Зимата на вратата чука, АВГУСТинчето в космонавта гука

  • 12 826
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз не излизах,до сега имах гости а и малчо от 13,00 сега се събуди Party

# 286
  • Мнения: 1 216
Поизлязох с момчетата да понапълня хладилника. Нашият татко тази седмица е без почивен ден и няма как да ми помогне. Днес бачка 7ми ден поред, добре, че ще им плащат двойно.
Снощи Дамян си цепна окото на леглото си и сега е гримиран милия. Камен се хили за всяка магария на батко си, та малко смегчава обстоятелствата и всичко се случва със смях, но на мен ми се свива сърцето всеки път като му видя насиненото оче. Утре тръгва на градина и аз започвам с каланетиката отново да се попостегна мъничко. Няма да се даваме на зимата, я.  Mr. Green

# 287
  • Мнения: 223
Честит имен ден! Закриляни да сте именициПИванова, сега видях Персиян-Матей има имен ден на 16.11. Не знам кога е сътворен, но тази му е датата на името (св. ап Матей).
Днес видях, че му пада косичката на Явор. За пръв път, от раз, на чаршафчето му има косми, т.е. пухче пилешко. Стана ми мъчно. Да, знам, че идва новата косичка, ама тия мили пухчета са ми така сладки.
Снощи си го гушках по едно време през нощта - безпомощно, топло, търсещо да суче същество - направо ми разтапя душата
Днес се гледат много с таткото и той слушка. Свил си е ръчичките като катеричка и се хили.
Дими, добре, че каза за дрънкалките - дадох му една и само за ден се научи да си я дрънка, да си я приближи към другата ръчичка, за да я "гушне" и да си я пъхне в устата, разбира се. Мисля, че най-удобна му е дрънкалака тип нещо като куха гривна с топченца вътре и едно мече за украса.
Марианамама, аз смуча едни хомеопатични хапченца за гърло - хомеожен. Помагат ми. Сутрин ме понаболява
Теди, сладък смехурко си имаш и май един тате-мечо ръмжащ Hug
Шоши, неудобството от ноща на нас ни изглежда като идилия, нали  bouquet Ох, видях за оченцето сега. Милия батко

# 288
  • Мнения: 361
И аз имах гости-мама свеки, ама пак излязох, няма да я държа вътре я.Като излязохме беше много хубаво, нямаше вятър и беше сравнително топло, ама сега-зззззззззззззззз Rolling Eyes

# 289
  • София
  • Мнения: 5 721
Тиги,той много си играе с дрънкалки и си има едно любимо меченце което като види само и започва да се смее Simple Smile дори протяга леко ръчички да го гушне  и успява  Heart Eyes много е сладък  Heart Eyes
Ади,значи и ти си имала рода на гости Simple Smile
Аз много мислех да изляза ама той си спинкаше,изпратих брат ми Simple Smile изгладих дори и вечерята направих + десерт  Mr. Green измих абе всичко си свърших и сега съм се опънала с карака на бюрцето  Mr. Green

Пак забравих нещо  Crazy
Честити месечинки на:
мама sevda_lina и бебе Радост
мама shosh и бебе Виктория
мама venieivi и бебе Росица

# 290
  • София
  • Мнения: 1 374
Честит рожден ден на всички Викита - да са живи и здрави и много щастливи!
И аз да почерпя, че и моето пиленце е именничка днес.

И аз днес се престраших да я изведа за около 40 минути. То вчера нали не излиза, та днес ми се видя далеч по приятно и на обяд бяхме навън. Тя си заспа веднага милата и се събуди като се прибрахме.
За настинка и хрема аз смуча Коризалия - то е хомеопатично и мога да кажа, че има ефект.

# 291
  • София
  • Мнения: 5 721
Да ти е жива и здрава и много да слушка!  bouquet Heart Eyes

# 292
  • Мнения: 195
И ние днес бяхме навън ,но за малко  Grinning Бяхме пак на гости на дядо му и се държахме сравнително добре Laughing Той има рожден ден днес и времето беше много хубаво едно топло слънчице грееше,а не като вчера дъжд и вятър Mr. Green Утре става ме на 3 месеца Laughing една четвъртинка живот се изтърколи много бързо и моето малко бебче стана голямото момче на мама Laughing Искам времето да спре и да мога да му се радвам така вечно............
Честито на месечинките Simple Smile

# 293
  • Мнения: 195
Ей да почерпим и ние за именния ден, благодарим за поздравите!


Честито на всички адашчета- да са живи и здрави!!!
Честити месечета на сладурите! Heart Eyes

# 294
  • Мнения: 1 554
ние пък бяхме на гости на док. жоро малеееееееее какъв вятър на 2 пъти щях да падна Shocked голямо духане голямо нещо

снимках малкия с новият му анцунг сега ще ви покажа снимка


Последна редакция: нд, 11 ное 2007, 20:39 от Franito(Валентина)

# 295

Общи условия

Активация на акаунт