Комбинация синьо/жълто

  • 16 659
  • 124
  •   1
Отговори
# 30
Това е комбинацията която не харесвам. Жълто с всичко друго но не и синьо.

# 31
  • Мнения: 366
Като чуя за тази комбинация, веднага се сещам за диванчето на Слави Трифонов. Не ми харесва!

# 32
  • Мнения: 1 107
Като чуя за тази комбинация, веднага се сещам за диванчето на Слави Трифонов. Не ми харесва!
взе ми думите изпод пръстите Grinning

# 33
  • Мнения: 13 188
Това е комбинацията която не харесвам. Жълто с всичко друго но не и синьо.

И аз не харесвам синьо в стаите, само в небето. Светло, тъмно- за мен е неподходящо за стая. Даже напоследък се хващам, че и зеленото не ми се връзва в затворени пространства  Sick.

# 34
  • Мнения: 6 039

Това е показател за ограничено мислене.

Прави ми впечатление, че последните ти няколко поста са насочени лично към мен, което ме дразни и обижда. Не обичам да съм център на внимание.
Няколко пъти се опитваш да ми внушиш, че съм некомпетентна, ограничена, повърхностна, неталантлива, необразована и с 2 думи да ме откажеш от професията ми ли? За доброто на човечеството ли?
Хайде поспри се малко! 100 пъти ти казах, че аз играя с открити карти, и нещата които творя са публична "тайна", а ти си забулена в мистерия личност, без никакво покритие.

след последните ти постове не ми стана ясно, защот преди 1 седмица ми пишеш лични с въпроси и молби за снимки. Не ти отговорих и се подразни ли? Какво? ако не уважавам мнението на някой, няма да му пиша Лични Съобщения, за да сподели опита си с мен. Че даже да ме провокира и тема да пусна и да обсъждам професионалните му качества или некачества пред 60 000 човека.

Малко фурнаджийска лопата го играеш.

Станахме за смях с тъпия и безполезен чат, който водим от 2 дни.
Тук четат хиляди и не са длъжни в теми с конкретни въпроси да попадат на вечната ти неудовлетвореност от отговорите на другите.
Няма тема, в която да не подемаш тази тактика. Що трябва хората да си мислят, че едва ли не делим един мъж? или имаме проблем една с друга. Аз проблем нямам, ама за теб вече се съмнявам?!?!?!

Дреме ми за теб или за който и да е тук.

Просто не ме въвличай в подобни теми, ако обичаш........

# 35
  • Мнения: 4 380
Всеки мой пост те изкарва от нерви все повече. Малена, обърни се и си прочети твоите постове! Ти парадираш коя си, ти сипеш обиди, ти обръщаш въпроса в лични нападки. Ако се обърнах преди време на лични, защото те смятах за нормален и дружелюбно настроен човек, доказателство че нямам нищо против теб лично. Нямам навика да се обръщам на лични към хора, които са ми неприятни. Но ти предпочете да демонстрираш злоба. Не съм сигурна кой има проблем...

Ще ти бъда благодарна ако обсъждаш въпросите по същество,  не минаваш на личности когато няма какво да отговориш, да не изясняваш отношения  кой какво бил, и да не ми приписваш обиди които никога не съм правила. Придържай се към приличен тон във форума, аз нямам никакво намерение да се конфронтирам с когото и да било. Критикувам и най-близки, и хора чието мнение уважавам когато смятам че има причина. Но не търпят конструктивна критика само ограничени хора.


п.с. Не разбрах модератора...какво ви попречиха снимките? Shocked Качени са извън форума- дали са дадени като снимка или като връзка за форума е абсолютно равнозначно. Но възприятието е коренно различно.

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 07:26 от xenia

# 36
  • Мнения: 4 733
Харесвам комбинацията на син и жълт цвят, стига да са млечните им нюанси.

# 37
  • Мнения: 1 800
Комбинацията по-принцип не ми харесва, не само за обзавеждане, но и за дрехи. Побърквам cе като видя синя детска дрешка с жълто пате, цвете и т.н. Може би една- две от снимките, които си качила, ми харесват, може би повече от стила, отколкото цветовете Peace.

# 38
  • Мнения: 753
О момичета тук стана 'моята тема' - ' твоята тема'.....май ние не ви трябваме #Crazy #Crazy #Crazy
Сбогом!

# 39
  • Мнения: 157
Синьото ми е любимия цвят.Спалнята ми е със син таван и жълти стени.Детската стая е изцяло синя-таван и стени!Въпрос на вкус!

# 40
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Като изключим чато-образния уклон на темата.... Комбинацията е приемам, само ако синьото е просто загаднато, а жълтото е тип охра или беж.

Това, което съм виждала като работи на Malenna, ми харесва доста. Има талант, има чувство за хармония има идеи. Поздравявам я   bouquet

# 41
  • Мнения: 6 039

обиждала? сънуваш ли? парадирам ли? явно има с какво Sunglasses
хайде стига вече, станахме противни на всички пишещи тук

Това, че споря с някого, не значи, че го вкарвам в черен списък.
Ако утре си смениш ника, никога няма да зацепя, че си ти.
Въпреки, че стилът ти е лесен за разпознаване и сигурно ще се усъмня.

Да, дразня се, че ставам обект на обсъждане от твоя страна
който и да ме обсъжда, ще се подразня.
Тук съм НЕ ЗА ДА обсъждам хората или работата им, а да научавам интересни неща, без никакво значение кой ги е публикувал

# 42
  • Мнения: 4 300
Аз пък по принцип не обичам съчетание на 2 ярки цвята, дори и в облеклото. Казвали са ми няколко пъти че имам "скучен" вкус.
Така че ярко синьо и ярко жълто ми е кошмар.

# 43
# 44
  • Мнения: 1 305
За да ми хареса тази комбинация жълтото трябва да е мноооого  пясъчно, а синьото - хмм ... ами да не е прилича много на синьо  Joy Joy По принцип не съм фен на синьото и по-лесно го възприемам с други цветове, но не с жълто! Не че не си отиват, но тази комбинация изобщо не ме грабва. Лъха ми на хлад. И е безкрайно скучна! И демоде!

Общи условия

Активация на акаунт