Зимата на вратата чука, АВГУСТинчето в космонавта гука

  • 12 842
  • 295
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 361
Сиренка, дано и вие сте се оттървали, 4е е ужасно.Ние сега имаме една остатъчна храчка  на носоглътката, но педи каза, 4е до 1 м трябва да изчезне.

# 61
  • Мнения: 3 595
Лоли мислех че съм писала  Embarassed При д-р Елия Костова. Не сме записани просто на нея звъня като има проблем. Тя е млад лекар, има дъщеричка на година и половина и е супер точен диагностик от това, което сме видели от нея  Peace

# 62
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Честит имен ден на всички именници! Да са много здрави и усмихнати, големи късметлии и мноооого щастливи.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 567
Иви благодаря!   bouquet
Къде и е кабинета?

# 64
  • Мнения: 222
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=167057&photo=7

Еееееееееееееееееееее, макар и късно, но и нас да ни видите спящи~!

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 18:20 от PIVANOVA

# 65
  • Мнения: 195
Гита, да ви имам полата, много е хубава Емма Heart Eyes
mimsat4е, много набързо  Hug
А някои знае ли нещо за Ивченце, нещо се загуби, че и Кроки.....и др. мамчета  Thinking
Аз поне сега като е студено имам повечко време за пред компа Mr. Green

# 66
  • Мнения: 3 388
Честито на всички празнуващи днес,  на именниците- много здраве и късмет   bouquet

Гита, ние имаме подобна възглавничка, само че плюшко е изнесен отгоре и спинкаме на нея  Crazy

Ние пръсти не признаваме, а цели юмручета! Самуел си ги слага в устата и двете, първо едното, после другото, едно до друго, или едно под друго, стиска ги и напъва, сякаш се надява така по-лесно да влязат и двечките  Mr. Green Голям е смешко   Heart Eyes Така опознават, нищо ново, с времето минава, аз не му ги дърпам никога, още повече от началото, да не си мисли, че е нещо лошо и да се стресира, надявам се сам да се откаже от навика след време. Все пак с лапане и близкане сега опознават сега бебчовците  Crazy И биба смуче и от шише и цица яде, не можем да се оплачем  Mr. Green

Ноктите на крачетата аз не съм ги рязала все още, онзи ден забелязах, че са порастнали съвсем мъничко, най-вече на големите пръстчета. На ръчичките ги режа всяка седмица, след ядене обикновено, когато се дрогираме на млечна основа отвсякъде  Laughing

Педиатричен отчет и от нас днес- порастнали сме до 60 см и тежим около 5,500! Другата седмица сме на ехограф за ставите контролно, а я края на месеца на първите ваксини!

За кърменето и храненето- аз ям абсолютно всичко! Шоколади, сладко, солено, пикантно, от нищо не се ограничавам, беб не се е оплакал въобще досега, може би има значение, че и по време на бременността се хранихме с всичко  Grinning

Ади, Ивон е много сладка на снимките  Crazy И бебока със зелените панталонки до вас много го харесахме  Sunglasses Също ли е августовски бебко на наша мама?

Хайде до после, че лапане на юмруци, го избихме на рев!

# 67
  • Мнения: 195
Сонитка, това е Райън на Димяни Peace

# 68
  • Мнения: 222
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=4454620
Тук Персиян-Матей е точно на 2 месеца!

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 18:46 от PIVANOVA

# 69
  • Мнения: 361
Tони, не ми поръчвай кутийка, аз си взех на Авент Hug

# 70
  • София
  • Мнения: 5 738
Сонитке, с зелените панталонки сме ние  Mr. Green
Ади,много се радвам че нямате бакатерийки  Hug
За ноктите на краченцата ние до сега рязахме един единствен път преди 2 дни и беше доста трудничко защото той много ритка  Crazy
Гита много е сладка  Heart Eyes
Ръчичките и ние си ядем няма отърване и гледам по често като посяга да лапа ръчичка да му давам залъгалката и се получава  Peace
Добре дошла на Dorrra  Hug
Пиванова и вие сте голями сладки спящи сладури  Heart Eyes
Гита честита ти именничка и на теб!   bouquet
Ади ОК  Peace що се набутваш за АВЕНТСКА бре  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 361
Ами оти такава имаше.После става на контейнерче за пюре, пък и ми я дадоха с 3 лв по-евтина Hug

# 72
  • Мнения: 1 380
adriana d  и аз пих отдавнааа Досинекс, ама от 1 хап4е кърмата ми спря от раз. Док ми беше каза, ако не спре да пия още 1 ама не се наложи.
Сонита и ние ядем юмруци, направо устата ще си разчекне. Днес я гледам как си бърка с двата пръста в гърлото и взе че повърна. Викам: Ей Калиноооо писна ми да ти сменям дрехите. Не стига че само се плюнчи, ами и с пръсти бърка в гърлото и ми повръща.
Тиги дано сте по-добре и Явор да се оправи. Ама какви стихове сте спретнали.  Hug
Аз съм решила Кал-мал да я давам на градина в Гео Милев(на мъжо му е до офиса), така че може ако Тиги пуска Явор там, да са в една група..... hahaha

# 73
  • Мнения: 3 388
Въобще не го познах Райън, Дамяни!  Много е порастнал, а на някои снимки си приличат поразително с моя бутновник, та затова съвсем се отплеснах  Crazy Междудругото, много ви е интернационално името! Тук имаме един приятел, който се казва така.
Моят мъж ме пита как било българския вариант на Самуел, а той не знае, че на местна почва все по-шик са интернационалните названия  Grinning

Сладкишче, моят Сами в момента прави точно като твоята щерка- изпозадави се да си ги навира тези юмруци. И му се спи, две не вижда, ама се кокори. Не му стига акъла, че цялата му проклетия от жажда за сън идва, та да си дремне малко  Mr. Green

А вашите бебоци радват ли се като се видят в огледалото? Самуел първо се фискира умно и после почва да си пуска чаровни усмивки и да се хили  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 243
Ади, Димяни невероятни бонбончета сте - и вие и малките сладурчета  Crazy Как ми се иска и около мен да живее някоя мама че да се виждам и аз с някой.. вече се побърквам  #Crazy
Сладкиш4е то май трябва вече да се ориентираме и да записваме дребосъците на детска градина, че докато ни дойде ред няма да има места вече  ooooh!
За лапането на пръстите... какви ти пръсти - диването се опитва да си набута целите юмруци в устата и то и двата наведнъж  #Crazy ако има как до лактите ще ги тикне  Joy
За къпането с минерална вода ние понеже живеем до чешмите с минерална вода до Халите и някой път като ни се занимава пълним вода и чипкаме Яни с минерална - никакъв проблем  Peace
Ноктите- на ръцете растът с часове, на краката преди няколко дни ги рязах за първи път. Обляках го с гащеризонче с копчета отдолу и го издебнах като заспа и много внимателно го разкопчах и така ги изрязах, малко гъдел имаме, но съм доволна от свършеното, мислех че ще е по-трудно  Peace
Вие от къде намирате Пентаксим? Обиколих всички аптеки по центъра - никъде няма и не могат да ми кажат кога ще получт  #Crazy а ми трябва за 19-ти ...

честито на всички празнуващи днес

Общи условия

Активация на акаунт