Отговори
# 45
  • Мнения: 1 216
Честита месечинка на бебоците!
Верно добре са ги програмирали тези бебета - работят! Програмката за нощното папане се е включила и при Камен, от 2 дни се буди да папа по 2 пъти през нощта. Мислих, мислих и се сетих, че поредната криза на растежа е точно след 3ти месец. Количеството на папуто се увеличава и умните бебоци стимулират циците.
bob4enka, твоята нощна птица е голяма скица!
GERA, и ти си имала един ден... Аз също се вкарах в приключение. Слязохме в центъра с колата и хайде по задачи, беб със слинга и баткото за ръчичка - много удобно. Отидохме Дамян да си закупи първата покупка със самостоятелни парички, по пътя си харесах едни дънки и докато ги пробвах моите красавци ме направиха дива и щастлива. Викаха, реваха, сбиха се с манекените (познайте кой от двамата) и аз се изстрелях от магазина. Нали и аз имах час за фризьор, та нахранвам беб, брат ми идва да гледа момчетата и аз доволна излизам - 2 часа само за мен си. Започнаха да ми звънят в мига, в който седнах на стола. Беб реве, брат ми се чуди какво да го прави и така през 20 мин. Накрая и баткото се включи с рев, ощетен откъм внимание, аз само юркам фризьорката да работи по-бързо, а в сърцето и в главата ми ревящите ситни. Мъка! Оказа се че беб е плачкал почти през цялото време. Това е най-многото, което е плакал. Той иначе си е усмивко и за плач време няма, но сега    Sad много се натъжих. Моето удоволствие се оказа мъка за всички ни.    Аз съм с къдрава коса, точно както исках - изглежда небрежно рошава - тип леко естествено къдрава.
TV аз не гледам и беб съответно няма как да си пусне телевизора и да иска  Laughing
man4eva, кожата над операцията и моята е изтръпнала и не я чувствам. И 1вия път беше така и се оправи, дано сега също.
Градината ще работи от понеделник - оле!
По темата за моловете. В София сега имало 12  в строеж. Аз мернах 3 : на Сребърна, на Ситняково, срещу Била на България

Ето и предложения за заглавия:
Августовска мама си мечтае кога ли беб с играчки ще играе
Деви, лъвчета и раци са августовските хлапаци

# 46
  • Мнения: 389
Да се отчетем. Днес сутринта бяхме на разходка -голям студ, а аз нали съм луда бях по една тънка блузка и грейка,добре че Марти е облечен по добре от мама и е в количката, а там  му е  топло
В парка имаше точно 5 майки всичко се е  изпокрило:))
Имаме гости ,вуйчото на Марти, който за първи път го вижда/ беше го страх да го хване ,бил много малък/, той ако знае какво мръвка беше като се роди:))
Манчева аз мисля  ,че за по специален подарък  -икона, може да я осветиш,за него специално
Tv  и ние се заглеждаме, нали трепка екрана и към компютъра   е същия интерес.
Лека нощ и бебоците да спят спокойно  sleepuu Sleeping

# 47
  • Burgas
  • Мнения: 201
здравейте августовски мами!малко късничко, но да се представя! нашата бебка Вики се родив 00.30 часа на 31.08.2007 а термина беше 02.09! тежеше 3,600 и 52см! днес бяхме на консултация и вече е 5,600кг и 57см! само на кърма сме. нашата педиатърка искаше да започнем със сокчета след първия месец, но ние решихме да поизчакаме(стори ми се прекалено рано).  мисля тези дни да опитаме сокче от моркови.бебка е спокойна като изключим това че след като хапне вечер заспива веднага но щом я оставя в кошарката на секундата се буди! вие как се справяте с нощното заспиване?иначе успее ли да заспи се буди чак в 6!а за телевизора - нашата госпожичка най обича да гледа мачове с татко!

# 48
  • Мнения: 127
Добре дошла на  Dely малката Вики Hug
Ммм не ли малко раничко за сокче?Щом си е на кърма и си наддава си е добре. Аз мисля чак към 6 месец и то със зеленчукови пюрета.Но ще видим де какви схеми има. Ама ти си знаеш де  Crazy Blush
За будуването е различно има дни когато Алекс е превъзбуден и се налага да го присивам на ръце или си играем за да му се доспи.Понякога пък е толкова скапан че заспива на гърда. Но гледам до половин час след баня да е заспал. Naughty

# 49
  • Burgas
  • Мнения: 201
благодаря за топлото приемане Grinning !незнам какво ще правя с това захранване!уж искам да си хапва различни неща ама май е по добре да почакаме! днес съм щастлива Вики заспа след банята и сега си мърмори насън сладко в кошарката така че и мама има малко време Simple Smile))

# 50
  • Мнения: 127
Ooo ще имат цял живот на разположение да хапват паржоли hahaha Мажо само се шегува, че като му покарат зъбки на беб, ще му прави скаричка   chef

# 51
  • Мнения: 223
ДА се похваля, да се похваля Grinning Grinning Grinning Явор заспа в 7:30 тази вечер и се събуди за яденето в 12 обаче беше невероятно свеж(обикновено нощните хранения са в сън. Гушках го на спалнята, храних го, ама той свеж. Оставих го в креватчето и излязох. ЗАСПАЛ Е САМ! За пръв път. Не на ръце, не на гърда и без мрънкане.
Освен това ме преоткри. Рядко съм със спусната коса обаче сега я бях пуснала. Не се смейте, ама ме гледаше с такова възхищение - все едно не му се вярва, че съм аз.
Шоши, и аз не давам на моя да плаче, но се случва. Ето днес Камен е богат с ново преживяване: какво правим без мама - чакаме я! Аз не мога да се откъсвам от Явор - бръмка ми в мисълта и вече не се опитвам.
Дели и Вики, добре дошли в отбора ни. Както виждаде лудост и ентусиазъм не липсват. Както ще разбереш, много от нас се приспиваме на ръце, не захранваме със окчетата, чудим се как да им извадим ръцете от устата... Бързо ще видиш, че си приличаме Hug

# 52
  • Мнения: 82
Тиги,благодаря за обяснението за БЦЖ!
Аз да си похваля гарджето снощи заспа към 10.30 и се събуди днес в 9.30!направо да не повярва човек че пропусна папкането в 6.00 часа.Но тази вечер е неспокоен,днес много ми повръща,а и има разстройство-утре пак ще сме на доктор!Писна ми вече все по доктори се мъкнем!
Ани и аз си мисля като теб от шестия месец да захранвам и то със зеленчуково пюре,та да видим зали ще стане моята работа!
Dely и Вики,добре дошли!
Гера,страшен екшън!Къде ходи на фризьор?В Бургас или в София-то човек не може да ти хване спатиите!
За МОЛ в нашето село и аз чакам,ама скоро нема да е!Както винаги сме светлинни години назад от другите градове!

# 53
  • Мнения: 998
Sirena и Mira, в София съм и тук бях на фризьор, утре ще ходя и на маникюр, че в неделя се прибираме в Бургас, а там все още не съм си намерила къде да ходя.

Мира, значи и Цвети ще е на градина от понеделник, така че ще можем да направим някоя разходка за отслабване и сладка приказка  Laughing

Шоши, и твоята не е била лесна  Tired Добре поне, че си успяла все пак да си оправиш косата  Peace Сега големита, като тръгнат на градина ще ни е по-лесно.

# 54
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
аз малко да оспамя ама искам да попитам.
Отгорена всяка тема нали стои инфо кой я преглежда, та там пише за някакви скрити и за гости. Въпроса ми е как да се скрия и да съм "скрита"  Embarassed Rolling Eyes

# 55
  • Мнения: 389
добро утро
 Ние нали сме от рано будните, не че нощем ме оставя  да спяSimple Smile) По едно капучино, няма да откажете


Четито тримесечие на Алекс на Ирра, Лъчо на Кроки, Катерина на Мимсат и Алекс на Лолита

# 56
  • Мнения: 222
Четито тримесечие на Алекс на Ирра, Лъчо на Кроки, Катерина на Мимсат и Алекс на Лолита !
 
   bouquet  bouquet  bouquet

Добро утро и от мен!

Благодаря за кафенцето, сега ще си правя и аз, но истинско Wink Wink Wink

Вчера не изведох бебето, защото ме достраша с това време, а и имаме малко хрема!

Момичета, аз изчезвам да чистя и оправям, че днес брат ми си идва и е голямо събитие!  Laughing Laughing Laughing

Ще се включа утре вечерта най - вероятно!

Нацелувайте бебоците си!  Hug Hug Hug
 

# 57
  • Мнения: 1 216
Честити месечинки на тримата младежи и мацка Катерина!  Grinning
Наспани и свежи след малко ще се отправяме към Патиланци, ще има сетско Хелоуин парти и Дамян е много нетърпелив. Ще ползвам схемата от вчера със слинга и свободните ръце  Hug Ако на някой му се приидва да дрънне 0888 640497
PIVANOVA, пожелавам да се набъбрите хубаво с братчето ти. Преди 2 години и моето беше зачезнало и много много ми липсваше!
bob4enka, отиди в профила си и цъкни да не ти се вижда статуса.
dely, добре дошла!!!
Хайде весел ден и до по-после
 
 

# 58
  • Мнения: 195

Честито 3-то месече на Алекс на Ирра,Лъчко на Кроки,Катеринка на Мимсат и Алекс на Лолита!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Към мамите с момиченце,какво да взема на лелята на Бубчо за подарък???Тя е на 19дни и мисля като стане на месец и нещо да минем да я видим Grinning

# 59
  • Видин
  • Мнения: 685
Добро утро и от нас.
тук и днес се очертава прекрасно време. След малко ще будим тати и ще го повеждаме на разходка.
Ние още си се храниме 2 пъти нощем. Само веднъж ми е ставал чак в 5ч., но какво да се прави. За децата всичко даваме.
Дели и Вики, добре дошли в нашата августка компанийка  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт