Комбинация синьо/жълто

  • 16 674
  • 124
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 372
Бедни духом и неуверени в себе си са тези, които се обзавеждат според модните тенденции, а не според собственото си чувство за комфорт.

 Peace

# 106
  • Мнения: 2 161
Бедни духом и неуверени в себе си са тези, които се обзавеждат според модните тенденции, а не според собственото си чувство за комфорт.

 Peace
Глупости.

# 107
  • Мнения: 372
Бедни духом и неуверени в себе си са тези, които се обзавеждат според модните тенденции, а не според собственото си чувство за комфорт.

 Peace
Глупости.

  И защо да са глупости?  newsm78


# 108
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Тук ми замириса на заяждане вече.
Чао от мен.



ПП: Шанел, да не си помислиш само, че се обиждам, просто всеки си казва мнението и то може да не съвпада с това на останалите.

# 109
  • Мнения: 4 380
Бедни духом и неуверени в себе си са тези, които се обзавеждат според модните тенденции, а не според собственото си чувство за комфорт.

 Peace
Глупости.

  И защо да са глупости?  newsm78


Ти когато се обличаш гледаш освен удобството и комфорта си, и модния съвременен фасон, нали? Същото е и с "облеклото" на дома.

# 110
  • Мнения: 1 080
Тук ми замириса на заяждане вече.
Чао от мен.



ПП: Шанел, да не си помислиш само, че се обиждам, просто всеки си казва мнението и то може да не съвпада с това на останалите.
......Бедни духом и неуверени в себе си са тези, които се обзавеждат според модните тенденции, а не според собственото си чувство за комфорт.....


Не бягай не бягай Simple Smile
Много крайно се изказваш за модните тенденции и хората, които са заинтригувани от тях. Да не говорим, че модните тенденции са не една и две и за всеки вкус има по нещо. Този тип изказвания за бедните духом и неуверените ги пишат по масовите женски списанията, за да вдъхнат кураж и самоуважение у тези, които толкова много им се иска да са според модата, а не могат по една или друга причина и това ужасно ги сдухва. Стилът е важен, комфорта също в това спор няма, както и че всеки се стреми да ги постигне по своя си начин и разбиране. Ако някой се интересува от тенденции, може да не е беден духом,а просто да не е открил своя си комфорт и да продължава да го търси, да не говорим,че принципно човек се променя, съответно и нуждите, усета му за комфорт също.
А за тези дето се обзавеждат ЧЕСТО според тенденциите....
може да не са бедни духом, но със сигурност имат пари в излишък Simple Smile...да са живи и здрави, нека да не ги съдим  Peace,това си е тяхно лично право.

# 111
  • Мнения: 6 167
Извинявайте, но има мода и тенденции и в цветовете, как да няма.

# 112
  • Мнения: 1 080
Извинявайте, но има мода и тенденции и в цветовете, как да няма.


Има разбира се Peace, но там по-скоро е заложено кой цвят ще е най- моден ,а не кое ще го отлюспят Laughing

# 113
  • Мнения: 4 380
Извинявайте, но има мода и тенденции и в цветовете, как да няма.


Модни тенденции има, няма цветове-демоде. От това че в даден период от време е бил моден розовият цвят в дрехите, ти не си престанала да носиш други, нали? Не си изхвърлила черният панталон за това че бяло е характерно.

# 114
  • Мнения: 6 167
Определено съм отлюспвала цветове, защото са демоде.

# 115
  • Мнения: 1 080
Определено съм отлюспвала цветове, защото са демоде.


Ok, но писах за тенденциите, не за теб лично  Peace...то си е твое право

# 116
  • Мнения: 6 167
пийс, не сме се разбрали  Peace

# 117
  • Мнения: 372

Бедни духом и неуверени в себе си са тези, които се обзавеждат според модните тенденции, а не според собственото си чувство за комфорт.

 
Ти когато се обличаш гледаш освен удобството и комфорта си, и модния съвременен фасон, нали? Същото е и с "облеклото" на дома.
[/quote]

  Ами първо гледам удобството,а фасона ..................... Thinking.Модните тенденции се менят всяка година,аз и 90 % от момичетата във  форума не можем да си позволим  тази мода.Не че не я харесвам-напротив.Омръзна ми от всепризнати  умове,които си правят нон стоп реклама тук и насаждат "модата" в празните ни глави.Но най-много ме дразни не критичните ,а саркастичните забележки към това ,което сме направили с малкото пари с които разполагаме.

# 118
  • Мнения: 189
Ако правилно съм разбрала, спорът е:
Малена не харесва комбинацията синьо/жълто и я обявява за кич;
Ксения го приема лично и започва да замеря със снимки, доказващи обратното, според нея.

2010г. темата ще е 459 страници и пак няма да има консенсус.

Не бих си обзавела жилището с нещо, което е супер модерно, но не отговаря на моя вкус. Дали вкусът ми е лош, или не, няма никакво значение за мен, защото там живея аз. Да, понякога и аз повдигам вежди, когато отида на гости и видя нещо, което никога не бих направила в моята къща, но не бих си и помислила да давам акъл. Кой, колкото може и иска.

Лично на мен, сини стени изобщо не ми допадат.

# 119
  • Мнения: 1 305
Ако правилно съм разбрала, спорът е:
Малена не харесва комбинацията синьо/жълто и я обявява за кич;
Ксения го приема лично и започва да замеря със снимки, доказващи обратното, според нея.

2010г. темата ще е 459 страници и пак няма да има консенсус.

Не бих си обзавела жилището с нещо, което е супер модерно, но не отговаря на моя вкус. Дали вкусът ми е лош, или не, няма никакво значение за мен, защото там живея аз. Да, понякога и аз повдигам вежди, когато отида на гости и видя нещо, което никога не бих направила в моята къща, но не бих си и помислила да давам акъл. Кой, колкото може и иска.

Лично на мен, сини стени изобщо не ми допадат.

 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт