Елхичке, елхичке я сега изгрей, АВГУСТинче да се смей

  • 8 897
  • 291
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 900
Валерия много хубаво стол4е......гледам 4е бебе седи в него...а ще накарам и моето да го сглобят, явно ве4е може да седят децата в него.
Столчето е с няколко позиции на облегалката, в момента съм го сложила в най-полегналата, на малкия му е добре. Също като в коша за кола така стой. Иначе знам, че столчетата който нямат различни позиции на облегалката не е добре да се ползвата преди 6м., затова взехме такова.  Peace
И аз искам да чата в скайпа с вас, но в момента използвам фирмения скайп на мъжо Rolling Eyes, дано скоро му остане време да ми направи мой, че мен хич ме няма в тоя скайп. Пък тогава ако ме искате  Stop

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 21:26 от valeria.k

# 256
  • Мнения: 998

 Joy Joy Joy

Ехх тия компюри бееее, сложна техника, само се бъгват  Outta Joint

И аз искам в скайп, плииииииз!

# 257
  • Варна
  • Мнения: 567
 За столчето аз още се двуумя дали да е пег перего или на чико!

# 258
То има ли разлика м/у двете и каква???Чудя се дали да взема такова,че отдавна се захранихме,има едни ги гледах стават и на голям стол,дървени ,много красиви,но нз кога ще имам път към София,може след Коледа,защото и без това ще посрещам брата на летището.

# 259
  • Мнения: 1 380
Валерия много хубаво стол4е......гледам 4е бебе седи в него...а ще накарам и моето да го сглобят, явно ве4е може да седят децата в него.
Столчето е с няколко позиции на облегалката, в момента съм го сложила в най-полегналата, на малкия му е добре. Също като в коша за кола така стой. Иначе знам, че столчетата който нямат различни позиции на облегалката не е добре да се ползвата преди 6м., затова взехме такова.  Peace
И моето с няколко позиции, даже имало функция люлка, ама няма кой да го сгоби...........

# 260
  • Мнения: 1 900
Валерия много хубаво стол4е......гледам 4е бебе седи в него...а ще накарам и моето да го сглобят, явно ве4е може да седят децата в него.
Столчето е с няколко позиции на облегалката, в момента съм го сложила в най-полегналата, на малкия му е добре. Също като в коша за кола така стой. Иначе знам, че столчетата който нямат различни позиции на облегалката не е добре да се ползвата преди 6м., затова взехме такова.  Peace
И моето с няколко позиции, даже имало функция люлка, ама няма кой да го сгоби...........

И ние бяхме харесали това с люлката, но имаше само в Хиполенд и то беше одраскано на плота. Казаха че нямат друго и че вече такива не се внасят, отидох в представителството на Пег Перего и те потвърдиха, че този модел повече няма да се внася. Та затова взех това. Аз щях да взема и онова от Хиполенд, но мъжо като се заяде, че не го ще одраскано. Crossing Arms Mr. Green


 Joy Joy Joy

Ехх тия компюри бееее, сложна техника, само се бъгват  Outta Joint

 
Mr. Green
Ето ни днес на разходка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=189228&photo=104
Мъжа ми е решил за коледа вместо подарък да ми плати ваксина против рак на шийката на матката, някой от вас знае ли подробности, май по-дорбе да се поровя в нета, някъде във форума бях видяла подобна тема newsm78

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 21:52 от valeria.k

# 261
  • Мнения: 564
Валерия страхотен албум СнЕЖНИЯТ 4овек е МНОГО ГОТИН, а Божидар  е голям сладур
вси4ките бебоци много са пораснали Peace

 на ДАНИ и ХРИСТО

Бели4ка дове4ера
НА ПИСАХ ТЕ ЛИ ПИСМО ДО ДЯДО ВИ КОЛЕДА? АЗ ОЩЕ НЕ ,НО ЗНАМ КАКВО ИСКАМ Blush
Вале,
Часа  и мястото
 са известни , матРяла - всеки сам си го набавя


П.С Бе к'ъв е тоа снеговалеж бе,?!  ........

Последна редакция: пн, 17 дек 2007, 21:40 от beli4ka

# 262
  • Мнения: 494
КУ-ку КУ-Ку леле лошаВа работа newsm65

# 263
  • Мнения: 564
Теди, какво стана с главичката на Дани? Мина ли?

# 264
  • Мнения: 494
Това е уж веничка, педи каза да я маха с троксевазин ,но ще изчакам още няколко дни и ако само не спадне тогава ще я мажа. Троксевазина е за раширени вени и аз съм малко скептично настроена и не смея да я мажа. Общо взето не е страшно.

# 265
# 266
  • Мнения: 1 900
Това е уж веничка, педи каза да я маха с троксевазин ,но ще изчакам още няколко дни и ако само не спадне тогава ще я мажа. Троксевазина е за раширени вени и аз съм малко скептично настроена и не смея да я мажа. Общо взето не е страшно.
Дано да ви мине бързо Praynig Peace

# 267
  • Мнения: 1 069
Здравейте момичета, приятно ви изкарване на купона. На мен много ми се искаше да дойда, но баткото ни е болен - а не посмях да се запиша, защото от 2 години насам винаги след рождения му ден - боледуваме. Имам подозрения в едно детенце, но не смея да кажа на никого (винаги е суполив от както се е родил).

# 268
  • Мнения: 494
Кви са тея скелети беее , това е депресиращо и подтискащо!

# 269
  • UK
  • Мнения: 1 351
 smile3532 smile3532 smile3532 rotfImbo rotfImao #Silly smile3538 newsm19  Stuck Out Tongue Closed Eyes smile3540

 Да знаете имала съм стаж в Психо Диспансера така, че ако някой има нужда от помощ да свирка  newsm19

Общи условия

Активация на акаунт