Лесни, вкусни и икономични кексчета в чашки

  • 62 051
  • 273
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 542
Много добре. Получи се превъзходно! АЗ съм велик кулинар! Владея кекс!! Flutter
Малко залепнаха леко за алуминиевата чаша, но с клечката за зъб отлепих и в чиния наредих.
Предизвиках изумление, получих и възхищение!
Мерсим!  bouquet
То стихове и чудо Laughing, чак и аз се навих  Heart Eyes

# 46
Браво Pepika, много добре изглеждат кексчетата.
А пробвала ли си не шоколадови а например ягода ili
някакъв друг плод.

# 47
  • Мнения: 1 283
Браво Pepika, много добре изглеждат кексчетата.
А пробвала ли си не шоколадови а например ягода ili
някакъв друг плод.
Много обичам ягоди ИЛИ сладко от ягоди, не съм се сетила. Тези ги направих със сладко от смокини, но те паднаха на дъното и не се виждат.

# 48
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Блонди, Блонди, все ме изненадваш!  Hug

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Ето ги и моите:
http://images22.snimka.bg/004625192.jpg


Само се чудя,вътре как трябва да са newsm78Моите останаха не точно течни,ама едни такива...ох незнам как да обясня Embarassed
Като сурови са,а се пекоха 50мин на 160градуса Rolling Eyes

# 50
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Блонди, превъзходна рецепта  bouquet

# 51
  • Мнения: 27 524
jorjito, изпечени трябва да са, проверяваш с клечка за зъби, да спре да лепи. Отвътре стават леко шуплести. И са по-хубави студени, стягат се, може би горещи си ги пробвала?  Thinking

bigsy, стават абсолютно с всякакво сладко  Simple Smile Баща ми бучка и орехчета вътре.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 1 858
jorjito, изпечени трябва да са, проверяваш с клечка за зъби, да спре да лепи. Отвътре стават леко шуплести. И са по-хубави студени, стягат се, може би горещи си ги пробвала?  Thinking


Проверих с клечка,не лепнеше.наистина ги пробвах докато бях горещи Embarassed
Пуста лакомия. BlushСлед малко пак ще ги пробвам,вече истинаха Peace

# 53
  • под тепетата
  • Мнения: 9 302
Благодаря и аз! Моите формички са по-малки и излезнаха 24 мъфинчета.Половината направих с парченца шоколад,другата половина - с какао и стафиди.

# 54
  • Мнения: X



Само се чудя,вътре как трябва да са newsm78Моите останаха не точно течни,ама едни такива...ох незнам как да обясня Embarassed
Като сурови са,а се пекоха 50мин на 160градуса Rolling Eyes


Поначало сладкиши, които са само със сода стоят като мокри и изглеждат недобре опечени, но всъщност не е така. Wink

# 55
  • Мнения: 1 526
Блонди, ще ги бъркам!
Твойте рецепти са на почит в къщи, особенно милото все пита дали няма да врътна браунис- обожава ги.
Имам силиконови формички ще станат идеални!

# 56
  • София
  • Мнения: 3 679
Зарибих се - ей сега ще ги метна и аз  Simple Smile

# 57
  • софия
  • Мнения: 376
аз да попитам,че съм се наканила да ги правя,мога ли да заменя сладкото със  шоколад,че малкия не обича сладка и на парченца ли да го сложа

Можеш, по-назад Кампари май писа, че с парченца шоколад ги е направила и са станали. Аз и с мед съм ги правила, също е вкусно, но доста по-различен става вкуса.
мерси,направих ги станаха много вкусни,но шоколада се залепи за дъното,ометоха се за нула време

# 58
  • варна
  • Мнения: 1 830
Днес и аз ги направих - станаха страхотни  bouquet.Половината направих с шоколад, а другите с банани.Не слагах сладко Wink

# 59
  • Варна
  • Мнения: 1 858
Студени са много вкусни Peace
Грешка беше че ги кусах,още докато бяха горещи Crazyсложиш им сладко от ягоди,но другия път ще сложа някое с цели парченца плодове Peace

Блонди  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт