Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 5 733
Гера,честита прическа  bouquet Да се снимаши да показваш ейй Mr. Green
Аз сега разглеждам Ларедута и утре пускам поръчката,събрали сме с с още 2 приятелки и направо общо bowuu Харесах си хубави маратонки Адидас и яке което не е Адидас,една блуза ,едни сандали,космонавтче за бебо,анцуг Найк пак за него,2 гащеризончета и за моя дънки Mr. Green

# 31
  • Мнения: 70
Персиа, силиконът е съставка на продуктите която предпазва косъма  и го уплътнява в същото време за да не се накъсва, аз най съм доволна от продуктите с ленено семе и коприна те не изсушават косата ,стои много жива и има доста блясък. В блонодра е най добре ако се капнат 2-3 капки бадемово масло.
 Плюшено мече благодаря че почерпи вместо мен, ще пробвам скоро и аз.

# 32
# 33
  • Мнения: 711
Ауууу до сега бяхме навън, че се наложи да излезнем за малко и е такъв студ  ooooh!

Ще има ли срещичка накъде утре по моловете? Ако имаа бройте ме и мен!Оказа се, че мъж ми ще бачка тъй че си търся занимание  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 127
Здравейте Hug
Ние днес бяхме в Mall-а Юлките имаха среща и аз се включих, че си имам една приятелка от тях.Беше хубаво.Ходих и се прибрах с такси, че не ми е от най-удобните дестинаций.
Да ви кажа май през weekenda не е много добре за среща в МОЛА защото има ужасно много хора, направо фраш. #Crazy
Гера ти си се видяла в приключение Mr. Green
Да питам мамите които са секцио, имате ли усещане че над операцията зоната не е така чувствителна, малко като изтръпнала.Това кога ще се оправи?
Имам и една молба да ми дадете съвет какъв подарък да направя на моя доктор.Той си има кинти и нищо не му трябва, а аз искам да го зарадвам с нещо. newsm78

# 35
  • Мнения: 564
Манчева, мен тази зона над операцията, първите дни ми беше болезнена, после взе да е някакава много странна...НО вече мога да кажа, че е почти като другата част от корема ми  Hug

# 36
  • Мнения: 1 745
Само запис,че плаче мишока

# 37
  • Мнения: 998
Ани, и при мен зоната над операцията е, като изтръпнала безчувствена, питах доки и той каза, че с времето се оправяло, ама кога точно не каза  newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 5 733
Манчева нямам идея мила!
За срещите и аз мисля да е през седмицата,че през почивните дни е малка лудница Mr. Green

# 39
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Запис   bouquet

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Здравейте Hug
Ние днес бяхме в Mall-а Юлките имаха среща и аз се включих, че си имам една приятелка от тях.Беше хубаво.Ходих и се прибрах с такси, че не ми е от най-удобните дестинаций.
Да ви кажа май през weekenda не е много добре за среща в МОЛА защото има ужасно много хора, направо фраш. #Crazy
Гера ти си се видяла в приключение Mr. Green
Да питам мамите които са секцио, имате ли усещане че над операцията зоната не е така чувствителна, малко като изтръпнала.Това кога ще се оправи?
Имам и една молба да ми дадете съвет какъв подарък да направя на моя доктор.Той си има кинти и нищо не му трябва, а аз искам да го зарадвам с нещо. newsm78
Манчева,зависи за колко парички става въпрос.Сигурна съм че имате от тия скъпите сувенири,като масичка за алкохол във формата на глобус,или нещо стилно за  в къщи.
Тука има един магазин и когато ми трябва нещо такова си избирам без проблем.
Мами не знам за вашите бубета ама моето чак сега го чух да плаче, е не много де ама го боли коремче и то заради мен,от понеделник съм на режим.
Шоши ,да ти е живо и здраво момчето и  много да те радва.
И най-накрая една добра новина ,че от понеделник има градина,най-после,сега дано даде време да е разхождаме с Ванко и да стопя сланинките.
Гера, къде се фризира да не е някъде тук в Бургас.

# 41
  • Мнения: 4 546
абе хора, какво е това животно - МОЛ? търговски център ли?  newsm78

# 42
  • Мнения: 498
абе хора, какво е това животно - МОЛ? търговски център ли?  newsm78
Ъхъъ с много магазини и места за папкане, от кога мечтая за такъв в Бс, но май няма да доживея  Tired  ooooh! Tired.
Момичета благодаря много за съветите, днес съм къде къде по-добре, е още ходя с маска вкъщи, от която почти нищо не виждам, но все пак си я намазах и направих гимнастика. Малкото сигурно не ме познава, кво ли мисли, какво е това извънземно  Joy hahaha Joy. От утре вече аз ще си гледам, нямам търпение да я нацелувам, ако искате ми вярвайте но ми се струва пораснала, а свеки само два дни я гледа   bouquet.

# 43
  • Мнения: 1 554
ще отска4ате до Варна тук има много които в момента се строят а 2 има отворени ако не се лъжа аз още не съм ходила Crazy

# 44
  • Мнения: 498
ще отска4ате до Варна тук има много които в момента се строят а 2 има отворени ако не се лъжа аз още не съм ходила Crazy
Каниш ли ни? Hug Hug Hug
Винаги съм се чудела, защо Бс изостава поне с 5 години от другите големи градове. #Crazy newsm78 #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт