Елхичке, елхичке я сега изгрей, АВГУСТинче да се смей

  • 8 898
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • UK
  • Мнения: 1 351
NellyDi ти къде се покри  newsm78 всеки ден си мисля за вас  Hug Липсваш ни да знаеш  Peace  bouquet
  Hug за сладурите  Hug

# 271
  • Мнения: 1 900
smile3532 smile3532 smile3532 rotfImbo rotfImao #Silly smile3538 newsm19  Stuck Out Tongue Closed Eyes smile3540

 Да знаете имала съм стаж в Психо Диспансера така, че ако някой има нужда от помощ да свирка  newsm19
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao nazemiata Joy

# 272
  • Мнения: 1 554
НелиДи хайде бе мацко къде се изгуби Hug

# 273
  • Мнения: 1 554


 Да знаете имала съм стаж в Психо Диспансера така, че ако някой има нужда от помощ да свирка  newsm19

Аз, мога да заевя 4е не съм за там Joy

# 274
  • UK
  • Мнения: 1 351


 Да знаете имала съм стаж в Психо Диспансера така, че ако някой има нужда от помощ да свирка  newsm19

Аз, мога да заевя 4е не съм за там Joy

 Да бе теб та знайм  Joy

# 275
  • Мнения: 116


 Да знаете имала съм стаж в Психо Диспансера така, че ако някой има нужда от помощ да свирка  newsm19

Аз, мога да заевя 4е не съм за там Joy

 Да бе теб та знайм  Joy
не се знай. скоро може и да ви приберат

# 276
# 277
  • Мнения: 243
Ей голяма  забава падна тука  argue Stuck Out Tongue Winking Eye ppp smile3537 smile3538 newsm77 newsm19
Ако продължаваме така, може всички да се подредим с другарче за ръчичка и с бодра песен и балетна стъпка да тръгнем и ние към психото  Mr. Green

абе, от де ги вземате тея новите картинки  newsm78

# 278
  • Мнения: 243
hipp  за Йодасепта 1:10, зависо какво количество искаш да се направиш. Примерно в едно шише от мин вода половинка можеш да сложиш една част йодасепт и 10 части вода и да има да се гъргариш поне 2 дена ( по 4-5 пъти на ден )  Peace

# 279
  • Мнения: 564
Теди, радвам се мила, че не е нищо страшно  Hug
ФфффранЧчческа Drunk  
Аз подпийнах доволно и мисля да лягам

И утре сутрин на кафенце !!!
А па за тези дето са за психодиспансера яяяяяяяя  

# 280
  • Мнения: 82
Привет!
Ние днес ходихме при едното ни педи и се консултирах за захранването,от утре мятаме зеленчуковите пюрета с Мирката-ухаа нямям търпение! smile3508
Утре вече сме си на същинска консултация,за да ни мерят и теглят,но третия Пентаксим ще остане за през януари!
Моля мамите вещи по въпроса за този нов Аптамил да ми разяснят какъв е този НОВ Аптамил,ние досега хапвахме Аптамил AR+Аптамил 1,но от днес сме вече на AR+ Аптамил 2.Аптамил комфорт ли имате предвид,нещо не разбирам!
И още един въпрос,педи днес ми каза като заместя изцяло обедното хранене да давам по 140 г пюре,това не е ли много???

# 281
  • София
  • Мнения: 5 738
Веселбичка  smile3532 newsm08
Бейби,емотиконите ги има под тези които ти излизат като пишеш има [oще]
Лека и до утре! smile3524
Бейби  newsm19 с тази стъпка може и по 3  newsm62

# 282
  • Видин
  • Мнения: 685
Ей, какъв купон сте си заформили в тези късни часове. smile3501
И аз си лягам и обещавам утре да си наваксам пропуснатото. Ей много ме зарадвахте с тези веселби. 202uu
Айде лека нощ от мен Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 243
Димяни 
Верно може и по три, ама защо трябва да е така

# 284
  • София
  • Мнения: 5 738
sirenna,има нов Аптамил да Peace
Аптамил 1 е но е за бебчета от 0 до 6 месеца и се води Имунофортис като има нови добавени неща! Самата консистенция е различна и единственно по хубаво е,че се разтваря по лесно,но за мен стария беше по добър!
За пюрето и заместването на обедното хранене никак не е много 140 г. Peace Hug
Бейби Kissing Heart  love001

Общи условия

Активация на акаунт