Готварска печка-съвети, препоръки

  • 48 200
  • 63
  •   1
Отговори
# 60
  • 7800
  • Мнения: 243
А някой може ли да ми каже нещо за фурна на газ? Например, има ли съществена разлика между готвене на газ и на ток (във фурна)? Вярно ли е, че при газовите фурни ястието (манджата де) не се запича отгоре?
Различно е, просто вкусът е различен. Цялото печене на всякакви неща е по-различно. Ако си свикнала с вкуса на печено на електрическа фурна ще усетиш разликата.

Различно - в положителна или отрицателна посока?

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
А някой може ли да ми каже нещо за фурна на газ? Например, има ли съществена разлика между готвене на газ и на ток (във фурна)? Вярно ли е, че при газовите фурни ястието (манджата де) не се запича отгоре?
Различно е, просто вкусът е различен. Цялото печене на всякакви неща е по-различно. Ако си свикнала с вкуса на печено на електрическа фурна ще усетиш разликата.

Различно - в положителна или отрицателна посока?
Аз, понеже съм свикнала с вкуса на електрическата фурна, го намирам за отрицателна посока. Но пък свикнал с газова фурна вкус може да мисли същото за електрическа. И не е мирис на газ, т.е. газта не се усеща във вкуса на храната, просто самото печене е различно.

# 62
  • 7800
  • Мнения: 243
Аха, ясно. Благодаря много!

# 63
  • Мнения: 3 621
Аз с две ръце гласувам за www.gorenje.bg - за мен са "мерцедеса" на електродомакинските уреди!

обаче да не ти се наложи да им ползваш сервизните услуги...  #2gunfire #2gunfire #2gunfire точно по тази причина в новия апартамент нямам нито един уред Горене

Общи условия

Активация на акаунт