които носят имена, празнуващи на днешния ден!!!

ptigra
, ако не беше ти, въобще нямаше сигурно да се сетя, че днес Емма навърта 5м. Благодарско! И почерп:

# 68
  • Мнения: 18
Привет на всички  Hug
Влизам набързо, за да ви честитя Коледата  Hug  и всички лични празници, за които не съм прочела още   bouquet
Сестра ми си дойде за празниците от чужбина и прекарвам кажи-речи целите дни при нея. Надявам се днес да успея да изчета старите темички, които съм пропуснала през последните дни.

Колко обичам това време на годинатаааааааааа   madnoel

# 69
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден мила Хари!
Честит Имен Ден на всички именници!
Честито месече на порасналите бебчета!


Смешно ви е на вас, но предисторията е, че в свекъра ми два пъти съм теглила бебе и първия път се роди Елито, а втория Боби Mr. Green Отказах да ям парчето си и им го оставих. А при тях е сложна тя иска още едно детенце, а той не. Тя е изяла половината от парчето ми. Очаквам да разбера дали мъжа ми няма да си има някое братче или сестриче  Joy

# 70
  • Мнения: 229
Честит рожден ден Хари !!! Много здраве и усмивки   bouquet
Честит имен ден на именниците !!! И те да са живи и здрави   bouquet
Честито на бебоците, които днес закръглят месеците !!!   bouquet

Аааааа............ и много благодаря за почерпките. Много вкусно изглежда всичко  Wink

# 71
  • София
  • Мнения: 1 375
Честит рожден ден, Хари - много щастие, любов, здраве и радост ти желая!   bouquet
Честит имен ден на всички именници!
За кашите - нашата гастроентероложка ни препоръчка също безмлечни и безглутенови, а именно оризовата на Милупа, оризова или ориз и царевица ни Фризокрем и ябълкова на Хумана. Аз пробвах оризовата на Милупа да дам на Вики, ама тя хич не я хареса, ама за сметка на това ябълковата на Хумана и се услади много, така че явно моете дете обича по-сладки неща, щото тя и пюренца по-сладичка, в които има тиква и моркови харесва, а на броколи примерно се мръщи.

# 72
  • Мнения: 361
Добро утро или Добър ден, незнам вече Grinning

Хари, честит рожден ден!Бъди здрава, усмихната и винаги така красива. Heart Eyes

Честито и на всички именници  bouquet

Тонка, хубава работа.Дано бабка се оправя бързо, че и без това май ти идват в повече вече нещата Heart Eyes

Арвен,за захранено се счита детето, когато заместиш едно ядене с пюре.Откъслячно даване на пюре не се брой.

Ние днес сме на консултация и на боцкане с последния Пентаксим.Стискайте палци педи да не се кара, че сме много дебели.

Айде, после ще се отчета Party

# 73
  • Мнения: 1 380
Весела Коледа на всички!!!
Честито на Стефките и Стефановците.  bouquet
Аз имам 2-ма имениика, майка е Стефка а татко Стефан.  Wink
Моят късмет от баницата беше ЗДРАВЕ.Всяка година тегля здраве.......
е Иви може жената да и се иска бебе бе....... Mr. Green

Последна редакция: чт, 27 дек 2007, 11:39 от sladkish4e

# 74
  • Мнения: 1 900
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ХАРИ, МНОГО ЗДРАВЕ И УСПЕХИ hbday
ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ!
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА ЕММА baloni

Дамяни много неприятна случка. Sad
Ние вода със захар пихме само в родилния дом, педито ми каза да не я подслаждам в къщи.
Сол знам че не се слага.
За захранването, ние почнахме със плодови пюрета, ябълка на Хип, влюби се в нея, пробвах да му дам круша, запва но не му се ослажда толкова. bowuu За сега хапваме веднъж на ден, сутрин в 10,30.
Хайде отиваме да се храним Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт