Комбинация синьо/жълто

  • 16 681
  • 124
  •   1
Отговори
# 120
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Да не се заяждаме.

Мадама, не чета женски списания.
Исках да кажа, че ако ни харесва нещо, то трябва да е защото ни създава чувство за комфорт, а не защото е обявено за последен писък на модата.
Нашите собствени виждания и естетически нужди също се променят - днес може да обожаваме черно, утре розово, трябва ли винаги да се съобразяваме с модата и да подтискаме желанията си.

Както и да е, тук видях прекрасно декорирани стаи, така че независимо дали е модерно или не, и някой може да намери добри идеи за дома си.

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 13:26 от luda

# 121
  • Мнения: 6 039
Ако правилно съм разбрала, спорът е:
Малена не харесва комбинацията синьо/жълто и я обявява за кич;
Ксения го приема лично и започва да замеря със снимки, доказващи обратното, според нея.

2010г. темата ще е 459 страници и пак няма да има консенсус.

Не бих си обзавела жилището с нещо, което е супер модерно, но не отговаря на моя вкус. Дали вкусът ми е лош, или не, няма никакво значение за мен, защото там живея аз. Да, понякога и аз повдигам вежди, когато отида на гости и видя нещо, което никога не бих направила в моята къща, но не бих си и помислила да давам акъл. Кой, колкото може и иска.

Лично на мен, сини стени изобщо не ми допадат.




а мен като ме канят на гости, винаги ми искат мнението и винаги го казвам
има разлика, нали? на monda мнението никой няма никога да го поиска в това отношение, a aко тя реши да се изкаже, ще е неподготвена Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 122
  • Мнения: 7 430

 ...Модните тенденции се менят всяка година, аз и 90 % от момичетата във  форума не можем да си позволим  тази мода.Не че не я харесвам-напротив.Омръзна ми от всепризнати  умове, които си правят нон стоп реклама тук и насаждат "модата" в празните ни глави.Но най-много ме дразни не критичните, а саркастичните забележки към това, което сме направили с малкото пари с които разполагаме.

 Peace

Исках да кажа, че ако ни харесва нещо, то трябва да е защото ни създава чувство за комфорт, а не защото е обявено за последен писък на модата.

Peace

# 123
  • Мнения: 22 893
Отдавна не харесвам съчетание между синьо и жълто.Приложено в средиземноморския стил ми допада,но не бих използвала тези цветове в дома си.И разбира се,че има мода в цветовете,но всеки е свободен да избира как да изглежда жилището му.

# 124
  • Мнения: 1 800

 ...Модните тенденции се менят всяка година, аз и 90 % от момичетата във  форума не можем да си позволим  тази мода.Не че не я харесвам-напротив.Омръзна ми от всепризнати  умове, които си правят нон стоп реклама тук и насаждат "модата" в празните ни глави.Но най-много ме дразни не критичните, а саркастичните забележки към това, което сме направили с малкото пари с които разполагаме.


Няма значение с колко пари разполага човек. Имам приятелка, която като бяхме студентки, се обличаше само от 2-ра употреба и познат й шиеше няколко неща. Беше много зле финансово момичето, но винаги изглеждаше стилна. Правеше  повече впечатление от другите ми приятели, които носеха само Бенатон, Мейсън и Ливайс (това имаше тогава Laughing).
Става на въпрос да има човек усет и вкус. Също да използва дизайнерските неща за идеи.

Тук има две предавания- 1-вото се казва фрее стайл- преподреждат стаята с мебелите, които вече са там. Разликата е огромна.
2-рото е репродукция на дизайнерска стая. Например харесваш снимка от списание, и идва дизайнер и ти помага да направиш много подобна стая с малък бюджет.  Дават идеи как може да се постигне подобен резултат.

Не е задължително да има човек пари, за да изглежда дома му стилен Peace.

Общи условия

Активация на акаунт