ПЛЕВЕН - слънце и студ

  • 17 199
  • 273
  •   1
Отговори
# 60
  • Плевен
  • Мнения: 239
[quote ]

Пламси, дано работата да ти допадне. В коя фирма започна работа?
[/quote]
Казва се Safege.

# 61
  • Мнения: 710
Момичета,влизам с един въпрос,
има ли в Плевен магазин за бяла техника с транспортни дефекти,демек с намалени цени стоки,но нови?

# 62
  • Мнения: 22 475
Аз не знам вече да има. Преди имаше един такъв в кино Благоев, но го махнаха. Възможно е да са го преместили или затворили.

# 63
  • Мнения: 161
Здравейте!
Има ли желаещи за една Фокус-група, разговор на тема Памперси?????
Утре от 14ч. за майки на деца до 1г. и от 16ч. до 2г., това е дискусия, която продължава около час, час и нещо, заплащат се 12 лева за участие, ако сте в резервите ще ви дадат предполагам 5 лева, като се има в предвид, че е само да се разходите до там, ще е в сградата на профъюзите, не е зле. Условието е да ползват марките Памперс или Молфикс, а може и Хепи. Ето телофона, на който може да търсите Камена, кажете, че Силвия ви е казала за фокус-групата. 0895949133
Ако има желаещи, направо й се обадете на Ками. Айде пък може да се видим утре там, ако има кой да гледа мрън-мрън.
Може да ми пратите телефони на лични ако има желаещи и Ками ще ви се обади
.

# 64
  • Мнения: 1 954
Аз влизам с предложение - утре следобяд да се видим в "Холивуд" с децата. Мисля, че ще е последния хубав ден за тази година  Wink Гледах сега времето и утре ще е 23 градуса в Плевен Peace
Ето  http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/BU … s_topnav_business

Аз съм за начален час между 15- 16,30ч.  Grinning

# 65
  • Мнения: 22 475
То на мен ми се идва на тази фокус-група, ама не знам дали ще мога да оставя Калина на някой. )))

# 66
  • Мнения: 5 026
Аз влизам с предложение - утре следобяд да се видим в "Холивуд" с децата. Мисля, че ще е последния хубав ден за тази година  Wink Гледах сега времето и утре ще е 23 градуса в Плевен Peace
Ето  http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/BU … s_topnav_business

Аз съм за начален час между 15- 16,30ч.  Grinning
Аз съм за  Peace Преди малко го водих да се набеснее. Повече уговорки-утре заран, става ли?

# 67
  • Мнения: 1 954
Аз съм за  Peace Преди малко го водих да се набеснее. Повече уговорки-утре заран, става ли?

Става, разбира се  Peace
Сега заспа бесника, аз ще ходя да готвя и като стане се изнасяме към Кайлъка.

Момичета,влизам с един въпрос,
има ли в Плевен магазин за бяла техника с транспортни дефекти,демек с намалени цени стоки,но нови?

И аз вече никъде не съм виждала.  Rolling Eyes


Много си лаконична. Френско звучи  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 22 475
Някой за разходка по Сторгозия?
Че ние сигурно ще слизаме към града по-късно, че няма кой да ме смъкне сега надолу с количката. )))

Ако да, ще излезем след около 20мин. )

# 69
  • Мнения: 5 026
Момичета,влизам с един въпрос,
има ли в Плевен магазин за бяла техника с транспортни дефекти,демек с намалени цени стоки,но нови?
Аз също го търсих този магазин миналата година, питах в помещението, където беше, но ми казаха,че вече не съществува.

# 70
  • Мнения: 22 475
Явно няма никой. (((
Е, ние излизаме. )))
Ако някой има мерак може да звънне - 0888 762 492

# 71
  • Мнения: 234
Да знаете как ви завиждам за тези разходки дето си правите.  Blush Особено в последните хубави и топлички дни за тази година.  Flutter
Вместо да заведа децата да се   1swing   ,аз   atwork Ама ,няма как.

# 72
  • Мнения: 872

Аз съм за начален час между 15- 16,30ч.  Grinning
Аз също съм "за",обаче зависи моят дзвер кога ще стане от сън.Нали става въпрос за "Холивуд" на "Сторгозия"?

# 73
  • Плевен
  • Мнения: 239

Много си лаконична. Френско звучи  Mr. Green
Ха-ха. Френска е. Обаче в сътрудничество с бългрска и италианска. Та аз се водя към френската,ама няма да имам срещи с французи Mr. Green.

# 74
  • Мнения: 1 954
Та аз се водя към френската,ама няма да имам срещи с французи

Жалко...какви неща можеше да сътворите заедно.... Mr. Green

Нали става въпрос за "Холивуд" на "Сторгозия"?

Да, този Холивуд  Grinning Аз го предложих това за 15-16,30, защото Димитър става към 14,30-15ч. Ако искате и по-късно. Казвайте на кой кога му е удобно и утре сутринта ще си уговорим час удобен за всички.

Общи условия

Активация на акаунт