Капсули за отслабване или номера на китайката - 7

  • 20 142
  • 181
  •   1
Отговори
# 135
  • Варна
  • Мнения: 63
Благодаря   bouquet

# 136
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Охххх!

# 137
  • Мнения: 13
Такаааа Simple Smile този който не се чувстват добре от тях, нека не ги пие Peace Аз се чувствам отлично затова нямам намерение да се отказвам от тези капсули. Зададох съвсем елементарен въпрос: "Действат ли капсули които се продават в синя опаковка?" Не ме интересува в коя страна са забранени, нито мненията на разни професори Stop

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 10:40 от p_kaneva

# 138
  • София
  • Мнения: 618
Здравейте момичета, миналато година с тези капсули свалих около 15 кг. и съм много доволна от тях  Grinning Като се има предвид, че поради финансови причини и глупостите на Нова телевизия ги пих с доста прекъсвания са си направо вълшебни. Понеже се сетих, че идва лято, та реших отново да ги почна. Отивам днес в китайският магазин на Пиротска и О Чудо!- розовите били свършили, имали само сини ooooh! Пита ме продавачката от колко време пия капсулите и като разбра за моята едногодишна одисея, веднага ми набута сините (по състав, цвят и прочее глупости, са същите като розовите, само че са в синя опаковка Thinking и струват 23 лв.) с тезата, че е крайно време да мина на тях. Някой, ако ги е пил нека сподели дали имат същия ефект, иначе отивам на Пиротска и ще ги окитайча всичките в едно с шефа #2gunfire
Аз също си купих от новия син вариант. Не виждам разлика от действието им освен тези 4 лв отгоре и с глупави подаръци към тях. Аз обаче и розовите и сините пия по една на ден. Единия ден жълта, другия ден зелена капсула. Тия глупости които говорят в магазина, че който пил розови вече не му действат не им вярвам. Просто на розовите свърши срока на годност и ги продадоха останалите количества на друг китайски магазин. Първия от към пазара. Там ги продават като преоценени мисля, че ми казаха 17 лв.

# 139
  • Мнения: 1 685
 TiredДа ама сините са по 2х10 капсули май,а розовите 2х12 Thinking
А явно по това диетично време на годината винаги се получава дефицит на капсулите-ако се поровите в старите теми ще видите че е имало и други такива"дупки" във вноса Crazy

# 140
  • Мнения: 13
Между другото и във Варна няма розови.Вчера взехме сини,защото два месеца нямало да внасят розови(според продавачката).А какво значи "крайно време е да минеш на сините"?

Представа си нямам какво означава Laughing Това беше "експертното" мнение на продавачката в магазина #Crazy

# 141
  • Мнения: 5
 Shockedпоследният път и на мен ми продадоха от тези сини капслули уж същите, страничните ефекти са същите  newsm78 продължавам да свалям, но казаха че скоро няма да има розови   Rolling Eyes  12 капсули са вътре  за 23 лева .От Пиротска.
 Peace не искам да натрапвам мнение, но ако някой се интересува от нашумялото скандалоно "откритие" на сибутрамин  в подобните хапчета Ли Да нека погледне темата и за тях  Stop

# 142
  • Мнения: 959
здравейте и от мен, и аз от 2 дни пия прословутите хапчета защото имам едни 5-6 кг. които тряно са се настанили в тялото ми и не искат да си ходят, но моите ми ги донесе един познат - 10  капсули за 20 лева, т.е. едната капсула излиза 2 лева (каза че по аптеките били 1 капсула - 4 лева), но не питах кои точно аптеки предлага но както и да е. Опаковката незнам каква е, защото би и донесе без опаковка и упътване, опаковани са по единично във фолио и всяка една капсула е запечатана. На самото фолио на всяка капсула си пише името и и срока на годност. Моите капсули се казват Дай-Дай Ям (до колкото прочитам, защото е на английски). В гутъла нищо не ми излезе за тях, този който ми ги донесе ги пие вече 3 мес.без прекъсване и каза че се чувства перфектно наистина е отслабнал доста, но има още да сваля (той е таксиметров шофьор и работи по 12 часа зад волан). Самата капсула е зелена и се пие само сутрин, симтомите са сухота в устата (но при мен беше само първият ден и то само да няколко часа след като я изпих, през ноща нямаше и помен от сухотата), каза че може да ти стане студено и да вдигнеш малко температура (37 - 37,2 градуса), но това е защото метаболизма ти се засилвал и за това (поне това ми обясни) - за сега аз Т не съм вдигала, каза още че може и да не мога да заспя - но при мен е точно обратното спя по-дълго време, даже снощи спах и на обяд (което при мен никога не се е случвало), и ти притъпява апетита (за два дни съм изпила само 1 активия и то със зор - просто нищо не ми се яде и не искам да слагам в устата) Та това е в общи линии - били на билкова основа.
Ето и резултата ми за два дни - кг. -1, обиколка от талия -2см, от ханш и бедро по -1см.
По принцип съм висока 1,60 и преди да започна да ги пия тежах 57кг. Ще давам редовен отчет за състояние и свалени кг. и см. на всеки 2 дни.

ПП. Извинявам се за дългия пост, но трябваше да обясня подробно  Hug

# 143
  • Мнения: 959
така ето и резултата след 7 дни - кг.-4, талия -6 см, ханш -4 см, бедра -2 см
След 3 дни свършвам първата опаковка и пак ще пиша  Peace

ама то само аз си пиша  Mr. Green ехо китайки къде сте  Simple Smile

# 144
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ти от кой пиеш?

# 145
  • Мнения: 39
 StopЗдравейте,поздравления за постигнатите резолтати.  newsm78 Искам ако има някой от Пловдив да ми каже от каде да си ги купя,4е аз съм от Стамболийски и тук ги няма.Много ми трябват и аз имам едни 6-7 килограма за сваляне,а лятото вече дойде.  Praynig

# 146
  • Мнения: 959
прочети първият ми пост - капсули се казват Дай-Дай Ям

# 147
  • Мнения: 1 685
StopЗдравейте,поздравления за постигнатите резолтати.  newsm78 Искам ако има някой от Пловдив да ми каже от каде да си ги купя,4е аз съм от Стамболийски и тук ги няма.Много ми трябват и аз имам едни 6-7 килограма за сваляне,а лятото вече дойде.  Praynig

 PeaceВ Пловдив можеш да ги намериш в диетичните магазини-единия за който се сещам-на Гладстон-малко след дома на Техниката/бившия Laughing/-скоро гледах там-има няколко вида а тези за които по принцип е темата-в розовата опаковка нямали внос-имаше само от синята опаковка-вече по 2 по 12 броя/преди сините бяха 2 по 10/  но цената им вече е 28 лв ooooh! #Cussing out

# 148
  • Мнения: 217
Виждам,че вече сте отслабнали  Mr. Greenи не пишете,но аз от утре ги започвам,и наистина ми е невъзможно да прочета всичко,тааа,ако случайно някой разглежда темата,Моооля,напишете в телеграфен ред,какво друго се взима с тях,някъде четох аспирин  .Ако има и друдо важно за здравето ще съм много благодарна  bouquet

# 149
  • Мнения: 13 512
най-важното за здравето е изобщо  да не започваш да ги пиеш.

Общи условия

Активация на акаунт