Елхичке, елхичке я сега изгрей, АВГУСТинче да се смей

  • 8 900
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 222
Здравейте набързо!

Аз се оправям, дано Мимсатчето наистина да познае и утре като се събудя да съм като чисто нова. Оказа, се че кашлицата е на алергична основа, та сега други хапчета и бабини лекове. Дано да се оправя и да успея да дойда на срещата, иначе ще ми е много, много кофти. Но преди всичко трябва да съм здравичка, за да се видим!

Спокойна нощ!  Hug Hug Hug

# 241
  • Мнения: 1 554
СНАЖАНКА ли си имаме Joy

Валерия 4естито ви стол4е може ли снимка Mr. Green

ПИВАНОВА бързо да оздравваш Peace

# 242
  • София
  • Мнения: 5 738
Ребус,аз давах по 30 гр. 10 дни след като захраних 2 пъти на ден!
Имаме снежанка само и джуджетата да не дойдат,че ще стане таркало  madnoel People Santa Close-mas: smile3508

# 243
  • Мнения: 1 380
Виж Ани(ме4е плюшено), по принцип не сме настроени лошо към никого, но искаме само да не се заяждаш и да не обиждаш. Явно в този форум ще сме с теб: love forewer.... така, че за да е мирно, тихо и да няма обаждане на модератори, ти ще си пишеш, ние ще си 4етем и ако можем ще ти помагаме, но само без обиди, "дремещи пеперуди" и тем подобни. Hug
dani sto извинявай 4е те заподозрях. Добре дошла в отбора на августинките. Hug

# 244
  • Мнения: 116
Имаме снежанка само и джуджетата да не дойдат,че ще стане таркало  madnoel People Santa Close-mas: smile3508 [/color]
дано като влезем в новата година си тръгнат с дядо мраз/коледа, че .... бедна  им е фантазията  #2gunfire

# 245
  • Варна
  • Мнения: 567
И да имам това не ти влиза в работата!!!! Whistling
И защо толкова ме следите,живей те си живота и без това имам мАного друга работа освен тази да ви слушам забележките!!!

Ама защо си толкова рязка, нали сме тук да се подкрепяме и да се изслушваме! Ако имаш нужда от помощ ние сме на среща!

# 246
# 247
ОК ,съгласна,просто много се подразних,че ме нарекохте ЛУДА,при положение,че компа ми зацепи и по грешка изтри чужди албуми!
За това форевър не е така винаги мога да спра да пиша!!!Споко не съм лепка,но и не съм луда иначе щях да съм на топло в лудницата ooooh!

# 248
# 249
  • Варна
  • Мнения: 567
Франческа кажи от какво имаш нужда, излей си душата  Laughing

Между другото ако може и не се натрапвам ще ме вкарате ли и мен в скайпа??

# 250
# 251
  • Мнения: 1 216
ОК ,съгласна,просто много се подразних,че ме нарекохте ЛУДА,при положение,че компа ми зацепи и по грешка изтри чужди албуми!
За това форевър не е така винаги мога да спра да пиша!!!Споко не съм лепка,но и не съм луда иначе щях да съм на топло в лудницата ooooh!
Аз съм от доста спокойните и търпеливи хора и мисля че скоро подобен вид общуване ще ми дойде в повече.  А това е доста показателно...

# 252
  • Мнения: 1 380
снежна, какъв е тоя скелет във подписа ти???? Много е зловещ! Я да го махнеш ако обичаш....щото ме депресира....моля.........те....... newsm78
Валерия много хубаво стол4е......гледам 4е бебе седи в него...а ще накарам и моето да го сглобят, явно ве4е може да седят децата в него.

# 253
# 254

Общи условия

Активация на акаунт