Отговори
# 285
  • Мнения: 660
A добър вечер и от нас,ние днеска бяхме също на разходка,ама бя духаше ветрец и студен,ходих да си взема изследванията ис е оказа,че тъпият доктор счупил пробата и затова не са ми излязли още,ебати некадърника,сега пак трябва да ходя да ми взема проба за цитонамзка и да видим какво ми е положението,за да мога да търся тук в Пловдив горят тази рана на шийката на матката,че да не стане някоя беля ако я изпусна,самос енадявам пробата да не е много лоша
Гледам за шевове си говорите и мен бая ме кърпиха,че плацентата ми се закучи и ревизия правиха,ама съм доволна много от моя доктор Кръшков,който ме изражда,мисля че си свършиха добре работата в Селена.
Много неприятно за това което се е случило на ЕЛИ,съдете я тази шматка,трябва да знаят,че не са чак толкова недосегаеми...
Честити Ви коли на Лони и на Теди,и аз искааааааааааааааам,ама ще видим кога ще доживея:)
Ние сме качили около 900 грама за 1 месец и сме 6 300 вече,сама го теглих на ел.везна и е 64 см,май е добре засега:)

# 286
  • Мнения: 1 380
Аз взех 78 бр пакет и дано остана доволна!  Praynig и моите с с дисни Party

Аз писах точно за промоционалните Хъджис в Метро, ама явно не сте ми прочели поста  Mr. Green
Не струват - малко да пикне и като си сложа ръката на дупето й, дрехите й стоят влажни  Close И аз се набутах с такава голяма опаковка, сега по-често ще я сменям.
Абе и моите са с прасчо, тигър и КО, ама а аз като пипна и дрехите влажни. Добре, че свършиха, и ще мина пака на Памперс. И либеро имам, ама не, памперс си е друго.

# 287

Общи условия

Активация на акаунт