Зимата на вратата чука, АВГУСТинчето в космонавта гука

  • 12 834
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 498
Добро утро или добър ден, кой кога станал!
Аз научих малката, след като баща й я нахрани в 7 преди да тръгне за работа, я носи при мен в леглото и двете си спинкаме до 10-11, даже понякога се поуспиваме и насила я будя да се храни. Но в седем сутринта са големи викове и радост, целия блок разбира че е будна, много е смешна  baby_neutral baby_neutral baby_neutral.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!
ЧЕСТИТА МЕСЕЧИНКА НА МАЛЧОВЦИТЕ!

Уядох се на торти  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, благодаря страхотна закуска и кафенцето на Нели Диева опитах, супер настроение.
Днес в Бургас е супер топличко и Тулумбичка ще е цял ден на терасата, защото засега много ме мързи да излизам и още си джиткам по нощница, прилично ликьосана с пюре. Днес за първи път не ми се противи на лъжицата, но пак се омазахме, даже примляскваше  Joy hahaha Joy, дъждобран ли да й купя за утре, вече две нощници са изцапани й тях ще връткам за обедното ядене.
ПОМОГНЕТЕ МИ КАКВО ДА ПРАВЯ С ПАЛЕЦА!ПОЛУДЯВАМ ОТ СТРАСТА С КОЯТО ГО СМУЧЕ, ТОЛКОВА Й Е СЛАДЪК!Четох да слагам ръкавици, не помогна, всичко се облизва, чак подгизва от лиги. Бибероните ги плюем, може да участваме в дисциплината плюене на далечно разстояние. Досега съм дала 20лв. за биберони, нищо не признава и онзи ден й купих на Камера за 1 лв., по форма прилича на пръста й, от време на време я залъгвам ,но все се дебнем. Забелязала съм , когато е нервна или се приспива е най-страшно положението. Смешното, е че признава палеца само на дясната ръка и докато го цока зверски с лявата се чеше по главата и ако не са изрязани нокти се дере и реве и пак се дере и реве, абе ужас.
Пак въпрос, чудех се аз досега не съм рязала нокти на краката, а виждам няма  newsm78 newsm78 newsm78.Не трябва ли и там да растат?
Последен въпрос, забелязала съм че Тулумбичка посяга към играчките с лявата ръка, дясната е за смучене, възможно ли е отсега да се определи, дали детето ще е левичарка? Мъжо, брат му и двете му деца са левичари, т.е. братовчедите на Цвети. Не че ми е проблем ,но ме гложди любопитсвото  newsm78 newsm78 newsm78.
Много се радвам, че Яворчо е по-добре  Hug Hug Hug.
Ребус, как сте днес   Hug Heart Eyes Heart Eyes.
А Мариетка ника няма да бягаш повече, тука да си стоиш при нас. Идва Коледа, Нова Година, трябва да ни почерпиш виртуално с твоите вкуснотийки, а ако много се облизвам, пристигам у вас/мен хич не ме бива в тия работи/  Hug Embarassed Hug.

# 31
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Честит имен ден на всички именници !
Честито на тримесечие на мъничетата !


# 32
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Златомира Пенчева, приеми извиненията ми, но сутринта много набързо пуснах темата   bouquet Кажи ми кога се роди бебката и те вписвам мигновенно  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 711
И аз щях да питам за ноктите на краката. До сега не съм ги рязала, но вчера забелязах, че си има ноктета и се чудя как да ги изрежа като краката му не спира тда ритат. Ще опитам довечера докато баща му го храни да ги резна. Ама дали ще успея  newsm78

# 34
  • Мнения: 222
Elisee-явно по мои наблюдения на крачетата ноктите растат много бавно. Аз лично онзи ден за първи път ги изрязах на Перси! Беше ми много трудно, защото той така светкавично рита, просто не спира!
Още един път :::::::::::

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ! АХ КАКВИ ЛАКОМСТВА!  Wink Sunglasses Wink Sunglasses Wink Sunglasses

# 35
  • Мнения: 423
Elisee благодарим, добре Grinning
и не се оплаквай с тоя палец, 4е я виж Ванката на какво дередже ме е докарал
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=190495

с нея ляга с нея става....не ме питай по колко пъти на ден я изплюва и реве докато му я даде6  пак Joy
Пак имаме розови бузки и е доста по-активен. само дето това с яденето не мога да го разбера newsm78Днеска пак го пробвах да су4е-запо4на си съвсем нормално, локамо..... 7мин и пак рев.накрая едвам го успокооих.на следващото ядене- шишето с АМ, цялото го излока без гък да каже. А само ако знаете колко е гадно да си кърмил два месеца, да има6 кърма и детето ти да не иска да су4е, направо умирам.не съм знела 4е е толкова хубаво да кърми6. досега ми бе6е по-скоро като нещо което трябва да правя. не 4е не ми е харесвало ,ама го правех по навик/

Последна редакция: чт, 08 ное 2007, 14:05 от rebus4е

# 36
  • Мнения: 195
Честит имен ден на всички празнуващи, да са живи и здрави и с радост да носят имената си!!!  bouquet
Честити месечета на малчовците! Heart Eyes
Опа...........събудихме се, до после Simple Smile

# 37
  • Мнения: 1 037
Честито на всички празнуващи днес!  bouquet
Сутринта направихме една разходка и като се прибрахме започна да ръми!Но мая бон-бон Радо като не спи,не иска да стои в количката,предпочита най-вече да виси на цицка!От сега показва предпочитанията си Blush
Момичета,ние утре заминаваме за Велинград.Малко ми е притеснено беб как ще издържи пътя,но...Едва ли ще разбера нещо от тази почивка с бебе в ръце,но заради мъжа ми се жертвам.
Мимсат,в хотелите само мин.вода ли използват.Мисълта ми е за къпането на бебето,да не му стане нещо на кожичката.Аз без това му направих обрив с едни морени като ядох...но това е друга тема

# 38
# 39
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Здрасти и от мен  Hug

Абе момичета, на вашите бебоци, червени ли са им бузите. Йована от два дни е с червени бузи, все е дно винц ев е пила. Мерих температура- няма, прегледах какво съм яла, ама немога да намеря нещо алергенно или по- различно от преди. У нас поддържаме както винаги 20 градуса, направо съм в чуденка. Не сме излизали да я обветри вятъра, че времето е много гадно. Много ми е чудно. Като стане от сън са малко по- бледи, в момента, в който я гушна или се заиграе и пламва.  newsm78

# 40
  • Мнения: 223
Ехе, това със смукането на ръцете просто чакам да мине. не мога да се боря.
Нокти на крачетата има, но явно раста бавно и са меки, та се закачат по чорапките и се люспят
Днес цял ден мрънка и си го нося. Малко е топличък, но го наблюдавам. За да не му е скучно започнах да му чета поезия в леглото. Смя се. Само, че имам разни стихосбирки - Яворов, Багряна.... Тъкмо да се учи да ги реди в стъпка и с алитерации. Яворов му хареса, но побързах да го предупредя, че Яворов си е псевдоним и няма нищо общо с таланта или съдбате на моето Яворче. Сто процента е разбрал hahaha А моите внуци ще са Яворови и с добра съдба. Вярвам
Дидка, дори малкия ми мрънчо понася добре самото пътуване и спи. После плаче докато заспи, но като знаеш от какво е не е страшно. Лек път
Е, Ивон и Раяън вече са на софра заедно - добро начало
Ами Ребусче, на Ванката да не би да му е трудно от гърдата. Нали уж от жълтеницата стават по-поспаливи и ленивички. Ще премине. Честито розови бузки Hug.
Вие може да ни честити завръщането на Зеленото лайно, опс аки Sick
А, Бобченка, и на нашия му са така, когато е в количката. аз мисля, че му става топличко - аз го завивам като за полюса

# 41
  • София
  • Мнения: 843
Перси сетих се Анжела, от ангел , а нали сега е Архангелов ден. ooooh!
Взехте ли си от новите памперс с лосиончето от Алое. многооо хубаво миришат.

 За именцето от там идва Peace
Сладкишче наблюдавай я малката, Анжи ми се обрина зверската от тези памперси с Алое. И аз много им се радвах в началото после ми идеше да ги засиля от прозореца. Още не се е оправила като хората.
 
hahaha: hahaha hahaha[

     :b] Смешното, е че признава палеца само на дясната ръка и докато го цока зверски с лявата се чеше по главата и ако не са изрязани нокти се дере и реве и пак се дере и реве, абе ужас.
Анжела е същата имам чувството,че ще си оскубе косата и без това я сменя сега,та съвсем ми е притеснено. Аз я гоня по цял ден бутам бибероните на Авент  - две са в опаковка - бяла и розава само тях признава. Ако не я гоня тя плюе биберона и почва ръцете.  В случая предпочитам биберона да и е в устата нон стоп отколкото да си смуче ръцете.
 А за ноктите на краката - досега съм ги рязала 3 пъти.

# 42
  • Мнения: 105
elissee, май повечето започват да посягат първо с лявата ръка. Мойта кака и тя посягаше първо само с лявата ръка, а сега си е твърда десничарка.

А за смукането на пръстите не се отказвам да се боря. Някой път ми писва щото ставам като машинка за вадене на пръст и мушкане на бибиа, ама да ви кажа много мразя  като видя някое голямо дете и да си смуче палеца. Освен това не е и хубаво нито за пръстчето, нито за захапката. Сега Персия ми напомни - и Вики предпочита бибата на Авент. Предната на Нук повече я плюеше

Ние бяхме навън до 13,30, но слънцето се скри и стана мнооого студено  и задуха, така че стига за днес. Сега ПАК спим в коридора Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 195
Бебоците май са програмирани да си смучат лявата ръка като едновременно с това да се чешат по главата с дясната ръка Joy Добре дошли в клуба и ние сме така от доста време Joy
За памперсите с баф лосиона с алоето ми на нас нищо ни няма на дупето Laughing А иначе сме със супер чуствителна кожа и се обриваме от млякото на Бубхен и олиото на Нивея,вече нз с какво да го мажа newsm78 Последно го мазах с себа мед някъв софт крем ,ама то е само тестерче и като свърши ще почна пак голямата чуденка какво да зема Grinning Днес да се оплача беб наблиока цял един фешън канал и имам две легенчета за пране Mr. Green Плюс тва се обезлайни детето 3 пълни памперса подарък ми направи Mr. Green А ,аз сега бясна да му го върна ям втора круша Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 44
  • Мнения: 222
Бобченка-най-вероятно Йована е с много чувствително кожа и при самото гушкане и опиране в разни повърхности се раздразва! Поне аз така си го обяснявам, при Персиян това понякога се случва!

Алое и лайка-много силни алергени. Така, че внимавайте относно памперсите и кремчетата! Разбира се, не при всяко дете може да се получи алергична реакция, зависи от кожата и поносимостта на организма!

Ние днес щяхме да излизаме, но времето определено се скофти и не е за разходки. Може би аз ще изляза за час да се поразходя, че от стоен вътре само ме боли глава!

Общи условия

Активация на акаунт